Szafirowa kreacja Pierwszej Damy RP Agaty Kornhauser-Dudy

Pani Agata Kornhauser-Duda w kreacji De Marco podczas oficjalnej wizyty Prezydenta Ukrainy w Polsce

Szafirowa kreacja Pierwszej Damy RP Agaty Kornhauser-Dudy podczas wizyty Pary Prezydenckiej z Ukrainy.

Kto szył kobaltową stylizację? Unikatowe Kreacje polskich projektów. Niebieski komplet De Marco.

Pani Prezydentowa Agata Kornhauser-Duda podczas oficjalnej wizyty Prezydenta Ukrainy Wołodymira Zełenskiego z Małżonką w Polsce, po raz kolejny zdecydowała się na wystąpienie w kreacji z Atelier De Marco zaprojektowanej przez Władysławę Frączek, zachwycając elegancką, kobiecą kreacją w symbolicznym kolorze szafiru.

Prezydent Polski Andrzej Duda oraz Agata Kornhuser-Duda podczas oficjalnego spotkania z przywódcą Ukrainy – Wołodymyrem Zełenskim, z Małżonką Ołeną.
Źródło: prezydent.pl

Pierwsza oficjalna wizyta zagraniczna Prezydenta Ukrainy od czasu rosyjskiej agresji

Kwestie bezpieczeństwa i dalszej współpracy gospodarczej były głównymi tematami poruszonymi podczas pierwszej oficjalnej, zagranicznej wizyty Prezydenta Ukrainy, Wołodymira Zełenskiego z Małżonką Ołeną w Polsce, która odbyła się w środę, 5 kwietnia 2023 roku. Rozmowy przywódców Państw Polski i Ukrainy, prócz najważniejszych zagadnień związanych z obecną sytuacją geopolityczną oraz rosyjską inwazją, dotyczyły także wątków historycznych obu państw, podkreślając konieczność dbałości o budowanie więzi, nie pomijając trudnych i bolesnych kwestii, obecnych w naszej wspólnej historii.

Para Prezydencka podczas oficjalnej wizyty Prezydenta Ukrainy z Małżonką, w Pałacu Prezydenckim w Warszawie. Źródło: prezydent.pl

Przebieg wizyty Prezydenta Ukrainy w Polsce

Oficjalna wizyta pary Prezydenckiej Ukrainy w Polsce, zgodnie z protokołem dyplomatycznym, rozpoczęła się od oficjalnej ceremonii powitania przywódcy Ukrainy z Małżonką, na Dziedzińcu Pałacu Prezydenckiego w Warszawie. Po nim przywódcy uczestniczyli w symbolicznej Ceremonii wręczenia Wołodymyrowi Zełenskiemu najstarszego polskiego odznaczenia – Orderu Orła Białego. W planie wizyty nie zabrakło oczywiście spotkania Prezydentów „w cztery oczy”, rozmów plenarnych pod przewodnictwem przywódców oraz spotkania z mediami. Po południu Andrzej Duda i Wołodymyr Zełenski wzięli udział w Polsko-Ukraińskim Forum Gospodarczym. Ważnym etapem wizyty, było także spotkanie z osobami zaangażowanymi w pomoc Ukrainie.

Prezydent Andrzej Duda z Małżonką Agatą Kornhauser-Dudą, podczas oficjalnej ceremonii wręczenia Prezydentowi Ukrainy Wołodymyrowi Zełenskiemu, najważniejszego polskiego odznaczenia – Orderu Orła Białego. Przywódcy towarzyszyła Małżonka, Ołena. Źródło: prezydent.pl

Czytaj również: Najmodniejsze kreacje wizytowe. Pierwsza Dama w komplecie z De Marco.

Trzeba przyznać, że obie Panie prezentowały się zjawiskowo. Pierwsza dama Ukrainy Ołena Zełenska założyła piękną klasyczną sukienkę w modnym kolorze bordo oraz doskonale dopasowany płaszczyk i buty w tym samym odcieniu. Pierwsza Dama RP Agata Kornhauser-Duda wygrała na tę uroczystość elegancki szafirowy komplet wizytowy dostępny na sklepie internetowym De Marco. Gorąco się polecamy. :) 

Szafirowa kreacja Pierwszej Damy RP Agaty Kornhauser-Dudy

Kto szył kobaltową stylizację? Unikatowe Kreacje polskich projektów. Niebieski komplet De Marco.

Na okoliczność oficjalnej wizyty Pary Prezydenckiej Ukrainy w Polsce, Agata Kornhauser-Duda po raz kolejny wybrała stylizację od De Marco, zaprojektowaną przez Władysławę Frączek. Kreacja Pierwszej Damy RP wyróżniała się eleganckim i kobiecym fasonem, a także symbolicznym kolorem. Pani Prezydentowa zaprezentowała się w pięknym, niezwykle efektownym zestawie z żakietem i spódnicą midi, w kolorze szafirowym. Kolor ten, obecny na ukraińskiej fladze, kojarzony z barwą nieba, ma być symbolem jedności i pokoju.

Małżonka Prezydenta RP, Agata Kornhauser-Duda po raz kolejny wybrała kreację z Atelier De Marco, zaprojektowaną przez Władysławę Frączek. Kobaltowy komplet Valentine ze spódnicą midi. Źródło: prezydent.pl

Szafirowa kreacja Pierwszej Damy RP Agaty Kornhauser-Dudy

Dziękujemy Pierwszej Damie RP za skorzystanie z naszych usług i możliwość wykorzystania zdjęć. Życzymy dalszych sukcesów zawodowych i prywatnych oraz wielu równie udanych stylizacji.

Kolor szafirowy, prócz wymiaru symbolicznego, doskonale podkreśla także słowiańską urodę Małżonki Prezydenta.
Zestaw wizytowy wybrany na okazję oficjalnego spotkania z Parą Prezydencką Ukrainy, to szykowny komplet stworzony na bazie dostępnego w Atelier De Marco – kobaltowego spodnium Valentina. Aby podnieść prestiż i rangę stylizacji, swobodne spodnie 3/4 zastąpiono, w tym przypadku- elegancką, rozkloszowaną spódnicą midi, w kolorze żakietu.
Prócz kolorystyki, kreacja Pierwszej Damy RP wyróżnia się szykownym, podkreślającym walory sylwetki, dopasowanym krótkim żakietem, z efektownym, zawijanym kołnierzem w stylu Jackie Kennedy. Swoistym jego ukoronowaniem, są biżuteryjne guziki.

Szafirowe stylizacje De Marco na salonach. Luksusowa polska marka odzieżowa. Kreacje wizytowe, dyplomatyczne i biznesowe szyte z sercem, pasją i zaangażowaniem pod wymiar. Dziękujemy wszystkim naszym Klientką za wspieranie naszej twórczości. Życzymy sukcesów i wytrwałości.

Kto szył kobaltową stylizację? Unikatowe Kreacje polskich projektów. Niebieski komplet De Marco.

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307