Czarnobiałe stylizacje Prezydentowej Pani Agaty Dudy. Elegancka garsonka wizytowe szyta na miarę w De Marco.

Czarno-białe stylizacje na jesień to wybór Pierwszej Damy Pani Agaty Kornhauser Dydy


Pierwsza Dama sklep internetowy
De Marco

Czarno-białe stylizacje Pierwszej Damy. Pani Agata Kornhauser Duda w sukienkach i garsonkach z De Marco

Czarno-białe stylizacje Pani Agaty Dudy

Czarno-białe stylizacje na jesień to wyraz elegancji, klasy i ponadczasowego stylu. Te kolory neutralne pozwalają nam zawsze wyglądać świetnie w każdej sytuacji, bez względu na naszą urodę czy okoliczność. To wybór idealny zarówno do pracy, podczas wyjazdów służbowych na spotkania biznesowe, jak i na oficjalne uroczystości.

Pierwsza Dama Polski, Pani Agata Kornhauser-Duda, doskonale wie, jak ważna jest elegancja i prestiżowa prezencja. Jej wybór czarno-białych kreacji to zawsze doskonały przykład klasy i stylu, cieszymy się, że również nasze fasony znalazły się na tej pozycji. Te kolory pozwalają wyrazić różne aspekty naszej osobowości – od przebojowości i stanowczości po zmysłowość czy niewinność.

Wyjątkowe stylizacje Agaty Dudy. Czarno biały komplet damski płaszczyk z sukienką De Marco

Czarno biały komplet płaszcz z sukienką Pierwszej Damy.

Czarno-białe stylizacje Agaty Dudy. De Marco sklep internetowy Pierwszej Damy

Warto zwrócić uwagę na wyjątkowe kreacje, które wybrała Pani Pierwsza Dama. Elegancki komplet płaszczyka z sukienką w deseniu pepito to przykład rozświetlającej kreacji jesiennej podkreślający silny charakter. Podniesione ramiona podkreślają zgrabną sylwetkę, a ołówkowa sukienka dodaje elegancji.

Źródło: East News

Elegancka wyszczuplająca czarno biała sukienka koktajlowa Agaty Dudy.

Pani Agata Duda w koktajlowej czarno białej sukience w kwiaty

Koktajlowa sukienka w czarno-białe kwiaty to kolejny dowód na to, że te kolory pozostają ponadczasowo eleganckie. Mimo bogatego wzoru, kreacja ta zachowuje dystyngowany i wysmakowany charaktery. Czarny szeroki pas i czarna plisa uspakajają całą kompozycję i doskonale podkreślają piękną figurę.

Ekskluzywne polskie garsonki wizytowe. Ostatnie stylizacje pierwszej Damy Agaty Dudy


Pierwsza Dama sklep internetowy De Marco

Eleganckie garsonki małżonki prezydenta

Pierwsza dama sklep internetowy De Marco.

Żakardowa garsonka to z kolei doskonała kreacja wizytowa. Idealnie sprawdzi się na spotkaniach rodzinnych, służbowych oraz w pracy. Połączenie profilowanego żakietu ze spódniczką tworzy klasyczną wizytową stylizację, która została przełamana piękną wzorzystą tkaniną. Elegancki bawełniany żakard do szlachetnie tkana tkanina o wielu zaletach. Począwszy od obniżonej skłonności to odkształceń, przez doskonałą prezencję.

De Marco szycie na miarę on line

Profesjonalne krawiectwo miarowe

Warto podkreślić, że wszystkie te kreacje są wykonywane na miarę, z uwzględnieniem wszelkich modyfikacji, aby idealnie pasowały do figury i osobistych preferencji klientek. Bogata oferta producenta De Marco dostępna jest w sklepie internetowym, gdzie można znaleźć wiele inspirujących fasonów.

Podsumowując, czarno-białe stylizacje na jesień to synonim elegancji i klasy. To wybór, który zawsze będzie modny i odpowiedni na każdą okazję. Pani Agata Kornhauser-Duda doskonale pokazuje, jak te kolory mogą być wykorzystane w różnych kontekstach, zachowując swój niepowtarzalny urok.

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307