De Marco prekursorem czerwonych żakietów w mediach i polityce i dyplomacji.

Najpopularniejsze czerwone kostiumy, żakiety, garsonki w telewizji, polityce i biznesie.

Czerwony żakiet De Marco

W świecie biznesu, czy dyplomacji, kolor naszego ubioru ma szczególne znaczenie. Tak jak uczymy się zarządzać zasobami ludzkimi, musimy więc mądrze zarządzać kolorem w naszych stylizacjach. Dziś proponujemy chwilę refleksji nad kolorem o wielkiej mocy i sile rażenia – czerwienią.

O ogromnym znaczeniu kolorystyki ubioru, w kształtowaniu się pierwszego wrażenia (ang. first impression) – nie raz już pisaliśmy. Tematyka znaczenia barw w stroju formalnym była poruszana między innymi we wpisie – Biznesowy dekalog. Strój formalny. Wśród szczególnych kolorów, często stosowanych w wystąpieniach na wyższym szczeblu czy oficjalnych spotkaniach – z całą pewnością czerwień budzi najwięcej emocji. Zapewnie słusznie.

Czerwień – jest bowiem barwą, którą trzeba stosować wyjątkowo ostrożnie, w zależności od tego, jakie efekty chcemy osiągnąć. Jest to bowiem symbol pasji, energii, odwagi i władzy. Osoba nosząca czerwień odbierana jest jako persona silna, pewna siebie i swoich możliwości.

Elegancki czerwony żakiet od projektantki ubrań Agaty Dudy. De Marco prekursorem czerwonych żakietów w mediach. Najczęstszy fason w telewizji.
Kostium Venus
Sz.P. Generałowa Kowalska w czerwonym żakiecie z De Marco.

Sz.P. Kowalska w czerwonym żakiecie Venus z De Marco.

Zastanawiasz się, gdzie ubiera się Pierwsza Dama? Zobacz, jak wygląda Agata Duda, w stylizacji z Frydrychowic. Elegancki wizytowy kostium damski szyty na miarę w De Marco.

Najpopularniejszy czerwone żakiet z czarną sukienką Pierwszej Damy Agaty Dudy jest najchętniej kopiowanym kompletem wizytowym tego roku.

Czerwień doskonale więc sprawdzi się w sytuacjach, gdy występujemy przed dużym audytorium. Sprawi ona, że cała uwaga będzie skupiona na nas, a my same, poczujemy się pełne energii i pewniejsze siebie. W tym właśnie tkwi cała magia tej barwy.
„Jeśli się wahasz, załóż czerwień” Bill Blass

Kto ubiera spikerów telewizji polskiej, polskich polityków i Agatę dudę?

Pierwsza Dama Agata Kornhauser-Duda w czerwonym żakiecie Miriam oraz ołówkowej spódnicy z linii De Marco w tym samym kolorze

Czerwień, obok złota, to barwa w przeszłości zarezerwowana dla władzy królewskiej. Z tego też wynika silny ładunek emocjonalny, jakie ze sobą niesie. Jeśli chcemy być odebrane, jako autorytety, osoby pełne gruntownej wiedzy i umiejętności podejmowania trafnych decyzji – czerwień w naszych stylizacjach z całą pewnością będzie dobrym wyborem.

Sz.P. Ewa Pawlusiak w czerwonej garsonce z De Marco

Radna Ewa Pawlusiak w czerwonym kostiumie Maura

Ekskluzywny kostium zimowy De Marco z pięknej i nieustannie modnej czerwonej wełny. 

Ekskluzywny, szalenie elegancki komplet spódnicy z żakietem. Nietypowe ubrania szyte na miarę w De Marco.
Zjawiskowy, zimowy kostium Cyrena

Czerwone kostiumy, żakiety, garsonki

Warto także pamiętać, że czerwień- czerwieni nie równa. W doborze odcienia tego koloru w stylizacji, warto pamiętać o indywidualnym typie kolorystycznym, który reprezentujemy.
Dobrze jest także, w sytuacjach, w których nie chcemy wzbudzać tak silnych reakcji emocjonalnych, posłużyć się kolorem czerwonym jako elementem całego ubioru, czy barwą dodatków. Czerwień pięknie komponuje się ze stonowanymi odcieniami, tradycyjnie uznawanymi za podstawę biznesowych kreacji – czernią, granatem i szarościami.

Czerwone kostiumy żakiety garsonki szyte na miarę w atelier Władysławy Fraczek.

Eleganckie kostiumy damskie do pracy. Kto ubiera spikerów telewizyjnych i polityków?

Elegancki kostium, komplet żakiet ze spódnicą Venus

De Marco prekursorem czerwonych żakietów w mediach i polityce i dyplomacji.

Ekskluzywny komplet damski czerwony żakiet do pracy, w delegację, na wykłady i wystąpienia publiczne. Sklep internetowy De Marco.

Ekskluzywny komplet frak z sukienką na wewele dla mamy pana mlodego. Szycie na miarę De Marco.
Elegancki komplet Helen frak ze spódnicą w czerwieni i granacie.

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307