Ekskluzywna czerwona suknia wieczorowa dla mamy wesela

Czy mamie wesela wypada wyjść w czerwonej sukience?

Czerwone stylizacje na wesele? Co oznacza czerwona sukienka na wesele? Czy mamie wesela wypada wyjść w czerwonej sukience?

Czy mamie wesela wypada wyjść w czerwonej sukience?

Piękne czerwone stylizacje powracają do łask wraz z trendem na intensywne kolory. Dla mam wesela, które mają ciemniejszą karnację i skłonność do szarych odcieni skóry, czerwony kolor może być niezwykłym ratunkiem. Stylizacje w odcieniach szafiru i czerwieni są również korzystne dla kobiet o rozmytym kolorycie twarzy.

Czy mamie wesela wypada wyjść w czerwonej sukience? Ekskluzywne czerwone stylizacje dla mamy wesela

Czerwony garnitur damski Erna III Modny garnitur damski z szerokimi spodniami długą marynarką i jedwabną bluzką.

Natana II Piękna elegancka wyszczuplająca sukienka z długim szyfonowym rękawem.

Elegancki komplet sukienka z płaszczem Marion II Elegancki ponadczasowy komplet sukienka wizytowa z płaszczykiem.

W tradycji staropolskiej, rodzice młodej pary weselnej zobowiązani byli nosić elementy w czerwonym kolorze. Bogato zdobione kamizelki, haftowane koszule i spódnice musiały mieć ten kolor, a ojciec i swat często nosili kapelusze ozdobione czerwonym piórkiem lub pomponami. Wierzono, że czerwień zapobiega rzucaniu uroku na młodą parę, przyciągając wzrok i odwracając go od przyszłych małżonków. Czerwony kolor pełnił również rolę ochronną, odstraszając złe moce.

Czerwona sukienka Gaudium II , Bordowa, elegancka sukienka Psyche II , Sukienki na wesele Gildia II , Sukienka na wesele Gildia, Elegancki komplet wizytowy Milona

Ekskluzywna wieczorowa suknia dla matki weselnej

Intensywne kolory dodają nam energii, odmładzają i podkreślają naszą urodę. Czerwień symbolizuje życie, siłę i miłość. Czy więc sukienka w czerwonym kolorze jest odpowiednia dla mamy i teściowej wesela? Jeśli pasuje do urody matki weselnej, odpowiedź brzmi tak. Mama wesela powinna prezentować się radośnie, młodo i energicznie, pokazując dzieciom, że jest szczęśliwa razem z nimi, oraz gościom, że mimo upływu lat wciąż wygląda rewelacyjnie.

Ekskluzywna czerwona suknia wieczorowa Sukienka Brenda i Czerwona długa suknia na wesele Una to przykład wyszukanej sukni wieczorowej dla mamy i teściowej wesela.

Czy czerwona sukienka jest konkurencją dla młodej Pani?

Oczywiście, należy się spodziewać podążających spojrzeń, ale będą to spojrzenia podziwu. Jeśli czerwień pasuje do naszej urody, z pewnością będziemy wyglądać młodo i energicznie. Warto pamiętać, że każda uroda jest inna, i nie wszyscy dobrze wygląda w czerwieni i nie wszystkim dobrze w róż pudrowy. Zakładając czerwoną sukienkę, nie stanowimy konkurencji dla młodej pani, szczególnie jeśli nie przekroczyła ona pięćdziesiątki i nie planuje nosić czerwonej sukni na własny ślub. ;)

Kreacje w intensywnych kolorach, takich jak czerwień, szafir czy zieleń, doskonale sprawdzą się na wesela odbywające się w sierpniu, wrześniu lub październiku, kiedy te barwy doskonale komponują się z klimatem i atmosferą tych miesięcy.

Czytaj również: Szczyt NATO w Wilnie. Agata Kornhauser-Duda na czerwonym dywanie w sukience wizytowej DE MARCO

De Marco szycie na miarę sukienek, garsonek i garniturów damskich.

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307