De Marco ekskluzywna odzież damska na 2020/2021. Sklep internetowy

Nowa kolekcja ekskluzywnej odzieży damskiej na 2020/2021. Sklep De Marco

De Marco ekskluzywna odzież damska na 2020/2021. Sklep internetowy

Charakterne stroje biznesowe.
Najmodniejsze kostiumy wizytowe.
Piękne kreacje okolicznościowe.
Suknie wieczorowe, balowe i weselne.
Suknie dla Młodej Pani i kreacje dla Mamy wesela.

Nowa kolekcja odzieży powstaje w pracowni De Marco od września i będzie ukończona końcem listopada tego roku. Są to kreacje dla kobiet ceniących piękny ale charakterny wygląd. Kolekcja odzieży przygotowana jest z wyprzedzeniem na rok 2020 i 2021. Zawiera w sobie zarówno bajeczne suknie wieczorowe jak i klasyczne kreacje dyplomatyczno-konsularne. Nowa kolekcja to również oryginalne, wizytowe stroje na uroczystości rodzinne. Bogata kolekcja strojów biznesowych zaspokoi oczekiwania najbardziej dynamicznych kobiet czynu i sukcesu. Pamiętamy również o największej uroczystości jaką jest ślub i wesele. Na tę okazję przygotowujemy niebagatelne stylizacje dla Młodych Pań i Mam wesela.

Kolekcję zaprezentujemy Państwu w grudniu 2019. 

Film z wernisażu kolekcji, będzie dostępny na naszym kanale YouTube:
De Marco Ekskluzywna Odzież Damska https://www.youtube.com/channel/UCq_m9AOUTFqk7c9sbWNiQ_A
Bogata prezentacja naszej kolekcji, będzie dostępna na naszych stronach internetowych oraz na sklepie on-line w zakładce „nowości”.
Podobnie jak w poprzednich latach, Panie będą mogły zamawiać wybrany model z kolekcji, a my uszyjemy go specjalnie dla Pań w odpowiednim rozmiarze. Modele będzie można zobaczyć również w naszym Salonie Mody De Marco we Frydrychowicach.

Z niecierpliwością oczekuję chwili, w której zaprezentujemy Państwu nasze kolekcje na 2020/2021

Serdecznie pozdrawiam
Władysława Frączek

Cały Czas pracujemy nad NOWĄ KOLEKCJĄ. Już wkrótce będzie ją można obejrzeć na sklepie internetowym :D De Marco ekskluzywna odzież damska
http://www.sklep.demarco.pl/pl/
Ekskluzywne ubrania dla eleganckich kobiet. Szycie na miarę u polskiego projektanta. Sukienki na wesele dla mamy panny młodej lub pana młodego.
http://www.sklep.demarco.pl/pl/
Eleganckie wizytowe garsonki i kostiumy damskie szyte na miarę w Atelier W. Frączek. Salon Mody z Frydrychowiec. De Marco ekskluzywna odzież damska
http://www.sklep.demarco.pl/pl/
Elegancki kostium w stylu Mila od polskiego projektanta. Szycie na miarę w sklepie z ubraniami ekskluzywnymi De Marco. Wizytowy komplet: żakiet ze spódnicą dla kobiet po 40 na stanowisku.
http://www.sklep.demarco.pl/pl/
Elegancki kostium damski dla pani młodej po 40, 50, 60. Szycie na miarę ekskluzywnej odzieży damskiej De Marco.
http://www.sklep.demarco.pl/pl/
Elegancka moda dla dojrzałych kobiet na stanowiskach. Garsonki i Kostiumy damskie wizytowe, dyplomatyczne, biznesowe, okolicznościowe. Idealne komplety dla kobiet na wesele, komunię, chrzciny. De Marco Sklep internetowy polskiej projektantki mody W. Frączek.
http://www.sklep.demarco.pl/pl/

Opublikowano

w

przez

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307