Elegancki komplet damskie żakiet i szeroka spódnica maxi. Eleganckie polskie marki odzieżowe, sklep internetowy

Luksusowe komplety wizytowe De Marco w kolorze Magenta. Eleganckie polskie ubrania sklep, butik, Atelier

De Marco eleganckie polskie ubrania szyte na miarę on-line

Odważny i energetyczny kolor roku – Wino, Magenta, to niecodzienny kolor, na zupełnie wyjątkowe czasy. Jeśli więc chcesz wyglądać modnie, stylowo i nietuzinkowo – kreacje wizytowe De Marco w odcieniach czerwieni i różu, to zdecydowanie Twój must-have, zwłaszcza w okresie jesiennych czy zimowych chłodów.

Eleganckie polskie ubrania De Marco

Najmodniejszy kolor roku. Eleganckie komplety wizytowe De Marco

Magenta to świetna propozycja dedykowana szczególnie brunetkom i szatynkom, idealnie podkreślająca ich naturalne piękno, urodę i dodaje energii.

Luksusowe kreacje wizytowe w kolorze magenty De Marco

Okrzyknięta Kolorem Roku wg Instytutu Pantone – Viva Magenta, to kolor z grupy czerwieni – pełen energii, temperamentu i dynamiki. Ta intensywna barwa, to zdecydowanie doskonały wybór, dla Kobiet, które w modzie cenią sobie nietuzinkowość i wszechstronność. Magenta, czyli odcień inspirowany naturalnym barwnikiem koszenilą, powstał na drodze połączenia czerwieni z różem. Dzięki temu, dostępne w naszej ofercie luksusowe komplety, zestawy czy sukienki w kolorze Viva Magenta, dzięki połączeniu ciepłych i zimnych tonów – świetnie sprawdza się zarówno u Pań o chłodnym typie urody, jak i typach ciepłych.

Eleganckie komplety damskie z e spódnicą. Wizytowe stylizacje dla kobiet z klasą

Magenta, wino, malina to kolor niezwykle efektowny, a zarazem uniwersalny, pasując praktycznie każdej kobiecie. Świetnie też łączy się z innymi barwami, zwłaszcza z naturalnymi barwami, o łagodnych odcieniach – beżami, szarościami czy błękitami. Niezwykle atrakcyjnie prezentuje się także magenta w wersji stylizacji monochromatyczne

Jak ubrać się modnie? Najpiękniejsze stylizacje wizytowe i biznesowe w Kolorze Magenta

Piękny i energetyczny kolor Roku – magenta doskonale prezentuje się jako stylizacje wizytowe. Elegancka sukienka, kostium damski wyjściowy czy garsonka w tym odcieniu, pozwala stworzyć wizerunek prestiżowy, pełen charyzmy i powagi. Magenta sprawdza się w różnych okolicznościach, niezmiennie zachwycając i przyciągając uwagę.

Magenta to perfekcyjny kolor stylizacji zarówno na uroczystości rodzinne, wydarzenia kulturalne, jak i spotkania biznesowe. Dostojne i stonowane, a zarazem pełne energii i charyzmy komplety wizytowe, sukienki, garsonki czy kostiumy damskie to kreacje doskonale oddające złożoną naturę kobiety. W biznesie odważnej, pełnej charyzmy i autorytetu, w rodzinie – pełnej łagodności, ciepła i miłości. Na zdjęciu, przykłady naszych stylizacji w kolorze magenta: ekskluzywny kostium damski Zofii II, wizytowa sukienka Eufrazja, zestaw kobiecy ze spódnicą i żakietem Milona V oraz asymetryczna sukienka Nimfa.

Bordowe kreacje De Marco idealne dla szatynek i brunetek

Intensywne kolory w modzie damskiej biznesowej i wiztyowej

Kolor roku Magenta jest kolorem bazowym, z którego możemy stworzyć różne odcienie czerwieni i różu, to świetna propozycja dla praktycznie każdego typu kolorystycznego. Szczególnie jednak odcień ten, dedykowany jest Paniom o ciemniejszych włosach – szatynkom czy brunetkom, w przypadku których doskonale podkreśla naturalne piękno, rozświetla cerę i czyni ją wypoczętą.

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307