Elegancki płaszcz biznesowy w którym wyszła P. Agata Duda w Krakowie

Jak dobrać odpowiedni krój płaszcza do swojej figury. Jak być modną a przy tym pięknie wyglądać.

Jaki model płaszcza do figury typu:  klepsydra, gruszka, kręgiel. Przegląd najmodniejszych modeli dla wybranej sylwetki.

Jak dobrać odzież wizytową na ważne spotkania i uroczystości.

Odzież wizytowa jest opatrzona ścisłym kodem- czyli zasadami których przestrzeganie pozostawia się do wyboru. Trzymanie się takich zasad nie jest więc obowiązkiem a wolnym wyborem. Dowolności nie będę omawiać, natomiast skupię się na przedstawieniu zasad dobrego wyglądu na wizytach towarzyskich.

Każda kobieta styka się bardzo często z dylematem dotyczącym dobrego wyglądu. Tego nie da się ominąć, tego trzeba się nauczyć. Dobry wygląd to nie wrodzony talent czy genetyczna cecha.

To umiejętność którą nabywamy poprzez odpowiednią praktykę.

Aby móc należycie się przygotować do tego tematu, musimy najpierw sklasyfikować własny typ figury. Zapoznać się z możliwością doboru kroju odzieży do danego typu sylwetki a następnie wybrać garderobę według upodobania stylu, koloru i fasonu. Skupmy się teraz na takich typach sylwetek jak klepsydra, gruszka, kręgiel. Wszystkie te typy mają jedną cechę wspólną, a mianowicie duże wcięcie w talii. Jest to niewątpliwie atut i trzeba go wykorzystać. Proponuję fason mocno taliowany w pasie i poszerzany dołem. Należy pamiętać, że poszerzanie jest dopiero od bioder w dół. Pamiętamy również o ramionach, w tym sezonie modne szersze ramiona, co jeszcze bardziej uwydatnia duże wcięcie w pasie. Jest to również doskonały sposób na zachowanie równowagi. Cała kreacja staje się proporcjonalna i w ten sposób wyglądamy idealnie. Ponadto biodra są w tej kreacji tuszowane i niemożliwym jest dla widza określenie ich wielkości. Szczególnie ważne dla pań mających kompleksy na tym punkcie. Długość w tej sytuacji powinna być za kolano lub dłuższa w zależności od wzrostu. Im wyższa tym dłuższa . Zachowanie proporcji to bardzo ważna sprawa i nie wolno nam ignorować tego tematu ponieważ zburzymy cały proces tworzenia. Jeszcze jedna bardzo ważna sprawa, w tego typu kreacji doskonale poczują się panie z dużym biustem jak i z małym biustem. Chodzi o to, że obserwując całość sylwetki nie widzimy biustu tylko krawędzie sylwetki. Te z kolei są doskonale dopasowane i bez względu na wielkość biustu pozostaną idealne.

Mam nadzieję że pomogłam wielu kobietom odkryć i pokazać ich piękno a ten artykuł temu ma służyć. Życząc wspaniałej zabawy w poznawaniu własnego piękna, zapraszam do kolejnego artykułu.

Władysława Frączek

poniżej płaszcze z omówionymi walorami.

Najmodniejszy biznesowy płaszcz, mocno taliowany idealny dla figury klepsydra,

Najmodniejszy czerwony płaszcz damski, poszerzany idealny dla typów sylwetki:klepsydra, gruszka.

Najmodniejszy płaszcz żakardowy, asymetryczny idealny dla sylwetki: kręgiel, grószka, klepsydra

A oto nasza znamienita klientka Pani Agata Kornhauser-Duda

 

Pierwsza Dama Agata Duda w płaszczu z firmy De Marco z Frydrychowic. odpowiedni krój płaszcza do figury typu: klepsydra, gruszka, kręgiel.media:

https://www.wadowice24.pl/nowe/wydarzenia/7767-prezydentowa-upodobala-sobie-te-firme-ubraniowa-znowu-wybrala-stylizacje-z-frydrychowic.html

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307