Ekskluzywna garsonka dla Mamy Weselnej. Najpiękniejsze stylizacje dla Mamy Pary Młodej 2024

Ekskluzywna garsonka dla Mamy Weselnej. Najpiękniejsze stylizacje dla Mamy Pary Młodej 2024

Modne garsonki na wesele. Najpiękniejsze stylizacje dla Mamy Pary Młodej 2024

Ekskluzywna garsonka dla Mamy Weselnej.

Szyta na miarę garsonka wizytowa to jeden z najbardziej ekskluzywnych elementów kobiecej garderoby. Sprawdzi się na najważniejsze uroczystości, zwłaszcza te na których pragniemy zaprezentować się pięknie i wytwornie. Właśnie dlatego, luksusowe garsonki wyjściowe De Marco to jeden z najpopularniejszych wyborów Mamy Wesela, na ślub syna czy córki.

Garsonka wizytowa szyta na miarę, to doskonała okazja by stworzyć kreację swoich marzeń. Dwuczęściowy komplet wizytowej sukienki z żakietem, pozwala Mamie Weselnej zaprezentować się elegancko, stylowo i wytwornie, a zarazem świeżo i modnie. Nasza piękna Klientka, Szanowna Pani Ewa Zaręba wybrała dla siebie szykowną garsonkę wizytową z tkaniny żakardowej. W naszym Atelier De Marco, powstała także pasująca do kreacji Mamy Weselnej – męska kamizelka. Dzięki temu, zarówno Pani Ewa, jak i małżonek, wyróżniali się świetnie dopasowanymi i współgrającymi ze sobą stylizacjami.

Czytaj również: Moda premium garsonki, sukienki, garnitury damskie i komplety dla mamy na wesele

Luksusowa garsonka z fantazyjnym wzorem. Ekskluzywna stylizacja na wesele dla Mamy

Garsonka wizytowa to doskonała propozycja dla Kobiet w każdym wieku. Dwuczęściowy komplet na wesele dla Mamy, świetnie łączy w sobie styl i elegancję, z niezbędną w tym pełnym emocji dniu – wygodą i komfortem noszenia. Wybrana przez naszą wspaniałą Klientkę – Panią Ewę Zarębę – stylizacja, to fantazyjne połączenie modnych asymetrii i fantazyjnych wzorów, z klasyką mody kobiecej. Szykowny kostium wyjściowy z sukienką szyty na miarę w naszym Atelier De Marco, to kreacja w pięknych, jasnych odcieniach delikatnych popieli i dostojnego srebra. Delikatne barwy ładnie rozświetlają twarz, niwelując oznaki zmęczenia czy stresu. Jednocześnie kolorystyka świetnie wpisuje się w niezwykle uroczysty i podniosły charakter uroczystości.

Dopasowane do typu urody jasne barwy, zwłaszcza przy twarzy, zapewniają promienny, pełen młodzieńczej lekkości i świeżości wygląd, a jednocześnie idealnie wpisują się w wyjątkowy charakter uroczystości ślubu i wesele Dziecka. Na zdjęciu dostępne w naszym Atelier w opcji szycia na miarę stylizacje, idealne na Mamy Pary Młodej: Złoty kostium Miranda oraz nowoczesna garsonka wyjściowa Olena

Czytaj również: Gdzie kupić ekskluzywną sukienkę na wesele? Sukienka na wesele dla 50 latki

Zastosowanie, tak jak w przypadku kreacji naszej Klientki – wysokiej jakości tkaniny żakardowej, zapewnia nie tylko przepiękny, fantazyjny wzór, ale też doskonałe właściwości. Dzięki nieco wyższej gramaturze oraz gęstości splotu – żakard świetnie sprawdza się w odzieży formalnej, w której istnieje potrzeba zapewnienia jeszcze większej wytrzymałości (jak np. kołnierz czy mankiety). Jednocześnie perfekcyjnie utrzymuje zadany przez projektanta fason – zwłaszcza wyraźnie podkreślone ramiona czy stylowy kołnierz.

Modne garsonki na wesele dla Mamy. Wygoda i elegancja

Komplety z sukienką i garsonki wizytowe żakiet ze spódnicą łączą w sobie klasykę garnituru z nowojorskim stylem, co sprawia, że są idealnym wyborem dla kobiet, które pragną zachować elegancję, jednocześnie czując się komfortowo. Sukienka wchodząca w skład kompletu dla Mamy Pary Młodej, sprawia, że cała kreacja nabiera kobiecej subtelności. Dopełnieniem stylowej prostoty sukienki lub spódnicy wizytowej, jest oryginalny i nowoczesny żakiet z asymetrią.
Garsonki wizytowe i komplety z sukienką to doskonały wybór dla kobiet ceniących elegancję, wygodę i wszechstronność, a jednocześnie pragnących podkreślić swoją sylwetkę w modny i unikalny sposób.

Serdecznie dziękujemy za zdjęcia i możliwość ich wykorzystania Pani Ewie Zarębie wraz z Małżonkiem. Życzymy sukcesów w życiu zawodowych i osobistym, a Młodej Parze szczęścia na wspólnej drodze życia.

Czytaj również: Elegancko na ślub córki/ syna De Marco – ekskluzywna moda damska

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307