De Marco ekskluzywna sukienka na rocznicę ślubu, Jubileusz. Jedwabny szal do sukni wieczorowej

Ekskluzywna sukienka na rocznicę ślubu, Jubileusz. Suknia wieczorowa od polskiego projektanta DE MARCO

Najpiękniejsza sukienka na rocznicę ślubu!


Jak się ubrać
 na 25 lecie, 30 lecie, 40 lecie, 50 lecie ślubu. Suknia Jubileuszowa dla Młodej Pani.

Jak ubrać się na ważny jubileusz, by wyglądać z klasą a jednocześnie modnie? Jaką stylizację wybrać na rocznicę ślubu by zachwycić Małżonka i zgromadzonych Gości? Oto nasza ekskluzywna propozycja kompletu wizytowego z długą suknią, dedykowanego na najważniejsze uroczystości – jubileusz, rocznicę – dla eleganckich Kobiet 50+ 60+.

Piękno duchowe i zewnętrzne idą w parze – czego dowodem jest Para Małżeńska naszej Klientki Szanownej Pani Zofii Błachnio, która na Jubileusz Zawarcia Małżeństwa, wybrała złotą kreację De Marco, projektu Władysławy Frączek. Efektowny komplet na bazie kreacji Nunilona – szyty na zamówienie w Atelier De Marco to doskonałe dopełnienie – naturalnego piękna, radości życia, energii i humoru Szanownych Jubilatów.

Czytaj również: Nowoczesne garsonki w angielskim stylu. Doskonała prezencja

Ekskluzywny jedwabny szal i luksusowa sukienka na rocznicę ślubu i Jubileusz

Huczne świętowanie rocznicy ślubu czy uroczystości jubileuszu Małżeństwa z roku na rok staje się coraz powszechniejsze i popularniejsze. Wiele par, niezależnie od tego czy są to uroczystości tzw. cynowej rocznicy ( jak zwykło się nazywać 10-tą rocznicę ślubu) czy srebrne lub złote gody (odpowiednio 25 lat i 50 lat od zawarcia małżeństwa) – korzystając z profesjonalnych usług, organizuje wystawne przyjęcie, przypominające przyjęcie weselne.
Nasza dzisiejsza propozycja to hołd złożony nie tylko pięknu wieku dojrzałego, ale także trwałym związkom, które przetrwały próbę czasu. Luksusowy komplet z długą spódnicą, w luksusowym kolorze złotym, to symbol wyjątkowego dnia, podczas którego można uczcić wspólną podróż przez życie.

Klasa i styl w prawdziwie królewskim wydaniu. Stylowa, złota suknia wieczorowa z modnym żakardowym wzorem w pepitkę to propozycja łącząca w sobie urzekającą klasykę, najmodniejsze trendy i krawiecki kunszt. Ta i inne długie kreacje żakardowe, idealne na przyjęcie jubileuszowe, rocznicę ślubu – dostępne są w naszym Atelier i za pośrednictwem sklepu internetowego De Marco, w ofercie szycia pasowanego.

Czytaj również: Ekskluzywna nowoczesna garsonka ślubna: Twoja wyjątkowa kreacja na Ślub Cywilny

W królewskim stylu. Złota kreacja wieczorowa De Marco na ślubny jubileusz

Stworzona w ofercie szycia miarowego złota kreacja na bazie długiej sukni wieczorowej Nunilona, to przepiękna kreacja nie tylko dla Pań dojrzałych, 50-latek, 60-latek. Dzięki uniwersalnej linii, wytwornej tkaninie żakardowej i modnej złotej pepitce – kreacja ta świetnie sprawdzi się praktycznie dla kobiety w każdym wieku. Wzór pepito, zwany także w wielu kręgach „psi ząb” – nie wychodzi z mody, pasuje na wiele różnych okazji, od casualowych, swobodnych stylizacji, po najbardziej wytworne i formalne.

Ekskluzywna sukienka na rocznicę ślubu

Luksusowy komplet wieczorowy idealny na rocznicę ślubu czy okrągły Jubileusz zawarcia małżeństwa szyty na miarę w Atelier De Marco.

Kolor złota, przeważający w kreacji szytej na zamówienie naszej pięknej Klientki, to barwa pełna pasji, energii i dostojeństwa. Złoto od wieków fascynuje i inspiruje zarówno projektantów na całym świecie, jak i kobiety, niezależnie od wieku, typu sylwetki, urody czy kręgów kulturowych. W wielu kulturach złoto jest symbolem duchowym i sakralnym. Suknie w odcieniach złota odzwierciedlają duchowy aspekt ceremonii wyjątkowego momentu, jaki jest zawarcie małżeństwa, a także jej jubileusz.

Kolor złota to ponadczasowy symbol dostatku, piękna i elegancji. Nasza Klientka jest doskonałym przykładem, jak złociste refleksy doskonale podkreślają naturalne piękno, rozświetlają twarz i czynią ją odprężoną i zrelaksowaną.

Suknia wieczorowa z żakardu w komplecie z elegancką jedwabną narzutką. Modne stylizacje na rocznicę ślubu

Niezwykle efektowna i elegancka, złota kreacja naszej Klientki, to projekt autorstwa cenionej polskiej projektantki – Władysławy Frączek. Piękna, długa suknia w typie wieczorowej wyróżnia się nie tylko ponadczasowym wzorem pepito i wysokiej jakości tkaniną żakardową, ale i przyciągającym uwagę fasonem. Długa suknia urzekająco wydłuża sylwetkę, jednocześnie rozcięcia dają możliwość kuszącego wyeksponowania zgrabnych nóg. Długa suknia żakardowa została zaprojektowana z rękawkiem 1/2, dla zapewnienia eleganckiego, dostojnego wyglądu, ale i odpowiedniego komfortu. Jej dopełnieniem jest zmysłowa, zwiewna jedwabna narzutka/pelerynka zdobiona autorską, ręcznie formowaną kompozycją kwiatową. Całość kompletu tworzy dopracowaną, kompletną stylizację na najważniejsze okazje.

Dziękujemy naszej Szanownemu Państwu Błachnio za wybór kreacji z Atelier De Marco i możliwość wykorzystania zdjęć z uroczystości.

Gratulujemy pięknej rocznicy i życzymy kolejnych szczęśliwych lat razem.

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307