Ekskluzywne różowe marynarki i płaszczyki od polskiego producenta De Marco

Ekskluzywne różowe marynarki i płaszczyki od polskiego projektanta z Małopolski

Ekskluzywne różowe marynarki i płaszczyki od polskiego producenta De Marco

Marzysz o niepowtarzalnym wyglądzie podczas wyjątkowych, prestiżowych wydarzeń? Oto nasze zachwycające fantazyjną asymetryczną linią i intensywnością koloru – szyte na miarę płaszcze okolicznościowe i marynarki, zaprojektowane przez cenioną projektantkę Pierwszej Damy RP – Władysławę Frączek.

Członek Zarządu Województwa Małopolskiego – Szanowna Pani Iwona Gibas od wielu lat korzysta z doświadczenia i pasji tworzenia nietuzinkowej mody damskiej – twórczyni i projektantki De Marco – Władysławy Frączek. Wybierane przez Nią kreacje niezmiennie zachwycają elegancją i odważnym podejściem do kobiecego stylu. Tym razem Pani Iwona Gibas wybrała dla siebie przepiękną szytą na miarę, asymetryczną marynarkę w intensywnym odcieniu różu, w której wystąpiła podczas Gali Jubileuszowej Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie. Źródło: facebook.com

Różowe marynarki damskie na wyjątkowe okazje. Esencja kobiecości od De Marco

Róż jest zdecydowanie jedną z najbardziej charakterystycznych barw kojarzonych z kobiecym pięknem. Różowy to barwa, która odnosi się głównie do kobiecości, delikatności i czułości. W modzie damskiej różowy nie tylko odzwierciedla piękno, ale także symbolizuje siłę i pewność siebie kobiet.
Zastosowany w szytej na zamówienie kreacji naszej Klientki, Pani Iwony Gibas, intensywny odcień różu, to kolor dedykowany do pełnych charakteru i temperamentu kreacji wieczorowych.

Kreacje wieczorowe wcale nie muszą być czarne. Nasza Klientka, Szanowna Pani Iwona Gibas, poprzez swoją stylizację z obchodów 60-lecia Muzem Lotnictwa Polskiego w Krakowie, udowadnia, że odcienie różu – takie jak np. amarant czy fuksja, świetnie prezentują się w oświetleniu scenicznym, zwłaszcza w połączeniu ze stonowanymi, bazowymi kolorami – granatem, bielą, beżem, szarością czy zmysłową czernią. Źródło: facebook.com

W naszej ofercie znajdziesz płaszcze i marynarki w bogatej palecie różowych odcieni, od subtelnych pasteli po głębsze, intensywne róże. Każdy odcień wydobywa Twój naturalny blask i dodaje uroku Twojej osobowości.

Asymetryczne płaszcze i marynarki wieczorowe. Stylowa alternatywa dla sukni

Asymetryczna marynarka wieczorowa w intensywnym odcieniu różu szyta według projektu Władysławy Frączek, w Atelier De Marco. Źródło: facebook.com
Wprowadzenie asymetrycznego cięcia w stylizacji, dopełnionej dla jeszcze większego efektu – spokojnymi, klasycznymi zarówno w formie jak i kolorystyce elementami – pozwala stworzyć absolutnie zachwycającą kreację, wobec której nie sposób przejść obojętnie.

Małopolska Ikona Stylu – Pani Iwona Gibas, Członek Zarządu Województwa Małopolskiego, w kreacji z Atelier De Marco – szytej na miarę luksusowej marynarce w odcieniach intensywnego różu. Źródło: facebook.com

Cieszymy się, że od lat możemy towarzyszyć Pani Marszałek Iwonie Gibas – poprzez nasze kreacje – w działalności zawodowej i społecznej.
Dziękujemy za możliwość wykorzystania zdjęć z wydarzenia, jednocześnie życząc dalszych sukcesów!

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307