Ekskluzywne Sukienki Wizytowe - Projektowane i Szyte na Miarę w Atelier Władysławy Frączek

Ekskluzywne Sukienki Wizytowe – Projektowane i Szyte na Miarę w Atelier Władysławy Frączek

Ekskluzywne Sukienki Wizytowe, Biznesowe, Dyplomatyczne i Wieczorowe De Marco polska marka odzieżowa

Szanowni Państwo,

Jeżeli poszukujecie produktów z najwyższej półki, które łączą w sobie elegancję, unikalny styl i doskonałą jakość, zapraszamy do skorzystania z usług naszej profesjonalnej pracowni krawieckiej De Marco. Od ponad 20 lat specjalizujemy się w galanterii damskiej, tworząc unikatowe kreacje, które spełniają najwyższe standardy mody wizytowej.

Elegancka polska odzież damska De Marco sukienki, garsonki, kostiumy, garnitury damskie. Unikatowe stylizacje wizytowe, dyplomatyczne, biznesowe, weselne, szyte na miarę w Atelier W. Frączek

Atelier Władysławy Frączek – Oaza Wyjątkowego Stylu

Pod bacznym okiem Pani Projektant Władysławy Frączek, w naszej pracowni powstają niepowtarzalne sukienki wizytowe, ekskluzywne garsonki, kostiumy damskie, a także płaszcze i garnitury damskie. Każdy nasz projekt jest wynikiem wieloletniego doświadczenia i pasji do tworzenia odzieży, która podkreśla indywidualność i klasę każdej kobiety.

Czytaj również: Profesjonalna Odzież Biznesowa: Czy jest coś, o czym wiedzą mężczyźni, a kobiety

Kreacje dla Kobiet Świata Biznesu, Dyplomacji i Kultury

Nasze stylizacje trafiają do wpływowych i charyzmatycznych intelektualistek oraz przedsiębiorczych kobiet na całym świecie. Odzież De Marco jest często wybierana przez kobiety z branży biznesu, dyplomacji, nauki i kultury, które pragną wyglądać elegancko i profesjonalnie w każdej sytuacji. Dzięki naszym kreacjom, każda kobieta może poczuć się pewnie i wyjątkowo, niezależnie od okazji.

Gorąco podziękowania dla naszych Wspaniałych Klientek z przesłanie zdjęć z prywatnych kolekcji i zgodę na ich publikację. Jeszcze raz życzymy miłości w rodzinie i dalszych sukcesów.

Czytaj również: Niepowtarzalne sukienki na wesele – projektowanie i krawiectwo damskie

Profesjonalna odzież dyplomatyczna dla kobiet świata kultury, nauki, polityki, biznesu. Polskie marki z eleganckimi ubraniami damskimi

Usługa Szycia Miarowego – Perfekcyjne Dopasowanie

W De Marco oferujemy usługę szycia miarowego, która gwarantuje perfekcyjne dopasowanie do sylwetki i indywidualnych preferencji każdej klientki. Nasze kreacje są projektowane z myślą o podkreśleniu atutów figury oraz skorygowaniu ewentualnych niedoskonałości. Usługę tę oferujemy zarówno w naszym Salonie Mody we Frydrychowicach, jak i on-line, umożliwiając wygodne i precyzyjne dopasowanie bez względu na lokalizację.

Czytaj również: Eleganckie garnitury damskie oraz garsonki w intensywnym kolorze

Zapraszamy do Obejrzenia Kolekcji

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą kolekcją eleganckiej odzieży damskiej na sklepie internetowym De Marco. Znajdą tam Państwo szeroki wybór ekskluzywnych sukienek wizytowych, garniturów, garsonek oraz innych wyjątkowych stylizacji, które z pewnością spełnią Państwa oczekiwania. Każda nasza kreacja to połączenie wyrafinowanego stylu, najwyższej jakości tkanin oraz precyzyjnego wykonania.

Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do świata ekskluzywnej mody De Marco, gdzie każda kobieta może znaleźć coś wyjątkowego dla siebie.

Z poważaniem,

De Marco

Czytaj również: Gdzie kupować dobre jakościowo ubrania?

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307