Klasyczne sukienki De Marco Wadowice koło Krakowa.

Elegancka sukienka to najlepszy lok dla kobiet aktywnych zawodowo.

Klasyczne sukienki De Marco Wadowice koło Krakowa.

Sukienki klasyczne cieszą się dużym powodzeniem wśród Pań ceniących wytworny styl.

Dzieje się tak dla tego, że klasyka sama w sobie jest normą akceptowaną w świecie ładu i porządku. Elegancja to podstawowa zasada dobrego wizerunku. Dla kobiety dobry wygląd to norma i przestrzeganie jej prowadzi do sukcesu. Kobieta biznesu ubrana w sukienkę zdziała więcej niż niejeden mężczyzna.

Klasyczne sukienki uszyte są z jednokolorowych tkanin w dobrym gatunku. Są starannie wyprofilowane i dopasowane do figury. Długość takiej sukienki jest najczęściej do pół kolana. Nie jest to jednak reguła i często klasyczna suknia za kolano jest milej widziana w kręgach dyplomatycznych. Długość rękawa jest dowolna. Można stosować sukienki bez rękawów ale trzeba pamiętać wówczas o żakiecie. Stosowanie rękawka krótkiego jest mało popularne, natomiast rękaw 3/4 to idealna długość dla większości sukienek biznesowych. Długi rękaw w sukience stosujemy w przypadku, kiedy nie ubieramy na sukienkę żakietu ani płaszcza. Suknie klasyczne wykończone są często na gładko pod szyję z niewielkim dekoltem. Stosujemy również kołnierze, stójki, dekolty w serek, dekolty w łódkę. Podstawową zasadą jest jednaj minimalna forma wykończenia. Przy sukienkach klasycznych nie stosujemy zdobień, dodatków, cekinów, koronek. Kolorystyka jest dowolna. Szeroki wachlarz kolorów pozwala na dostosowanie kreacji do okoliczności. Najbardziej popularną sukienką jest „mała czarna”. Ten model zna każda kobieta. 

Drogie Panie, klasyczna sukienka jest idealna wówczas, kiedy dobrze leży na ciele i podkreśla nasze walory. Jeśli któraś z Pań poszukuje takiej dla siebie, to zapraszam do De Marco Frydrychowice ul. Centralna 59 lub do sklepu on-line.

Pozdrawiam Władysława Frączek

Elegancka sukienka to najlepszy lok dla kobiet aktywnych zawodowo.

Eleganckie sukienki biznesowe z De Marco. Rękaw 3/4.

 Elegancka sukienka biznesowa z rękawem do łokcia


Opublikowano

w

przez

Tagi:

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307