Piękna zielona sukienka wizytowa od polskiego projektanta De Marco

Elegancka sukienka wizytowa na późne lato i jesień. De Marco szycie na miarę


Elegancka sukienka wizytowa dedykowana paniom pragnącym emanować elegancją z delikatnym akcentem ekstrawagancji. Za sprawą nowoczesnego asymetrycznego wykończenia, ta kreacja nabiera wyjątkowego charakteru. Dekolt w karo subtelnie wydłuża szyję, a delikatne kimono na ramionach tworzy optyczny efekt wyszczuplający talię. Bez nadmiernego ucisku, sylwetka prezentuje się harmonijnie.

Elegancka sukienka wizytowa

De Marco Elegancka sukienka wizytowa. Ta sukienka jest prawdziwym klejnotem na różnorodne wydarzenia – teatry, opery, gale, wystawne kolacje i uroczyste obiady. Elegancka wizytowa kreacja w głębokim odcieniu zieleni dyskretnie okrywa ramiona, stanowiąc doskonałe rozwiązanie na uroczystości w sierpniu oraz wrześniu. Wspaniale współgra z opaloną skórą po letnim sezonie, ukazując pełnię swojego piękna.

Wizytowe sukienki szyte na miarę w De Marco

Elegancka wizytowe sukienka De Marco. Zielona stylizacja na uroczysty obiad, kolekcję, na galę, do teatru i opery

Sukienka ta jest wyjątkowo przemyślana – idealnie komponuje się z późnym latem i jesienią. Szycie na miarę eleganckich sukienek wizytowych jest naszą specjalnością w Salonie Mody De Marco. Oferujemy również możliwość realizacji zamówień online poprzez sklep internetowy. Dla pań, które chciałyby nas odwiedzić osobiście, zapraszamy na kawę do naszej siedziby po wcześniejszym umówieniu dogodnego terminu. Specjalizujemy się w dziedzinie stylizacji, projektowania oraz szycia na miarę, dbając o każdy detal, by nasze klientki czuły się wyjątkowo i elegancko.

Czytaj również: Eleganckie ubrania do pracy w biurze dla dojrzałej kobiety na wysokim stanowisku. 

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307