Eleganckie sukienki dla niskiej z brzuszkiem. Ekskluzywny komplet z sukienką na wesele dla Mamy. Najmodniejsze zestawy damskie wizytowe 2023

Eleganckie sukienki dla niskiej mamy wesela. De Marco Ekskluzywny komplet z sukienką

Jaka sukienka dla niskiej osoby z brzuszkiem? Ekskluzywny komplet z sukienką na wesele dla Mamy. Najmodniejsze zestawy damskie wizytowe 2023 dla niskiej mamy wesela.

Przepiękna, stonowana kolorystyka, klasyczna linia i wyszczuplający fason doskonale podkreślający walory sylwetki. Prezentujemy elegancką i niezwykle kobiecą stylizację, dedykowaną dla Mamy Wesela, na ślub Syna czy Córki – wytworny i dystyngowany wizytowy komplet z sukienką Basileja.

Ekskluzywne sukienki doskonałe dla niskiej pani z brzuszkiem i bez brzuszka.

Jak ubrać się na ślub i wesele Syna czy Córki? Zestaw damski wizytowy Basileja z sukienką – wybrany przez naszą wspaniałą Klientkę zachwyci ponadczasową, niezwykle wytworną linią i piękną kolorystyką.

Elegancka sukienka lub garsonka na ślub syna / córki. Stylowe zestawy damskie na wesele dla Mamy

Naczelną rolą Mamy Pary Młodej podczas obrzędu ślubu i przyjęcia weselnego jest z całą pewnością przede wszystkim okazywanie wsparcia i towarzyszenie Synowi/Córce w tym ważnym, ale też jakże stresującym dniu. Rodzice Nowożeńców, to także, prócz kwestii organizacyjnych, osoby, na które zwrócona będą wszystkie spojrzenia zgromadzonych. Mama Wesela tego dnia to prawdziwa „wizytówka” i reprezentantka całego wydarzenia.

Jaka sukienka dla niskiej osoby z brzuszkiem? Jak optycznie wydłużyć sylwetkę.

Jaka sukienka na wesele dla niskiej osoby z brzuszkiem? Ekskluzywne komplety sukienki z żakietem, płaszczem lub szalem dla niskiej pani z brzuszkiem.

Jak się ubrać na wesele Syna/ Córki? Warto „postawić” na klasykę. Ekstrawaganckie, zbyt zmysłowe czy krzykliwe stylizacje bardzo rzadko prezentują się dobrze, zwłaszcza u Pań po 50-tce, 60-tce. Stonowane, dopasowane kolorystycznie do typu urody garnitury czy garsonki pozwolą zaprezentować się świeżo, dostojnie i stylowo. Na zdjęciu: ekskluzywny zestaw wizytowy dedykowany dla Mamy Wesela Basileja, z przepięknym, perłowym wykończeniem stójki żakietu oraz paska.

Jeśli jesteś osobą o niskim wzroście i szukasz odpowiednich sukienek, De Marco ma dla Ciebie doskonałe rozwiązania. Nasza ekskluzywna kolekcja sukienek dedykowana jest niskim mamom weselnym, które pragną wyglądać wyjątkowo w wizytowym, klasycznym stylu.

Jaka sukienka dla niskiej osoby z brzuszkiem De Marco wydłużające i wyszczuplające ekskluzywne komplety wizytowe dla matki weselnej.

Ołówkowe sukienki De Marco są profesjonalnie szyte na miarę w Atelier Władysławy Frączek. Ich prosta, minimalistyczna forma doskonale maskuje wszelkie niedoskonałości i podkreśla naturalne piękno. Dodatki, takie jak hafty w tym samym odcieniu, jedwabisty szal czy płaszczyk lub żakiet, który przecina sylwetkę w pionie, sprawiają, że kreacja nie tylko wyszczupla, ale również optycznie wydłuża sylwetkę.

Długość sukienki jest istotnym czynnikiem dla osób o niskim wzroście. Warto zdać się na fachową ocenę stylisty, ponieważ nie ma tu jednoznacznej odpowiedzi. Pod uwagę należy brać proporcję ciała i kształt nogi, rodzaj buta itd. Zdając się na fachową poradę wykwalifikowanej stylistki, możesz być pewna, że nie popełnisz modowego faux-pas.

W De Marco dbamy o to, aby każda kobieta, niezależnie od wzrostu, mogła czuć się wyjątkowo i pięknie w naszych ekskluzywnych sukienkach. Zaufaj naszej marce i ciesz się wyjątkową stylizacją na ważne wydarzenia.

Ponadczasowa stylizacja dla Mamy Pary Młodej. De Marco- moda na własny styl

Wydarzenia o tak wielkie wadze, jakim jest ślub i wesele Dziecka – to nie czas na eksperymenty z ubiorem. Oczywiście, zawsze warto być otwartym na nowości i panujące trendy, jednak podczas najważniejszych uroczystości – najlepiej zdecydować się na kreację, która będzie odzwierciedleniem naszego stylu i estetyki. Odpowiednio dobrana stylizacja w sytuacjach wywołujących silne emocje i stres – doda pewności siebie i pozwoli skupić się na najważniejszym.

Budując stylizację na ważne wydarzenia, zwłaszcza ślub i wesele Dziecka, zawsze warto być wiernym sobie i temu, w czym dotąd czuliśmy się najbardziej komfortowo. Usługa szycia na miarę u projektanta, pozwala nie tylko na idealne dopasowanie kreacji do sylwetki, ale także na personalizację, która sprawi, że poczujemy się pewnie i jednocześnie bardzo wygodnie. Nasza piękna Klientka (na zdjęciu) w kreacji na bazie luksusowego kompletu wizytowego Basileja z żakietem – wybrała opcją szycia na miarę, decydując się na dostosowanie elementów kompletu – do swoich indywidualnych potrzeb. W ten sposób powstała kreacja z żakietem Basileja oraz sukienką z rękawkiem w długości 1/2 i przepiękną, koronkową, aplikacją – optycznie wydłużającą sylwetkę.

Czytaj również: Eleganckie sukienki na wesele dla mamy sklep De Marco

Stylowe sukienki i garsonki damskie wizytowe dla Mamy Pary Młodej

Kreacja na ślub i wesele Dziecka – powinna być zaprojektowana tak, aby prezentować się stylowo w różnych okolicznościach. Stylizacja dla Mamy – to bowiem często – nie tylko strój do Kościoła na obrzęd zaślubin, ale także na długie godziny zabawy i szaleństw na parkiecie – podczas przyjęcia. Warto równocześnie pamiętać także o zwyczaju tradycyjnego Błogosławieństwa udzielanego przez rodziców Pannie i Panu Młodemu. Udzielenie Błogosławieństwa i Nabożeństwo w Kościele różnią się od dużo bardziej swobodnego czasu przyjęcia weselnego, zwłaszcza po części oficjalnej.

Kreacja na ślub i wesele Dziecka – powinna być zaprojektowana tak, aby prezentować się stylowo w różnych okolicznościach. Stylizacja dla Mamy – to bowiem często – nie tylko strój do Kościoła na obrzęd zaślubin, ale także na długie godziny zabawy i szaleństw na parkiecie – podczas przyjęcia. Warto równocześnie pamiętać także o zwyczaju tradycyjnego Błogosławieństwa udzielanego przez rodziców Pannie i Panu Młodemu. Udzielenie Błogosławieństwa i Nabożeństwo w Kościele różnią się od dużo bardziej swobodnego czasu przyjęcia weselnego, zwłaszcza po części oficjalnej.

Z całego serca dziękujemy Naszej Wspaniałej klientce za skorzystanie z naszych usług i możliwość wykorzystania zdjęć. Życzymy dalszych sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym oraz wielu równie udanych stylizacji. ;)

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307