Ekskluzywne sukienki na wesele dla matki weselnej. Kreacje z długim rękawem szyte na miarę u projektantki z De Marco

Eleganckie sukienki na wesele dla matki weselnej

Ekskluzywne sukienki na wesele dla matki weselnej

Eleganckie sukienki na wesele syna lub córki stanowią kluczowy element garderoby matki weselnej. Te wyjątkowe uroczystości, które odbywają się jesienią, zimą i wiosną, wymagają od rodziców pary młodej odpowiedniego stroju, który oddaje podniosły charakter ceremonii i nadają się na chłodniejsze dni.

Stylizacje dedykowane mamie panny młodej lub pana młodego powinny być przede wszystkim wizytowe i eleganckie. W końcu rodzice odgrywają ważną rolę reprezentacyjną podczas wesela swojego dziecka. Dlatego też obowiązuje strój formalny, który podkreśla ich godność i znaczenie w tym wyjątkowym dniu.

Kiedy mamy wesele w chłodniejszym sezonie, wybór kolorów sukienek może być nieco bardziej zróżnicowany. Możemy wybierać spośród intensywnych odcieni, takich jak czerwień, rubin, bordo, które idealnie wpisują się w atmosferę jesieni i zimy. Inne opcje to szafiry, granat rozświetlony śmietaną, głęboka zieleń, lub ciepła żółć i miodowy złoty. Naturalnie stylowe złoto i srebro, które nadają elegancji i charakteru naszej stylizacji.

Bardzo praktycznym rozwiązaniem dla matki weselnej jest wybór sukienki z długim rękawem lub z zakrytym ramieniem, podkreślają oficjalny i podniosły charakter uroczystości. Na takich uroczystościach gości należy przyjąć z szacunkiem, a i dzieci i my sami zasługujemy na piękny wygląd w tym dniu.

Oprócz sukienki warto pamiętać o odpowiednim okryciu wierzchnim. Dobrze dobrany płaszcz do sukni wieczorowej, futro lub wełniany płaszczyk do sukienki wizytowej może być nie tylko praktyczny, ale także nadaje całości wyjątkowy wygląd. Pamiętajmy, że ceremonia zaślubin i witanie gości będzie odbywać się na podwórku, lub w kościele. A to oznacza, że należy na poważnie traktować temat płaszcza na wesele.

Szycie na miarę on-line sklep internetowy De Marco

Indywidualne szycie sukienek na zamówienie, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientek to doskonała opcja na tą okazję. Zyskujemy pewność, że nasza stylizacja na wesele będzie idealnie pasować do figury i podkreśli nasze atuty i maskować niedoskonałości.

Wybierając sukienkę na wesele swojego dziecka, warto kierować się zasadami elegancji i wyjątkowości. To wyjątkowy dzień, który zasługuje na wyjątkową stylizację, a odpowiednio dobrany strój pomoże nam poczuć się pewnie i godnie w tej ważnej roli rodziców.

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307