Eleganckie sukienki wizytowe i koktajlowe Pierwszej Damy Pani Agaty Kornhauser Duda. De Marco szycie na miarę

Eleganckie sukienki wizytowe i koktajlowe do pracy i na wesele. Sklep internetowy Pierwszej Damy

Eleganckie sukienki wizytowe i koktajlowe do pracy i na wesele

Eleganckie sukienki koktajlowe w kropki stanowią wyjątkowe wybory zarówno na stylizacje do pracy w czasie lata i jesieni, jak i na wesele jako gość. Ponadczasowy wzór w postaci kropek zawsze emanuje modnym wdziękiem. Sukienki i spódnice w grochy są doskonałymi wyborami dla stylizacji wizytowych i koktajlowych.

Letnie fasony i delikatne tkaniny sprawiają, że granatowe sukienki w białe kropki są idealnymi opcjami na ciepłe miesiące oraz wczesną jesień. To praktyczne rozwiązanie zarówno na formalne spotkania, rozmowy dyplomatyczne, jak i na wyjazdy służbowe. Wzór ten jest ponadczasowy i niezwykle uniwersalny, pasujący do różnych okazji.

Czytaj również: Modowy trik Pierwszej Damy. Powinnaś go poznać! De Marco polskie sukienki do pracy

Eleganckie sukienki wizytowe i koktajlowe do pracy i na wesele

Te kreacje świetnie sprawdzają się na spotkania o mniej formalnym charakterze. Wzór w kropki nie jest nadmiernie romantyczny, co pozwala nam prezentować się profesjonalnie, a jednocześnie swobodnie. Może być wykorzystywany w odzieży biznesowej, a także jako odpowiednia kreacja na wesela, w roli gościa.

Ponadczasowe i stylowe wzory w grochy doceniane są przez kobiety z różnych środowisk, w tym dyplomacji. Nasza klientka, Pani Agata Kornhauser-Duda, pierwsza dama Polski, wybrała elegancką sukienkę w grochy. Ta slimowana kreacja podkreśla cienką talię i posiada unikatowe, lekkie rękawy do łokcia, dzięki którym z powodzenia może być użyta jako kreacja biznesowa dla kobiet na wysokim szczeblu.

Czytaj również: Wizytowe sukienki na chrzciny, komunię, urodziny dla 45 latki, 50 latki, 60 latki

De Marco polskie sukienki wizytowe. Szycie na miarę

Ekskluzywna odzież damska De Marco oferuje możliwość szycia na miarę, dostosowując się do indywidualnych preferencji. Sukienki koktajlowe w kropki, będące harmonią elegancji i ponadczasowego stylu, to doskonały wybór zarówno na ważne wydarzenia, jak i na nieformalne spotkania w ciągu dnia.

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307