Eleganckie ubrania do pracy. Najmodniejsze zestawy damskie biznesowe De Marco

Eleganckie ubrania do pracy. Modne i profesjonalne zestawy damskie biznesowe

Gdzie kupić eleganckie ubrania na kongres, sympozjum, konferencje, wykład, prelekcje, wystąpienia publiczne?

Czarny i odcienie żółtego czy pomarańczy, to kombinacja kolorów, która emanuje pewnością siebie i energią, idealna na wieczorne wyjścia, spotkania biznesowe czy formalne przyjęcia. Ten odważny, energetyczny duet kolorów, to także doskonała stylizacji do pracy, zwłaszcza, gdy wiąże się ona z licznymi, bezpośrednimi kontaktami z ludźmi.

Nasza Klientka, Członek Zarządu Województwa Małopolskiego, Szanowna Pani Iwona Gibas w centrum swojej pracy i działalności stawia człowieka. Zarówno na co dzień, jak i na wyjątkowe wydarzenia i uroczystości wybiera stylizacje, które wspierają budowany z powodzeniem od lat, wizerunek osoby otwartej i pełnej energii oraz kreatywności. Nie inaczej jest z wybranym, na uroczyste podpisanie umowy o wsparciu finansowym III etapu budowy Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Oświęcimiu, podczas którego Pani Iwona Gibas wystąpiła w minimalistycznym, eleganckim komplecie wizytowym z żakietem w intensywnym kolorze. Źródło: facebook.com

Czytaj również: Złota i srebrna marynarka: trendy w modzie luksusowej

Kolory w stylizacjach biznesowych i wizytowych

Eleganckie ubrania old money dla kobiety przedsiębiorczej. Polska Marka Premium: De Marco – Kobieta Z Klasą i Profesjonalizmem

Kolor czarny od wieków kojarzony jest z elegancją, tajemniczością i klasyką. Jest to kolor uniwersalny, który pasuje do każdej okazji i dodaje powagi każdej stylizacji. Natomiast żółty oraz jego odcienie stanowią doskonały przykład barw pełnych optymizmu, radości i kreatywności. Zestawiając ze sobą elementy bazowego stroju biznesowego czy wizytowego, jakim jest sukienka, spódnica czy spodnie garniturowe damskie oraz marynarkę czy żakiet kobiecy w intensywnym, ciepłym kolorze, tworzymy harmonijną kombinację, która przyciąga uwagę, dodaje energii i pomaga budować pozytywny wizerunek wśród odbiorców.

Eleganckie ubrania do pracy

Element stylizacji w intensywnym, energetycznym kolorze, zwłaszcza w odcieniach żółtego czy pomarańczy, budzi zaufanie i pozytywne emocje wśród odbiorców. Na zdjęciu: Szanowna Pani Iwona Gibas w szytym na miarę w Atelier De Marco ekskluzywnym żakiecie damskim wizytowym. Źródło: facebook.com

Czytaj również: Elegancka odzież wizytowa i dyplomatyczna na lato. Profesjonalne krawiectwo

Dopasowany żakiet w intensywnym kolorze. Modne stylizacje do pracy

Żółty dopasowany żakiet zapinany na oblekane, dopasowane kolorystycznie guziki to element, który nie tylko dodaje koloru, ale także podkreśla sylwetkę i nadaje stylizacji wyjątkowego charakteru. Żakiet w połączeniu z czarną spódnicą ołówkową lub sukienką wizytową tworzy zgrany duet, który idealnie komponuje się ze sobą. Dopracowany do potrzeb sylwetki fason pięknie modeluje figurę, a odsłaniający nadgarstki rękaw – optycznie dodaje jej lekkości. Stójka żakietu dodaje powagi i elegancji, jednak nie tworzy niepotrzebnych barier i wrażenia niedostępności – w pracy czy kontaktach z ludźmi. To subtelny element, który podkreśla szyję i dodaje klasy.

Gładka, dwukolorowa kreacja do pracy- z zastosowaniem koloru, to doskonały sposób na efektowny i nowoczesny wygląd. Źródło: facebook.com

Wizytowe połączenie czarnego i ciepłego żółtego to doskonały sposób na wyrażenie swojego stylu i pewności siebie. Żółty dopasowany żakiet i czarna spódnica ołówkowa tworzą duet, który jest elegancki, stylowy i przyciągający uwagę. To kombinacja, która wyraża energię i kreatywność, jednocześnie pozostając wierną klasyce i elegancji.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Atelier De Marco oraz sklepem internetowym De Marco, gdzie oferujemy szeroką gamę zestawów i kompletów damskich do pracy, które podkreślą indywidualność i dodadzą pewności siebie w każdej sytuacji.

Dziękujemy za wybór naszego Atelier De Marco Pani Iwonie Gibas oraz możliwość wykorzystania zdjęć. Życzymy dalszych sukcesów w nowej kadencji Sejmiku Województwa Małopolskiego.

Czytaj również: Elegancka damska odzież biurowa. Najpiękniejsze marynarki, kostiumy i garnitury biznesowe

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307