Koktajlowa sukienka do pracy w biurze, w korporacji, w szkole, w przedszkolu. Romantyczne polskie sukienki w kwiaty szyte na miarę w każdym rozmiarze.

Koktajlowa sukienka na sierpień, wrzesień, październik. Polskie sukienki do pracy i na wczasy

Koktajlowa sukienka na sierpień, wrzesień, październik

Koktajlowa sukienka w kwiaty

Lekkie, zwiewne granatowe sukienki w kwiaty to wyjątkowe kreacje, które doskonale sprawdzą się późnym latem i wczesną jesienią: w sierpniu, wrześniu i październiku. Koktajlowy charakter tych sukienek sprawia, że są idealne na różne okazje, takie jak wczasy, spacery czy romantyczne kolacje, spotkanie ze znajomymi, popołudnie w galerii handlowej. Ich wygodny krój sprawia, że są praktyczne zarówno na zwiedzanie zamków, miast i muzeów, jak i na zakupy.

Jaką sukienkę wziąć na wczasy?

De Marco polskie sukienki w kwiaty, sklep internetowy z markową odzieżą damską

Sukienki zostały wykonane z delikatnego szyfonu, co czyni je 100% oddychającymi, zapewniając przyjemność noszenia nawet w ciepłe dni. Dodatkowo materiał ten jest odporny na zgniecenia i odkształcenia, dzięki czemu po wyciągnięciu z walizki, wystarczy je odwiesić na wieszak, a po godzinie prezentują się znów doskonale. Ponadto sukienki z bogatym wzornictwem doskonale maskują drobne zabrudzenia i plamy, a jest to szczególnie dobra cecha w momęcie gdy nie mamy możliwości awaryjnego powrotu do domu czy biura, by zmienić stylizację.

Czytaj również: Eleganckie sukienki koktajlowe w kwiaty. Modne stylizacje De Marco na garden party i nie tylko

Jak się ubrać na party w ogrodzie?

Granatowe sukienki koktajlowe zdobione różyczkami są odpowiednie na różne uroczystości, takie jak garden party, imieniny czy niedzielne spotkania. Nadają się także na co dzień, na spacery czy mniej formalne przyjęcia.

Sukienki do pracy w biurze, w szkole, w korporacji

Te sukienki są także świetnym wyborem do pracy w biurze czy szkole podstawowej i średniej, w placówkach edukacyjnych, wszędzie tam, gdzie potrzebna jest delikatność, miłość i matczyne ciepło. Polecam je również dla przedszkolanek, nauczycielek, księgowych, pracowników biurowych w korporacji, na tych stanowiskach gdzie możemy emanować swoją romantyczną i kobiecą wrażliwością.

Gdzie nie powinno się zakładać sukienki w kwiatki?

Należy jednak pamiętać, że tego typu sukienki nie są odpowiednie na ważne spotkania biznesowe, doradcze, gdzie konieczny jest profesjonalizm i decyzyjność. W takich sytuacjach warto wybrać bardziej formalne, surowe stroje, które podkreślą naszą pozycję liderki i przywódczyni. Nie powinno się również zakładać romantycznej zwiewnej sukienki na wykłady uniwersyteckie, prelekcję na uczelniach i sympozja itd. Jako kobiety nauki, osoby z tytułami powinniśmy traktować poważnie swoich słuchaczy, którzy potrzebują wiedzy, a nie kobiecej troskliwości, którą emanujemy w takich stylizacjach.

Decydując się na odpowiednią stylizację, możemy podkreślić swoją osobowość i wyrazić się poprzez ubiór, jednak zawsze warto dostosować go do konkretnej sytuacji i wymagań danej okazji.

Czytaj również: Jak ubrać się na prezentacje, wykłady, wywiady… Stylistka komentuje błędy prelegentów i dziennikarzy.

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307