złota sukienka na wesele dla mamy

Komplet na wesele złota sukienka z żakietem dla mamy panny młodej lub pana młodego :)

złota sukienka na wesele dla mamy.

„Matka jest w życiu najważniejsza” któż nie słyszał tego słynnego motta.
To przesłanie które towarzyszy nam od zawsze i będzie z nami do skończenia świata.
Matka weselna, to mama której córka lub syn stoi na ślubnym kobiercu.
Zdając sobie sprawę z powagi tego wydarzenia, musimy przygotować się do tego dnia bardzo uważnie.
Ja skupie się na stylizacji. Dzisiaj powiem kilka słów na temat złotych kreacji.
Kolor złota jest bardzo wymowny. Symbolizuję bogactwo, siłę, władzę. To nie wszystko, jest szlachetne i niezniszczalne. Już tylko te cechy, mogą przekonać nas do wyboru tego koloru. Oczywistym jest, że nie wszystkim paniom jest do twarzy w złotej kreacji. Panie o białych włosach i bladej karnacji nie mogą pozwolić sobie na złotą stylizację. Pozostałe typy urody. mogą brać pod uwagę ten kolor. Złoto bardzo rozświetla, dla tego panie o ciemnej karnacji wyglądają zjawiskowo. Równie dobrze wyglądają w złocie, panie o ciemnych włosach. Kontrastowa kompozycja jaka się wówczas tworzy, jest bardzo wymowna.
Proponuję więc złote sukienki o prostym ołówkowym kroju. Do kompletu dobrze jest wybrać krótki żakiecik. Do tego kroju możemy wybrać również płaszczyk.
Panie, które mogą pozwolić sobie na rozkloszowane kreacje maxi, mogą zdecydować się na sukienki w stylu retro. Mocno podkreślona talia oraz szeroki dół sukni sprawi, że każda kobieta poczuje się jak królowa.
Do takiej sukni można założyć etolę, szal lub krótki żakiecik. Żakiet musi mieć krój mocno podkreślający talię. Ważne, aby w całym zestawie kobieta wyglądała równie pięknie i lekko.
Zapraszam do mojego Salonu Mody De Marco do Frydrychowic koło Wadowic, Krakowa.
Na spotkanie trzeba umówić się telefonicznie 33 8795913.

Pozdrawiam
Władysława Frączek

Sukienka anastazja z De Marco szyta na miarę dla mamy weselnej.

Mama wesela w najmodniejszej złotej kreacji. Profesjonalne szycie na miarę u projektantki Frączek. Zamów w sklepie internetowym De Marco

Szycie na miarę dla mamy pana młodego lub pani młodej najmodniejszych kreacji na wesele. Sukienki na ślub syna lub córki.

Złote sukienki na wesele dla mamy pana młodego lub pani młodej. Profesjonalne szycie na miarę on-line w De Marco. Usługi krawieckie: Kraków, Warszawa, Gdynia, Sopot, Tychy, Poznań, Szczecin, Płock, Wadowice, Bielsko-Biała... cała Polska usługa przez internet. Koronkowy płaszczyk do sukienki na wesele. Piękna niepowtarzalnych kreacja dla mamy pana młodego lub pani młodej. Szycie na miarę on-line królewskich kompletów. Złota koronkowa sukienka dla mamy wesela szyta na miarę. Sklep interetowy De Marco Najmodniejsze suknie dla mamy wesela na tegoroczne lato. De Marco Pracownia projektantki mody Władysławy Frączek Komplet sukienka z płaszczem na wesele dola mamy. Szycie na miarę eleganckich zestawów weselnych. Kraków, Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Poznań, Pszczyna, Wałbrzych, itd. cała Polska usługę wykonujemy stacjonarnie we Frydrychowicach i online.złota sukienka na wesele dla mamy

 


Opublikowano

w

przez

Tagi:

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307