Ekskluzywny kostium damski Esperanza na deskach Teatru Miejskiego w Gliwicach

Kostium damski Esperanza na deskach Teatru Miejskiego w Gliwicach

Ekskluzywny kostium damski Esperanza na deskach Teatru Miejskiego w Gliwicach

Nasze projekty i oferowaną przez nas luksusową odzież damską, doceniają nie tylko Klienci Indywidualni, ale też twórcy zachwycających wydarzeń kulturalnych w całej Polsce. Oto kolejny sukces założycielki i projektantki De Marco – Władysławy Frączek.

Scena ze spektaklu Teatru Miejskiego w Gliwicach – „Wszystko w rodzinie” w reżyserii Andrzeja Nejmana. Na zdjęciu: Karolina Olga Burek w kostiumie damskim Esperanza
z Królewskiej Kolekcji De Marco.

Fot: Michała Buksy.
Źródło Facebook: teatr.gliwice.pl

De Marco na deskach Teatru

Po sukcesie filmu „Teściowie” w reżyserii Kuby Michalczuka, w którym to wspaniała aktorka Izabela Kuna wystąpiła w złotej garsonce, zaprojektowanej i uszytej w naszym Atelier- czas przyszedł na deski teatru. Miło nam poinformować, że 21 maja 2022, w Teatrze Miejskim w Gliwicach miała miejsce premiera spektaklu „Wszystko w rodzinie” (ang. It runs in the family), w reżyserii Andrzeja Nejmana. W najnowszej produkcji gliwickiego Teatru, Karolina Olga Burek, grająca postać żony głównego bohatera -Rosemary Mortimore, występuje w wizytowym kostiumie damskim Esperanza, z naszej Kolekcji Królewskiej.

Solidna dawka śmiechu

„Wszystko w rodzinie” to wyjątkowa sztuka autorstwa cenionego brytyjskiego komediopisarza Raya Cooneya . Akcja spektaklu, toczy się w szpitalu św. Andrzeja w Londynie, gdzie przygotowywane jest świąteczne przedstawienie dla pacjentów. Jednocześnie personel, na czele z uznanym, wysokiej klasy neurologiem- doktorem Mortimerem, organizuje sympozjum naukowe. „Wszystko w rodzinie” to przezabawna szpitalna farsa, pełna nieporozumień, tajemnic i zaskakujących zwrotów akcji.

Karolina Olga Burek w roli Rosemamry Mortimore, w kostiumie Esperanza, podczas premiery spektaklu autorstwa Raya Cooneya – „Wszystko w rodzinie”.

fot. Jeremi Astaszow

Kostium Esperanza dla wymagających

Luksusowy damski kostium Esperanza, w którym występuje p. Karolina Olga Burek, to zdecydowanie zestaw spełniający wymagania najbardziej wymagających Klientów. Ekskluzywne połączenie dopasowanego, pięknie skrojonego żakietu z ołówkową spódnicą, w królewskim połączeniu czerni ze złotem. Dopracowany fason kreacji oraz zastosowanie wysokiej jakości materiałów sprawia, że nasz kostium Esperanza stanowi nie tylko wygodną, ale i pięknie prezentującą się stylizację.

Ekskluzywny kostium damski Esperanza to idealny wybór dla Kobiet ceniących klasę, styl i wygodę.

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia spektaklu „Wszystko w rodzinie” w Teatrze Miejskim w Gliwicach.
Cieszymy się, że poprzez nasze stylizacje, możemy być częścią tak wyjątkowych wydarzeń.

Czytaj również: Zwiastun “Teściowie”. Pani Izabela Kuna prezentuje swój niezwykły talent w naszej garsonce.

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307