Luksusowe stylizacje dla Mamy Wesela w kolorze jasnej szarości. De Marco szycie na miarę Kraków, Poznań, Warszawa, Wrocław

Luksusowe stylizacje dla Mamy Wesela w kolorze jasnej szarości

Luksusowe stylizacje dla Mamy Wesela szyte na miarę w De Marco sklep internetowy.

Szary to kolor dostojny i szlachetny. Luksusowe kreacje wizytowe w kolorze szarym noszą uznawane za współczesne ikony mody Królowa Hiszpanii Letizia, Księżna Walii Catherine czy Królowa Maxima z Niderlandów. Jasne szarości świetnie prezentują się zarówno w biznesie, jak i podczas wyjątkowych okazji rodzinnych. W odcieniach szarości pięknie prezentuje się także nasza Klientka – Mama pana młodego Szanowna Pani Słodowska.

Nasza Klientka, Sz.P. Słodowska na wyjątkową uroczystość ślubu i wesela Syna, wybrała piękną, szytą na miarę garsonkę w odcieniu jasnej szarości – udowadniając, że szary to kolor szlachetny, elegancki i prawdziwie ponadczasowy.

Szlachetna szarość. Luksusowe stylizacje dla Mamy Wesela w królewskim stylu

Zwykle kojarzony jest ze spokojem, rozwagą i zaufaniem. Z tego też powodu, częściej wybierany jest na okazje i wydarzenia biznesowe, jako kolor stylizacji do pracy, na spotkania z kontrahentami czy wykłady, niż na rodzinne uroczystości. Tymczasem znane i podziwiane osobowości – takie jak Księżna Walii Catherine czy Małżonka Króla Hiszpanii – Letizia, z powodzeniem wykorzystują szarość w swoich stylizacjach wizytowych – sukienkach, eleganckich kostiumach czy garsonkach.

Wszelkie odcienie szarości doskonale sprawdzają się jako bazowy kolor kreacji wizytowych. Doskonale wiedzą to także współczesne ikony stylu, reprezentantki europejskich rodzin królewskich. Królowa Niderlandów Maxima, Księżna Walii Catherine czy Królowa Hiszpanii Letizia – chętnie noszą stylizacje w kolorze szarym, na różne okazje. Źródło: nybreaking.com, cccpe.ca, queenletiziastyle.com

Szarości to obecnie jeden z najpopularniejszych trendów tego roku. Świetnie wpisuje się on w powrót w modzie do minimalizmu i prostoty, zarówno w fasonach, jak i kolorystyce. Styl minimalistyczny pasuje praktycznie każdej kobiecie, ładnie – poprzez proste formy, tuszując niedoskonałości, wprowadzając do wizerunku spokój i elegancję.

De Marco Szycie na miarę Katowice, Olsztyn, Lublin, Szczecin, Opole, Tychy, Pszczyna, Gdynia, Gdańsk, Świnoujście, Zakopane, Gliwice, Bydgoszcz, Radom, Brzeszcze, Kraków, Poznań, Warszawa, Bielsko, Kalwaria, Częstochowa,  Oświęcim, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Toruń, Białystok, Kielce, Wadowice, Frydrychowice, Wrocław, Nowy targ, Nowy Sącz, Jelenia Góra, Kamienna Góra, , … cała Polska !!! Usługę wykonujemy on-line.

Mniej znaczy więcej. Minimalistyczne gładkie kreacje dla Mamy Wesela od polskiej projektantki

Ze względu na ogromną obecnie różnorodność faktur, kolorów i wzorów w modzie damskiej, często klasyczna elegancja i prostota, są tym, co pozwala pozytywnie wyróżnić się z tłumu. Prawdziwa elegancja i umiar – zawsze się obroni, pozwalając wyeksponować to co najważniejsze – naturalne piękno kobiety i jej indywidualny charakter.
Dla Mamy Wesele, wybór odpowiedniej kreacji, czy to sukienki czy ekskluzywnej garsonki, to kwestia kluczowa. Stylizacja w odcieniach szarości jest więc doskonałą okazją, by udowodnić nie tylko estetyczne wyczucie i styl, ale też znajomość panujących obecnie trendów.

W naszej ofercie dostępne są piękne, szyte na miarę komplety, garsonki czy sukienki w odcieniach szarości. Na zdjęciu: ekskluzywny komplet dedykowany Mamie Wesela i Teściowej – Basileja, wspaniała sukienka wizytowa zdobiona perełkami Ariadna, luksusowa sukienka z jedwabnym szalem Gracjana.

Eleganckie szare sukienki na wesele dla mamy sklep De Marco.

Odcienie szarości doskonale komponują się z innymi, często odważniejszymi kolorami. Takie duety, z intensywniejszymi kolorami, dodają stylizacji ostatecznego charakteru i wyrazu. Szarość przepięknie prezentuje się szczególnie w modnych, minimalistycznych kompletach z wyrazistymi akcentami – różem (zarówno w wersji pudrowego różu, jak i np. odważnej fuksji), czerwienią, pomarańczą, czy niebieskim.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą kreacji wizytowych, dedykowanych na wesele dla Mamy, w modnych odcieniach szarości.

Luksusowe stylizacje dla Mamy Wesela szyte na miarę w De Marco. Profesjonalne usługi krawieckie on-line. W naszym sklepie internetowym zamów zdalne szycie na miarę w renomowanym Atelier Władysławy Frączek.

Szycie na miarę Katowice, Olsztyn, Lublin, Szczecin, Opole, Tychy, Pszczyna, Gdynia, Gdańsk, Świnoujście, Zakopane, Gliwice, Bydgoszcz, Radom, Brzeszcze, Kraków, Poznań, Warszawa, Bielsko, Kalwaria, Częstochowa,  Oświęcim, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Toruń, Białystok, Kielce, Wadowice, Frydrychowice, Wrocław, Nowy targ, Nowy Sącz, Jelenia Góra, Kamienna Góra, , … cała Polska !!! Usługę wykonujemy on-line.

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307