sukienki dla mamy weselnej, propozycje na sklepie de marco

Jasna kreacja dla Mamy panny młodej, pana młodego…Pasuje również na bankiet firmowy odbiór nagrody..

Kreacje dla „Mamy Młodej Pani lub Pana Młodego” są wyjątkowym zestawem i wymagają szczególnej staranności przy ich doborze. Należy pamiętać o tym, że dobrze dobrany zestaw można wykorzystać na wiele innych okazji jak chociażby bankiety, spotkania rodzinne, rocznice i wiele innych prestiżowych uroczystości.

Modne kolory na ten sezon to fuksja, żółty z odrobiną zieleni, oranż, popiel oraz nieustannie modne zestawy czarne i śmietanowe. Ja skupię się dzisiaj na kolorze śmietanowym. Potocznie mówi się na ten kolor „biały” co jest oczywiście błędem. Osobiście nie polecam czystej bieli do kreacji kobiecych poza suknią „Panny Młodej”.

Kreacje w kolorach śmietanowych można nosić zarówno w zestawieniu z innymi kolorami jak również pozwolić sobie na jednolity zestaw. Jest to kolor najbardziej uniwersalny i bardzo bezpieczny. Doskonale współpracuje z każdym typem urody i pasuje do każdego wieku.

Zestaw śmietanowo czarny to ponadczasowa klasyka po którą sięgają koronowane głowy po dzień dzisiejszy. Ja proponuję ten zestaw na wizytę, bankiety, wesela, prymicje i wiele innych okoliczności. Z łatwością dopasujemy do tych zestawów buty, torebkę czy kapelusz.

 

śmietanowy płaszcz do sukienki, na wesele

 

 

 

 

 

 

 

 

Panie o nieco większych rozmiarach również nie muszą się obawiać teori że „jasne pogrubia”. Kroje proponowane przeze mnie są tak projektowane żeby wyszczuplały i optycznie podkreślały kobiece kształty. Wzory na wysokości pasa doskonale maskują brzuch czy fałdy na boczkach o ile takowe są. Płaszczyki i fraki krojone są z myślą o efekcie wyszczuplenia.

Zobaczcie sami jak wyglada „Mama Wesela” w naszej śmietanowo czarnej kreacji.

mama pana młodego w sukience na weselemama pani młodej, śmietanowa kreacja na wesele

 

 

 

 

 

 

 

 

Te i wiele innych śmietanowych kreacji można zobaczyc na naszym SKLEPIE ON LINE

sukienka śmietanowo srebrnajasny komplet na weselesukienka czarno biała na wesele, Oktawiasukienka na wesele, dla mamy, świadkowej, babci, chrzestnej wesela.

 

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307