Najmodniejsze wrzosowe, liliowe i lawendowe sukienki. De Marco sukienka na wesele, rocznicę, ślubu dla pani po koło 40, 50, 60, 70

Najmodniejsze kolory sukienek na 2023. Jak się ubrać na rocznicę ślubu?

Modne kolory na wiosnę-lato 2023! Jakie sukienki są teraz trendy? Najmodniejsze kolory sukienek na 2023. Jak się ubrać na rocznicę ślubu?

Jak się ubrać na jubileusz czy rocznicę ślubu? Możliwości jest wiele, tak jak wiele jest sposobów obchodzenia tej ważnej dla nas okazji. Jeśli planujemy obchody rocznicowe w większym gronie, organizując wystawne przyjęcie – warto zadbać o wyjątkową kreację. Oto nasza piękna propozycja uwodzicielskiej wieczorowej lawendowej sukni szytej na miarę w naszym Atelier De Marco.

Jak się ubrać na jubileusz czy rocznicę ślubu? Najpiękniejsze sukienki dla 50 latki

Nasza cudowna Klientka, Sz. P. Agnieszka Malinowska na wyjątkowy dzień obchodów rocznicy ślubu, wybrała kreację projektowaną i szytą na miarę w naszym Atelier – długą lawendową suknię w pasem gorsetowym, która podkreśliła Jej wyjątkową urodę i fantastyczną figurę.

Jakie sukienki są teraz modne? Jaki kolor sukienki na 2023. Jak się ubrać na rocznicę ślubu? SKLEP on-line De Marco wrzosowe i lawendowe sukienki na wesele, rocznicę, komunię i chrzciny.

Jak się ubrać na rocznicę ślubu czy jubileusz? Elegancka sukienka maxi w kolorze lawendy, wrzosu i lila.

Modne kolory na wiosnę-lato 2023 Salon Mody De Marco SKLEP internetowy

Rocznica ślubu czy okrągły jubileusz to ważne wydarzenie dla całej rodziny. Dzień ten pozwala nam na zatrzymanie się w biegu codziennych spraw i przypomnienie sobie o rzeczach, które powinny być fundamentem naszego życia – Miłości i Rodzinie. Wybór kreacji na tę szczególną okazję, naturalnie powinien być uzależniony od tego, w jaki sposób planujemy świętować te ważne dla nas chwile. Jeśli jednak obchody rocznicy ślubu wiązać się będą z organizowaniem czy też uczestnictwem w zorganizowanym dla nas przyjęciu czy wystawnej kolacji z tańcami, warto wcześniej zaplanować kreację, w której będziemy czuć się pięknie a zarazem komfortowo.

Nasza przepiękna Klienta – Sz. P. Agnieszka Malinowska na obchody rocznicy zawarcia związku małżeńskiego wybrała lawendową suknię wieczorową z naszego Atelier De Marco, szytą na miarę. Długa, pełna elegancji i szyku suknia w kolorze lawendy podkreśliła delikatność i czar nieprzeciętnej urody Pani Agnieszki, a klasyczny fason z pozwolił wyeksponować zjawiskową figurę. Modna i skuteczna w optycznym wyszczuplaniu asymetria uzyskana dzięki wstawce plisowanej oraz krawatce. Pionowe pasy sukni, z biżuteryjnym zdobieniem dodatkowo wydłużają optycznie sylwetkę, a gorsetowy pas i finezyjny dekolt – podkreślają idealną linię biustu i talię.

Stylizacja na rocznicę ślubu. Lawendowa suknia wieczorowa

Wieczór obchodów rocznicy ślubu to zdecydowanie chwila, którą warto celebrować! Budowanie kolejnych wspólnych wspomnień jest ważnym elementem nie tylko dla Małżeństwa ale i całej Rodziny. Dzień rocznicy powinien więc być prawdziwym Świętem Miłości, obchodzonym w miarę możliwości z prawdziwym rozmachem. Jeśli jest możliwość, warto zaplanować przyjęcie dla najbliższych, Rodziny, przyjaciół, podczas którego, podobnie jak podczas wesela – będziemy mogli oddać się radości, tańcom i poruszającym serce wspomnieniom.

Piękna długa suknia na przyjęcie z okazji rocznicy ślubu to doskonała okazja aby przypomnieć sobie emocje i uczucia związane z początkami znajomości, zaręczynami, a także samą uroczystością ślubu i wesela. Stylowa suknia wieczorowa w kolorze lawendy, podkreślająca czar i urodę Małżonki – to doskonała stylizacja na tę wyjątkową okazję.
Jakie sukienki są teraz trendy? Najmodniejsze kolory sukienek na 2023. Jak się ubrać na rocznicę ślubu?

Na przyjęcie rocznicowe polecamy ekskluzywne suknie balowe i wieczorowe, w radosnej, jasnej kolorystyce. Świetnie sprawdzą się z całą pewnością pastele, jasne złoto, delikatne popiele czy stanowiąca nawiązanie do sukni ślubnej odcienie bieli. Wszystko uzależnione od stylu czy motywu przewodniego przyjęcia oraz typu sylwetki i urody.

Sz. P. Agnieszka Malinowska wybrała na swoją rocznicę ślubu lawendową suknię wieczorową maxi z pasem gorsetowym. Cieszymy się, że jako De Marco, mogliśmy być częścią tego jakże ważnego wydarzenia.

Czytaj również: Eleganckie żółte sukienki, garsonki i kostiumy na wesele 2023 od De Marco

Wrzosowe, liliowe i lawendowe sukienki maxi na 2023. Kreacja nie tylko na rocznicę

Modne kolory na wiosnę-lato 2023

Piękna, długa suknia wieczorowa w delikatnym kolorze liliowym czy lawendowym, to nie tylko piękna propozycja stylizacji na rocznicę ślubu czy okrągły jubileusz, ale także na szereg wydarzeń i imprez o charakterze wieczorowym, na których chcemy zaprezentować się oryginalnie i odważnie, ale też podkreślając kobieca delikatność i powab. Liliowa czy lawendowa suknia maxi o ciekawym fasonie to zdecydowanie kreacja w której zadamy szyku na weselu, podczas karnawałowego przyjęcia czy na studniówce.

Wrzosowa, liliowa czy lawendowa suknia maxi, której ukoronowaniem jest długi ozdobny, wyszczuplający talię pas gorsetowy zdobiony kryształkami to doskonała propozycja na najbardziej wystawne przyjęcia i okoliczności. Zachwycimy w niej zgromadzonych gości na weselu, podczas balu karnawałowego, gali czy wręczenia nagród. Szyta na miarę suknia w kolorze lawendowym to także idealna kreacja na Studniówkę.

De Marco ekskluzywna polska marka odzieżowa szyta na miarę.

Modne kolory na wiosnę-lato 2023

Jakie sukienki są teraz modne? Jaki kolor sukienki na 2023. Jak się ubrać na rocznicę ślubu? SKLEP on-line De Marco wrzosowe i lawendowe sukienki na wesele, rocznicę, komunię i chrzciny.

Czytaj również: Eleganckie kreacje na ślub cywilny. Co założyć do ślubu cywilnego?

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307