Najmodniejsza srebrna taliowana marynarka

Srebrna taliowana marynarka De Marco Profesjonalne krawiectwo miarowe, atelier Władysławy Frączek

Ekskluzywne taliowane marynarki wyszczuplają!

Najmodniejsza srebrna taliowana marynarka, będąca klejnotem współczesnej mody, to element ekskluzywnej garderoby, który wydaje się już nieodłącznym atrybutem naszych stylizacji. Niezaprzeczalnie, świecące tkaniny czy elementy z efektem błysku nie są już zarezerwowane wyłącznie dla sceny i wielkich teatrów, czy oper. Dziś nosimy je z pewnością siebie i elegancją nawet na co dzień, zarówno do pracy, jak i na ulicę. Elegancka taliowana marynarka z połyskiem to wspaniała stylizacja na galę, rozdanie nagród i wyróżnień na wielkiej scenie. Pięknie prezentuje się na ściankach reporterskich.

Marynarki o błyszczących metalicznych akcentach stały się modowym hitem, który z powodzeniem możemy łączyć zarówno ze spodniami, jak i sukienkami. Jednak pamiętajmy, aby zachować umiar w doborze kolorystyki – delikatny srebrny błysk w połączeniu z grafitowym lub czarnym podłożem prezentuje się znakomicie. Unikajmy intensywnych kolorów, które mogłyby konkurować z efektem połysku.

Ekskluzywna srebrna wieczorowa marynarka damska De Marco

Ekskluzywna wieczorowa marynarka damka

Jeśli zdecydujemy się na marynarkę z metalicznymi elementami do pracy, warto zestawić ją z prostymi spodniami lub elegancką ołówkową sukienką biznesową. Natomiast na bardziej uroczyste okazje, jak wieczorne spotkania czy wyjścia, możemy pokusić się o odrobinę intensywniejszą dekorację, choć nadal trzymając się stonowanych kolorów. Dzięki temu nasza stylizacja nabierze charakteru wieczorowego, a my będziemy prezentować się wyjątkowo i elegancko.

Czytaj również: Unikatowe garnitury damskie De Marco: Doskonałe na wesele, komunię i więcej

Eleganckie taliowane marynarki szyte na miarę

Warto zatem inwestować w taliowaną marynarkę o srebrnym błysku, która z powodzeniem stanie się podstawą wielu naszych stylizacji. To element garderoby, który potrafi dodać naszym codziennym outfitom niepowtarzalnego charakteru i elegancji, niezależnie od okazji.

Czytaj również: Nowoczesne garsonki i kostiumy damskie dla 50 latki, 60 latki

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307