Elegancka odzież biznesowa i dyplomatyczna dla kobiet. Piękne marynarki, żakiety i płaszcze wiosenne szyte na miarę De Marco.

Najmodniejsze wiosenne płaszcze wizytowe w intensywnych kolorach

Najmodniejsze wiosenne płaszcze wizytowe w intensywnych kolorach

Eleganckie lekkie płaszczyki i marynarki De Marco

W świecie mody, wyrazisty kolor może być kluczem do stworzenia niezapomnianego stylu. Choć wiele osób decyduje się na klasyczne, stonowane kolory- odważne i intensywne odcienie stanowią nie tylko wyraz indywidualności, ale także doskonały sposób na podkreślenie swojego unikalnego stylu. Oto nasz inspirujący, asymetryczny płaszcz wizytowy, w pięknym, śmiałym kolorze.

Szanowna Pani Iwona Gibas – Członek Zarządu Województwa Małopolskiego, znana jest z energetycznych, świeżych stylizacji, w których umiejętnie wykorzystuje intensywne odcienie. Podczas II Europejskiego Kongresu Sportu i Turystyki odbywającego się w Zakopenem, zaprezentowała się w zachwycającej stylizacji na bazie asymetrycznego płaszczyka wizytowego w odważnym kolorze, zaprojektowanego przez Władysławę Frączek w Atelier De Marco. Źródło: facebook.com

Czytaj również: Eleganckie płaszcze damskie szyte na miarę De Marco

Płaszcze wizytowe w odważnych kolorach – jak nosić?


Jeśli szukasz dopełniającego stylizację płaszcza wizytowego/ długiej marynarki, która sprawi, że będziesz wyglądać i czuć się modnie a także stylowo, warto do swojej garderoby wprowadzić odważniejsze, intensywne kolory, współgrające z typem urody. Stylizacje oparte na elementach typu płaszczyk przejściowy, marynarka czy przedłużany żakiet – w energetycznych, zdecydowanych kolorach – przyciągają uwagę i wzmacniają wizerunek Kobiety pewnej siebie, pełnej pasji i temperamentu. Utrzymana w neutralnych ciemnych barwach stylizacja, dopełniona płaszczem wizytowym o ciekawym fasonie i w odważnym kolorze – ożywi look i wzniesie całą kreację na zupełnie nowy poziom.

Nasza piękna Klientka, prawdziwa małopolska ikona mody – Pani Iwona Gibas, podczas II Europejskiego Kongresu Sportu i Turystyki, zaprezentowała się w luksusowym, szytym na miarę płaszczu wizytowym z asymetrią, w intensywnym kolorze. Płaszczyk był dopełnieniem stonowanej, minimalistycznej stylizacji w eleganckiej czerni. Źródło: facebook.com

Czytaj również: Polska moda premium – ubrania w stylu royal. Ubrania old money dla kobiety przedsiębiorczej

Kolor z asymetrią. Jak stworzyć modną stylizację na ważne wydarzenie?

Modne, intensywne kolory w stylizacjach wizytowych świetnie sprawdzają się na rozmaitych wydarzeniach kulturalnych, spotkaniach z publicznością a nawet podczas wieczornych wyjść. Kluczem do stworzenia udanego look’u, z całą pewnością jest umiar i kolorystyczny balans. Decydując się na odważne, intensywne kolory, warto nie wprowadzać w kreacji dodatkowych wzorów czy faktur. Śmiałe kolory nie wykluczają jednak nietuzinkowych fasonów czy unikatowych detali. Przeciwnie. Odpowiednio zastosowana np. asymetria, może zdecydowanie podnieść walory estetyczne stylizacji.

W czasie wydarzeń i imprez o określonym, swobodniejszym dress code, zwłaszcza bazujących na spotkaniach z publicznością, rozmowach i nawiązywaniu relacji – warto śmiały i pełen energii kolor w stylizacji, dopełnić przemyślanym, dodającym uroku i podkreślającym walory sylwetki krojem. W tego typu stylizacjach doskonale sprawdzi się np. nasza szyta na miarę przedłużana marynarka damska/ lekki płaszczyk wizytowy De Marco – wybór naszej wspaniałej Klientki – Pani Iwony Gibas.
Intensywny kolor w połączeniu z inspirującą asymetrią, podkreśla urok i przyciąga uwagę zgromadzonych.

Zobacz również inne fasony w sklepie internetowym De Marco:

Luksusowe garsonki i kostiumy damskie w owoczesnych kolorach. Moden i i eleganckie stylizacje na przejście na emeryturę, awans, otwarcie nowego działu, urodziny, jubileusz, inaugurację...

Czytaj również: Pierwsza Dama Polski a światowe trendy modowo black & white.

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307