Jak ubrać się na jubileusz w firmie? Przyjęcie z okazji przejścia na emeryturę. Jak ubrać się elegancko i stylowo?

Przyjęcie z okazji przejścia na emeryturę. Jak ubrać się elegancko i stylowo?

Jak ubrać się na jubileusz w firmie? Jak ubrać się na przyjęcie z okazji przejścia na emeryturę?

Przyjęcie emerytalne to wyjątkowa, niepowtarzalna uroczystość, podczas której możemy z radością otworzyć nowy rozdział swojego życia, w towarzystwie zarówno najbliższych, jak i współpracowników. Co więc założyć na bankiet w okazji przejścia na emeryturę? W czym wystąpić na na uroczystości przekazania firmy młodszemu pokoleniu następców? Czym powinien charakteryzować się strój na imprezę z okazji okrągłego jubileuszu firmy?

Jak ubrać się na jubileusz w firmie? Stylizacje na przyjęcie z okazji przejścia na emeryturę. O czym pamiętać?

Wybór kreacji na przyjęcie organizowane z okazji przejścia na emeryturę i jednocześnie symbolicznego przekazania „sterów” młodemu pokoleniu, uzależniony jest od wielu czynników, z których bodaj najważniejszym jest rodzaj wydarzenia, jaki planujemy. Inne stylizacje odpowiednie będą na swobodne „garden party” czy grilla, a inne na wystawne przyjęcie czy bankiet. W przypadku organizowania eleganckiego wydarzenia w godzinach popołudniowych czy wieczornych (po godzinie 18), najlepszym wyborem z całą pewnością będzie elegancka kreacja o charakterze wizytowym lub wieczorowym. Wyjątkowy, dopracowany strój pozwoli nam wyglądać i czuć się pięknie, a jednocześnie wyrazić swoją wdzięczność za lata wspólnej pracy wszystkim zaproszonym – zarówno Rodzinie, jak i pracownikom.

Aby podkreślić podniosłość chwili, na zorganizowane przyjęcie jubileuszowe firmy z jednoczesnym świętowaniem przejścia na emeryturę – warto wybierać kreacje piękne i gustowne. Odważne fasony czy bardzo intensywne kolory dobrze zostawić na inną okazję. Przyjęcie emerytalne to wydarzenie podczas którego najlepiej budować stylizacje proste i dostojne. Świetnym przykładem takiej kreacji jest efektowny komplet wyjściowy Nunilona III wybrany przez naszą Klientkę, Szanowną Panią Annę Wronę. Długa suknia w zestawie z żakietem szyta z doskonale prezentującej się tkaniny żakardowej, w królewskiej kolorystyce zgaszonego błękitu i białego złota. Całość dla podkreślenia wytwornego i uroczystego charakteru – dopełniona ręcznie formowaną broszką De Marco.

Pełen wyrafinowania klimat imprezy podkreślą eleganckie kolory kreacji. Mile widziane są barwy neutralne, najlepiej ciemniejsze. Czerń, granat, bordowy świetnie sprawdzą się na tę okoliczność. Perfekcyjnie też prezentowały się będą pastele i zgaszone błękity. Warto pamiętać, że wybór odpowiedniej kolorystyki to nie wszystko. Nasza kreacja musi zapewniać nam komfort i wygodę, a jednocześnie dać możliwość wyrażenia swojego osobistego stylu.

Długa suknia z kompletu Nunilona III to doskonały wybór dla większości sylwetek. Połączenie świetnych właściwości tkaniny żakardowej, pięknej, dostojnej kolorystyki i oryginalnego fasonu – sprawią, że stylizacja przyciągnie zachwycone spojrzenia i pozwoli czuć się pięknie i bardzo kobieco. Pani Anna Wrona, klientka Atelier De Marco, na przyjęcie z okazji jubileuszu firmy i świętowanie oficjalnego przejścia na emeryturę – wybrała kreację która podkreśla zgrabną sylwetkę i wyjątkową urodę Właścicielki. Nowoczesna linia żakietu i zapięcia, optycznie wyszczupla figurę, wydłuża ją, a dopięta przy ramieniu broszka – wprowadza najnowsze i najmodniejsze ostatnio trendy modowe, wyraźnie podkreślając ramiona.

Czytaj również: Eleganckie sukienki wizytowe z długim rękawem dla Kobiet 50+

Jak ubrać się na bankiet z okazji przejścia na emeryturę?

Bankiet zorganizowany z okazji uroczystego przejścia na emeryturę czy jubileuszu firmy, to zdecydowanie wydarzenie o formalnym charakterze. Z tego też powodu najlepiej wybrać dla siebie strój wieczorowy, nie zapominając o odpowiednim fasonie. Jeśli planujemy tańce stylizacja powinna być nie tylko kusząco dopasowana, ale też zaprojektowana z myślą o odpowiedniej swobodzie ruchu i komforcie. Perfekcyjnie sprawdzi się suknia kolumnowa, z wysokim rozcięciem. W ten sposób zapewnimy sobie efektowny, bardzo kobiecy look i lekkość ruchów, także w tańcu. O czym warto także pamiętać planując idealną kreację na przyjęcie emerytalne? Jeśli odbywa się ono podczas chłodniejszych miesięcy, jesienią czy zimą, warto zadbać o komplet z żakietem. Także latem delikatne okrycie jest pożądane – do stołu nie wypada bowiem zasiadać bez przykrycia ramion.

Chwila oficjalnego przekazania firmy młodemu pokoleniu, a zarazem przejście na zasłużoną emeryturę to niepowtarzalne wydarzenie i okazja do świętowania. Warto zadbać nie tylko o odpowiednią oprawę uroczystości, ale zachwycający, elegancki wygląd. W ten sposób okażemy swój szacunek do pracowników i współpracowników, a także wiarę w sukces swojego następcy.

Przesyłamy Państwu najserdeczniejsze życzenia, samych pomyślności i satysfakcji z każdego dnia, moc uścisków, oraz podziękowania z udostępnienie nam fotografii i możliwość ich publikacji.

Czytaj również: Odkryj europejskie marki odzieżowe oferujące ekskluzywną odzież szytą na miarę.

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307