Ślubna sukienka szyta na miarę u projektantki ubrań Agaty Dudy. Moda ślubna prosto z Atelier W. Frączek.

Młoda Pani z brzuszkiem, jaką sukienkę wybrać?

Ślubna sukienka szyta na miarę.
Młoda Pani z brzuszkiem, jaką sukienkę wybrać?
Przyszła mama – młodą panią.
Co założyć na ślub będąc w wysokiej ciąży.

Ślubna sukienka szyta na miarę.

W latach 80 większość młodych pań, na swój ślub szła w stanie błogosławionym. W tamtych latach „panna z dzieckiem” nie była mile widziana w żadnym środowisku. Choć ten okres mamy już za sobą, i dzisiaj pary nie od razu biorą ślub kiedy dowiadują się że zostaną rodzicami, to młoda pani z brzuszkiem też się zdarza. Szczęśliwa przyszła mama na swoim weselu pragnie wyglądać równie pięknie. Nie jest to jednak łatwe z wiadomych przyczyn. Suknia musi być tak uszyta, aby brzuszek wygodnie mieścił się w sukni. W takim przypadku, proponuję szycie na miarę. Zapewni to wówczas, że suknia nie będzie zbyt obcisła i mama z dzidziusiem będą się dobrze czuły. Aby uniknąć niespodzianek, Młoda Pani powinna ustalić odbiór sukni najwcześniej 2 tygodnie przed datą wesela.
Suknie dla panny młodej mogą mieć wszystkie walory balowych akcentów. Brzuszek nie jest przeszkodą do pięknego wyglądu. Proponuję długie stylizacje. Brzuszek pięknie mieści się w odpowiednio skrojonej sukni. Wszystkie przyszłe mamy, mają piękne dekolty i dla tego proponuję suknię z dużym wycięciem. Jest to świetny okres dla kobiety choćby dla tego, że dekolt nigdy wcześniej nie wyglądał tak dobrze. Trzeba to wykorzystać i eksponować pamiętając o zachowaniu klasy. Młoda pani może założyć welon lub tiarę. Jedno czego nie powinna zakładać to wianek.
Zapraszam Młode Panie do szycia na miarę pięknych sukni ślubnych.

Serdecznie pozdrawiam
Władysława Frączek

Ślubna sukienka szyta na miarę. Młoda Pani z brzuszkiem, jaką sukienkę wybrać? Przyszła mama - młodą panią. Co założyć na ślub będąc w wysokiej ciąży. Zamów suknię w De Marco
https://www.demarco.pl
Suknia ślubna z płaszczem szyta na miarę. Pani młoda z brzuszkiem :)
http://www.sklep.demarco.pl

Opublikowano

w

przez

Tagi:

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307