Sukienki na wesele duże rozmiary. Suknie plus size. Porady modowe polskiej projektantki mody W. Frączek z De Marco

Gdzie kupić sukienkę na wesele w dużym rozmiarze.

Sukienki na wesele duże rozmiary. Suknie plus size.

Raj dla kobiet”. Tak możemy określić miejsce, gdzie każda bez wyjątku kobieta może ubrać się pięknie i wytwornie. Bez względu na rozmiar, wiek, typ figury, w Salonie Mody De Marco można zamówić wyjątkową kreację na każdą okazję. Każda kobieta może poczuć się jak w „Raju”, kobiecym raju.
Tu nie trzeba tłumaczyć się z nadwagi, wystarczy przyjechać i oddać się w ręce specjalistki od wizerunku. Oczywiście trzeba mieć mocne postanowienie zakupu kreacji. Nie jest ważne na jaką okazję bo może to być po prostu chandra. Z takiej okazji również można zamówić sobie kreację która poprawi nam nastrój. W naszym życiu jest jednak mnóstwo ważnych uroczystości, na których pragniemy dobrze wyglądać. Jest to na przykład ślub i wesele własne, lub naszego dziecka. Jedno i drugie jest uroczystością na których zależy nam w szczególny sposób. Na takie właśnie uroczystości warto przyjechać do naszego salonu i zamówić sobie unikatową kreację szytą na miarę. Nie trzeba mieć własnych projektów ani żadnych pomysłów. Tu można zdać się na fachowców. Zaproponowane stylizacje można modyfikować wedle własnych potrzeb. Na spotkanie należy umówić się telefoniczne pod numerem 33 8795913 lub 502142267.
Serdecznie zapraszam.

                 Władysława Frączek
Sukienki na wesele szyte na miarę Kraków, Opole, Wrocław, Brzeszcze, Warszawa, Wadowice, Szczecin, Poznań, Gdynia, Gdańsk, Katowice, Pszczyna, ... Cała polska, ponieważ usługę wykonujemy on-line. Zamów wymarzoną kreację na sklepie internetowym lub w salonie De Marco. Sukienki na wesele szyte na miarę Kraków, Opole, Wrocław, Brzeszcze, Warszawa, Wadowice, Szczecin, Poznań, Gdynia, Gdańsk, Katowice, Pszczyna, ... Cała polska, ponieważ usługę wykonujemy on-line. Zamów wymarzoną kreację na sklepie internetowym lub w salonie De Marco. Sukienki na wesele szyte na miarę Kraków, Opole, Wrocław, Brzeszcze, Warszawa, Wadowice, Szczecin, Poznań, Gdynia, Gdańsk, Katowice, Pszczyna, ... Cała polska, ponieważ usługę wykonujemy on-line. Zamów wymarzoną kreację na sklepie internetowym lub w salonie De Marco. Stylizacje w dużych rozmiarach.
http://www.sklep.demarco.pl
Modne sukienki w dużych rozmiarach. Profesjonale syzcie na miare u projektantki mody z De Marco.
http://www.sklep.demarco.pl/pl/
Sukienki na wesele duże rozmiary. Suknie plus size. Sklep internetowy De Marco
http://www.sklep.demarco.pl/pl/
Gdzie kupić sukienkę na wesele w dużym rozmiarze. Zapraszamy do Atelier W. Frączek na prywatne konsultacje. Projektowanie, stylizacja i szycie na miarę to gwarancja doskonałego wyglądu w tym szczególnym dniu :) Komplet, sukienki z żakietami lub płaszczami dobierane są w zależności od rodzaju figury. Zadzwoń i umów się na spotkanie 33 879 59 13
https://www.demarco.pl/

Sukienki na wesele duże rozmiary szyte na miarę Kraków, Opole, Wrocław, Brzeszcze, Warszawa, Wadowice, Szczecin, Poznań, Gdynia, Gdańsk, Katowice, Pszczyna, … Cała polska, ponieważ usługę wykonujemy on-line. Zamów wymarzoną kreację na sklepie internetowym lub w salonie De Marco.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307