Jak ubrać się na spotkanie z Parą Prezydencką. Odpowiednie kreacje na wizyty do Pałacu Prezydenckiego.

Co założyć na spotkanie z Panią Prezydentową Agatą Kornhauser Dudą.

Jak ubrać się kiedy spotyka nas taki zaszczy?

Zaproszenie od Prezydenta na spotkanie w Pałacu Prezydenckim to wyróżnienie najwyższej rangi. Jest to zaszczyt jaki spotyka wyjątkowe osoby za szczególne zasługi.

Takiego zaszczytu dostąpili Państwo Grażyna i Sławomir Nelec, rodzice szesnaściorga dzieci. Zostali wyróżnieni i uhonorowani Odznaczeniem Państwowym które wręczył Prezydent Polski Andrzej Duda.

 Zaproszenie od Prezydenta na spotkanie w Pałacu Prezydenckim to wyróżnienie najwyższej rangi. Jest to zaszczyt jaki spotyka wyjątkowe osoby za szczególne zasługi. Takiego zaszczytu dostąpili Państwo Grażyna i Sławomir Nelec, rodzice szesnaściorga dzieci. Zostali wyróżnieni i uhonorowani Odznaczeniem Państwowym które wręczył Prezydent Polski Andrzej Duda.

Drodzy Państwo. W naszym życiu mamy wiele wydarzeń o których mówimy „ważne”. Ale niewiele o których mówimy „wyjątkowe”. Te wydarzenia zostają w pamięci do końca życia. Do takich z pewnością trzeba zapisać zaproszenie do Pałacu Prezydenckiego. O tych spotkaniach mówi się nie tylko w rodzinie ale w całej Polsce.

Takie spotkanie niesie za sobą obowiązek odpowiedniego wyglądu. Nie jest istotne jaki mamy rozmiar czy w jakim jesteśmy wieku, istotne jest to, że trzeba wyglądać stosownie do sytuacji w jakiej zostaliśmy postawieni.

Stosownym strojem dla kobiety na tego typu spotkanie jest strój klasyczny. Minimalistyczne formy i stonowane kolory to podstawa. Ważnym jest aby fason stroju był dobrze dobrany do naszej sylwetki. Musimy pamiętać o odpowiedniej długości kreacji. Obowiązkowo kolano zakryte, długi rękaw, bucik zakrywający palce.

To podstawowe cechy stroju na oficjalne przyjęcia. Drogie Panie, nasza kreacja powinna mieć cechy stroju dyplomatycznego. W ten sposób nie tylko pięknie wyglądamy, ale manifestujemy całemu otoczeniu komunikat o szacunku, powadze i najwyższej godności. To również sposób na wyrażenie naszej wdzięczności i oddania szacunku gospodarzom.

Życzę wszystkim Paniom wspaniałych i wyjątkowych uroczystości.

Jak ubrać się na spotkanie z Parą Prezydencką. Odpowiednie kreacje na wizyty do Pałacu Prezydenckiego.

Pozdrawiam Władysława Frączek

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307