Jak ubrać się na wesele w zimie. Młoda Pani w ślubnej kreacji zimą. Czy jest zimowa ślubna sukienka?

Jak ubrać się na wesele w zimie. Młoda Pani w ślubnej kreacji zimą. Czy jest zimowa ślubna sukienka?

Wesele zimą.

Uroczystości ślubne i weselne w sezonie zimowym mają swój specyficzny urok. Wiąże się to oczywiście ze świętami Bożego Narodzenia które emanują rodzinną miłością. Jeżeli do tego dodamy jeszcze cudowny dzień ślubu to jest to kumulacja szczęścia i wzruszeń. Pary które biorą ślub w grudniu w szczególny sposób symbolizują nowe życie.

Dla młodej pani to wyzwanie podwójne. Ubrać się na ślub latem nie jest aż tak skomplikowane jak zimą. Oczywiście wybieramy tylko pozytywne aspekty tego zimowego wyboru. Czy istnieje termin zimowa sukienka ślubna? Teoretycznie istnieje, tyle że nie używamy takiego określenia. Sukienki ślubnej nie szyjemy przecież ocieplanej. Jak więc powinna wyglądać sukienka ślubna na wesele zimą?

Suknia dla młodej Pani na ślub w zimie nie wiele różni się od tej którą wybieramy latem. Najistotniejszą sprawą jest aby dobrze dobrać wierzchnią kreację typu płaszcz ślubny, etole, futro.

To właśnie jest podstawowy temat nad którym musimy się skupić.

Oczywiście suknia nie może mieć trenów ani opadających elementów na ziemię. Dobrze jeśli zdecydujemy się na bezbarwne siateczki na rękawach, które ozdobione koronką nie nadają ciężkości sukni a świetnie wyrównują koloryt skóry. Taką tiulową siateczkę można zastosować na dekoltach i na plecach. Jest to korzystne ponieważ zapewni nam równomierny kolor skóry. Taki tiul jest niewidoczny sam w sobie, a pozwala na naszycie ornamentów czy koronek tworząc niepowtarzalne wzory. Ponadto ma kolor skóry, co sprawia że nasz dekolt i ręce mają jednolity opalony kolor i gładkość. Makijaż w takim zestawie robi się na tej samej bazie. Do takie stylizacji należy wybrać płaszcz lub futro. Płaszcz musi podkreślać talię. To bardzo ważne aby płaszcz miał duże wcięcie w pasie i mocno poszerzony dół, by nie deformował sukni. Kołnierz musi wydłużać szyję i odsłaniać dekolt. Kolor płaszcza powinien być w kolorze sukni. Płaszcz można ozdobić futerkowym obszyciem w jasnym kolorze. Druga propozycja to futro. To może być krótkie. Wystarczy nawet do pasa. Pięknie wygląda futro długością sięgającą do połowy biodra o ile suknia jest prosta. Doskonałą stylizacją jest etola, należy do niej założyć długie rękawiczki. Zestaw ten jest bardzo wytworny.

Drogie Panie, podsumowując ten temat powiem krótko: „dobrze wyjść za mąż można o każdej porze roku”

Futrany pałaszcz do sukienki na zimowe weseleFutro dla młodej Pani

etole, futro do sukienki ślubnej


Opublikowano

w

przez

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307