Kolorystyka świątecznej stylizacji. Typ sylwetki gruszka – jakie stylizacje są najkorzystniejsze. W jakiej sukience wystąpić na świątecznych uroczystościach.

W jakiej sukience wystąpić na świątecznych uroczystościach. Typ gruszka.

Jakie sukienki są najkorzystniejsze dla typu figury gruszka.

Ida święta. Najpiękniejszy okres w roku. Szczególny czas dla każdego. Skoro taki ważny, to powinnyśmy odpowiednio wyglądać w tym świątecznym okresie. Jest to czas spotkań, rodzinnych, towarzyskich, pracowniczych. Okazji do wystrojenia jest więc bardzo dużo, zwłaszcza że wraz ze świętami rozpoczynamy okres karnawału.
Dobrze mieć odpowiednie stylizacje aby nie być zaskoczonym nieoczekiwanym zaproszeniem.

Kolorystyka świątecznej stylizacji.
Bardzo ważną stylizacja jest prosta suknia w kolorze granatowym. Na zimowy okres możemy poszukać sukienki z rękawem, co daje poczucie komfortu i nie wymaga zakładania dodatkowych żakietów. Sukienka może mieć ozdobny akcent w postaci koronki, kołnierzyka czy ozdobnych mankietów. Ważną stylizacją jest również kreacja w czerwonym kolorze. Nasycenie koloru może być od pomarańczu po bordo. Samo nazewnictwo „czerwony” ma na celu określenie koloru który ociepli kobietę i nada jej energii. Chodzi o rozświetlenie barwami, co nastraja optymistycznie i pozytywnie. Musimy pamiętać o tej bardzo ważnej sprawie, ponieważ mamy mało światła słonecznego i łatwiej niż kiedykolwiek popadamy w pesymistyczny nastrój. Powinniśmy częściej zakładać odzież w barwach ciepłych i radosnych. To nieco poprawia nastrój i przynosi zadowolenie.
Kolejnym ważnym kolorem tej zimy jest złoto. To sukienka która powinna znaleźć się w posiadaniu każdej kobiety, która chce zabłysnąć tej zimy.
Oprócz tego, że jest to bardzo modny kolor na sezon 2020, to jeszcze posiada niesamowite właściwości. Złoto nie bez przyczyny jest najważniejszym kruszcem w dziejach historii. Pomijając jego wartość rynkową, jest najchętniej używanym elementem zdobniczym.
W modzie towarzyszy nam od starożytności i nic nie wskazuje na to, żeby kiedykolwiek straciło na wartości.
Założyć złotą sukienkę, to jak poczuć magię na całym ciele. Ten kolor dodaje siły i odwagi. Jest to również poczucie bezpieczeństwa.

Typ sylwetki gruszka – jakie sukienki są najkorzystniejsze
Bardzo ważnym tematem ubioru, jest odpowiednie dopasowanie kroju sukienki do figury. Mimo iż najodpowiedniejszymi krojami w zimie są sukienki proste i ołówkowe, to panie o typie sylwet gruszka, powinny unikać takiego kroju. Najodpowiedniejszym krojem dla tej figury są sukienki rozkloszowane. Bardzo korzystnie wpływają na sylwetkę, ponieważ podkreślają wąską talię i maskują biodra. W związku z tym, panie o takiej budowie powinny wystąpić w kreacjach odcinanych w pasie. Dół sukni powinien być do połowy łydki, gdyż w taki sposób wyszczupli sylwetkę. Zbyt krótka sukienka może wyglądać niekorzystnie zwłaszcza na paniach niskich.

Pozdrawiam
Władysława Frączek

Jakie sukienki są najkorzystniejsze dla typu figury gruszka? Oto przykłady:

Elegancka granatowa sukienka idealną dla kobiet o figurze gruszą. Klasyczna powściągliwa z ozdobną plisą w pęknięciu poszerzanej kreacji. Pięknie podkreśla talię. W sprzedaży na sklepie internetowym De Marco.
http://www.sklep.demarco.pl/pl/
Elegancka czerwona suknia dla dojrzałych kobiet na stanowiskach. Podkreśla klasę. De Marco ekskluzywna odzież damska szyta na miarę Kraków, Warszawa, Wrocław, Opole, Gliwice, Wadowice, Pszczyna, Szczecin, Toruń, Inowrocław, Gdańsk, Gdynia, Białystok ... cała polska, ponieważ usługę wykonujemy on-line :)
https://www.demarco.pl/
Świąteczne, weselne i sylwestrowe suknie balowe dla kobiet wymagających. Szycie na miarę ekskluzywnych sukienek u projektanta mody z Małopolski. Sklep internetowy z eleganckimi ubraniami De Marco.
http://www.sklep.demarco.pl/pl/
Złota sukienka. Kolorystyka świątecznej stylizacji. Typ sylwetki gruszka – jakie stylizacje są najkorzystniejsze. W jakiej sukience wystąpić na świątecznych uroczystościach.
https://www.demarco.pl/

Opublikowano

w

przez

Tagi:

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307