Pani Agata Kornhauser-Duda w modnej wiosennej sukience De Marco. Zobacz jak Pierwsza Dama RP gra kolorem!

Wiosenna sukienka Pierwszej Damy

Małżonka Prezydenta Andrzeja Dudy podczas spotkania z przedszkolakami w Tenczynku po raz kolejny udowodniła, że klasyczna elegancja i nowoczesne, modne kolory mogą iść w parze. Na okazję wizyty Pierwsza Dama RP wybrała piękną długą sukienkę wizytową w energetycznym kolorze De Marco, projektu małopolskiej projektantki – Władysławy Frączek.

Pierwsza Dama RP Agata Kornhauser-Duda w sukience wizytowej De Marco, podczas spotkania z dziećmi i pracownikami Przedszkola Samorządowego w Tenczynku. Źródło: prezydent.pl

Modowa gra w kolory. Pani Agata Kornhauser-Duda wykorzystała moc kolorów na spotkaniu z przedszkolakami

Małżonka Prezydenta Andrzeja Dudy całe swoje zawodowe życie poświęciła służbie na rzecz edukacji dzieci i młodzieży. Po studiach na Wydziale Filologii Germańskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego, rozpoczęła pracę jako nauczycielka języka niemieckiego w II Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Sobieskiego w Krakowie. Doświadczenie i wiedzę pedagogiczną można zaobserwować u Pierwszej Damy na co dzień, zwłaszcza podczas licznych spotkań z dziećmi i młodzieżą szkolną.
Podczas wtorkowej wizyty w Przedszkolu Samorządowym w Tenczynku, Agata Kornhauser-Duda zadbała o to, by wybrana stylizacja sprzyjała pozytywnemu odbiorowi, zwłaszcza przez najmłodszych.

Pani Agata Kornhauser-Duda ma doskonały kontakt z dziećmi i młodzieżą. Wybrana na spotkanie z Przedszkolu Samorządowym w Tenczynku elegancka sukienka wizytowa w odcieniu pomarańczy, podkreśliła pozytywną energię otaczającą Pierwszą Damę RP. W psychologii kolorów pomarańczowy to barwa, która nie tylko pobudza do działania, ale też sprzyja procesowi nauki. Źródło: prezydent.pl

Piękna sukienka wizytowa Pierwszej Damy, wyróżnia się elegancją i energetycznym, modnym kolorem. W psychologii kolorów kolor pomarańczowy to barwa pełna ciepła i pozytywnej energii, co doskonale wpisało się w charakter spotkania. Odcienie pomarańczy pobudzają do działania, pomagają budować pozytywną atmosferę i inspirują do twórczego myślenia. Warto więc inspirować się stylizacją Małżonki Andrzeja Dudy, zwłaszcza podczas spotkań o mniej formalnym charakterze, w czasie których pragniemy położyć nacisk przede wszystkim na budowanie relacji i tworzeniu przyjaznej atmosfery.

Modny, wiosenny kolor wizytowej sukienki maxi wybranej przez Małżonkę Prezydenta, to doskonała propozycja dla Kobiet pełnych energii, dla których pozytywny kontakt z drugim Człowiekiem stanowi jeden z najważniejszych elementów, zarówno życia prywatnego, jak i zawodowego. Pomarańczowa rozkloszowana sukienka wizytowa De Marco jest przykładem stylizacji eleganckiej, a jednocześnie pomagającym przełamywać bariery między ludźmi. Źródło: prezydent.pl

Czytaj również: Ekskluzywne wiosenne stylizacje na wesele, komunię itd. Intensywne kolory 2024

Elegancko i wygodnie. Piękna sukienka wizytowa w stylu Pierwszej Damy RP

Od lat, konsekwentnie Agata Kornhauser-Duda prezentuje własny styl, bazujący na pięknych, kobiecych fasonach. Pierwsza Dama śmiało korzysta także z najnowszych modowych trendów, które umiejętnie łączy ze stylową klasyką. Nie tylko polskie, ale także międzynarodowe media wielokrotnie podkreślały doskonałe wyczucie Małżonki Prezydenta Andrzeja Dudy, w doborze kreacji odpowiednich do rangi i charakteru wydarzenia. Tę zdolność do zaprezentowania się pięknie i kobieco, a zarazem odpowiednio do okoliczności – Agata Kornhauser-Duda udowodniła ponownie właśnie podczas wizyty w Przedszkolu Samorządowym w Tenczynku.
Młodsze dzieci przedszkolne i szkolną stanowią bardzo wymagające audytorium. Wybrana przez Pierwszą Damę RP kreacja – sukienka wizytowa o rozkloszowanym kroju, zapewniła zarówno niezwykle efektowny wygląd, jak i niezbędną swobodę ruchów, komfort i wygodę.

Sukienka wizytowa wybrana na spotkanie z przedszkolakami w Tenczynku świetnie sprawdziła się w najbardziej wymagających warunkach. Wygodny, nie ograniczający ruchów fason zdał egzamin najmłodszych, zapewniając jednocześnie wyjątkowy, bardzo efektowny wygląd. Źródło: prezydent.pl

Serdecznie dziękujemy za możliwość wykorzystania zdjęć Pierwszej Damie Pani Agacie Kornhauser-Duda. Życzymy wielu równie cudownych chwil razem!

Czytaj również: Wiosenne stylizacje Pierwszej Damy RP Agaty Dudy. Lekkie zwiewne sukienki na wiosnę i lato.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307