Wyszczuplający dekolt w serek w eleganckiej odzieży damskiej. Sukienki, garsonki kostiumy De Marco

Wyszczuplający dekolt w serek prawda czy mit?

Dekolt w serek – prawda czy mit, czy naprawdę potrafi wyszczuplić sylwetkę? To pytanie, które powinno się dużo częściej zadawać niż powtarzać banalne uogólnienia i frazesy.

Odpowiedź jest zależna od kilku czynników.

Wyszczuplający dekolt w szpic

Wyszczuplający dekolt w serek

Pierwszym z tych czynników jest kształt dekoltu. Kreacje, w których dekolt jest wycięty głęboko i tworzy ostre, charakterystyczny szpic, na pewno wyszczuplają każdą sylwetkę. Krawędź dekoltu, znajdująca się blisko szyi, dodaje wyrazistości i smukłości. Ten typ dekoltu, skomponowany we właściwy sposób w całość stylizacji, może naprawdę zdziałać cuda. Tworzy interesujący efekt wizualny, przecinając sylwetkę w pionie i sprawiając, że wydajemy się wyższe i smuklejsze. To rozwiązanie idealnie sprawdza się w eleganckich sukniach na różnego rodzaju uroczystości takie jak wesele, przyjęcia i bale. Doskonale pasuje w wizytowych kreacjach na spotkaniach, prezentacjach, czy też w kostiumach biznesowych. Wyszczuplający efekt możemy wzmocnić stójką, nadając sylwetce elegancji i pewnego rodzaju lekkości.

Czytaj również: Ekskluzywne najmodniejsze marynarki damskie De Marco

Pogrubiający dekolt w serek czy wyszczuplający dekolt w serek?

Jednak dekolt w serek nie zawsze działa korzystnie. Jeśli jego kształt przypomina trójkąt, a kąt między jego ramionami wynosi od 60 do 90 stopni, gdzie górna część dekoltu odchodzi od szyi i otwiera się ku górze, może on optycznie poszerzyć twarz i szyję. Taki kształt niekorzystnie wpłynie na proporcje sylwetki i sprawia, że będziemy wydawać się bardziej zaokrąglone. Dlatego warto dobrze rozważyć, jaki kształt dekoltu będzie najbardziej odpowiedni dla naszej figury. Naturalnie w grę w chodzą gabaryty i regułę tą łamią rozmiary powyżej 56. Moda PLUS SIZE rządzi się nieco innymi prawami z racji innych proporcji.

Romantyczny dekolt do trójkąta

Jaka sukienka na ślub cywilny po 40 tce? W jakiej sukni na ślub cywilny? Jaki kolor sukienki na drugi ślub? Jak ubrać się na wesele w wieku 40 lat? Zmysłowe suknie ślubne online De Marco

Innym interesującym rozwiązaniem jest dekolt w kształcie trójkąta odwróconego, gdzie górna część jest rozszerzona. Taki dekolt tworzy romantyczną i zmysłową stylizację, często wykorzystywaną w kreacjach wieczorowych.

Podsumowując, dekolt w serek może wyszczuplić sylwetkę, jeśli jest odpowiednio zaprojektowany i dopasowany do naszych proporcji. To, czy to rozwiązanie jest dla nas korzystne, zależy od kształtu dekoltu i naszych indywidualnych cech fizycznych. Warto eksperymentować, aby znaleźć ten idealny dla siebie.

Ekskluzywne komplety ze spodniami De Marco fraki i garnitury damskie z kamizelką

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307