Sukienka na wesele. Czy zakupy on-line sukienek na wesele są bezpieczne? Czym kierować się przy zakupie sukienek na wesele.

Czy zakupy on-line sukienek na wesele są bezpieczne?

Sukienka na wesele. Czy zakupy on-line sukienek na wesele są bezpieczne?

Czym kierować się przy zakupie sukienek na wesele.

Dla wielu z nas zakupy w sklepach są niemożliwe. Wiąże się to z tym że pracujemy w godzinach które dla tradycyjnych sklepów i butików są godzinami handlowymi. Kiedy kończymy prace jesteśmy zmęczone, butiki zamknięte, a na galerie handlowe nie mamy ochoty. Pozostają nam tylko zakupy on-line przy dobrej kawie w cieplutkim domku. Tu jednak rodzi się kolejny problem. Zakupy on-line nie pozwalają zobaczyć sukienki na „żywo”. To z kolei sprawia, że czujemy się tak jakby kupować „kota w worku”. Sama śledzę internet i widzę jak wiele kobiet udostępnia sukienkę którą kupiła wraz ze zdjęciem kreacji oferowanej przez sprzedawcę. Istotnie nie wygląda to dobrze. Przyglądając się szczegółowo, widzę że są to kreacje z importu za bardzo korzystna cenę. Patrząc na zdjęcie oferty aż oczy się śmieją. Nasza wyobraźnia podpowiada, że tak będziemy wyglądać w tej sukni. Nic tylko kupować.
Drogie Panie, to wszystko są manipulacje marketingowe. Miliony klientek na całym świecie nabiera się na nie. Internet aż kipi od ofert sukienek weselnych i nie tylko, w cenach które od razu powinny budzić zastanowienie. To jest zjawisko masowej produkcji śmieci. Miliony sztuk odzieży szytej w Azji po minimalnych kosztach, rozprowadzana po całym świecie pod różnymi markami. To zjawisko rozprzestrzenia się w zaskakującym tempie. Twórcy  tego pomysłu opierają się głównie na czterech czynnikach.
Pierwszy to cena – ta musi być bardzo konkurencyjna czyli niska.
Drugi to wizualny obraz modelu- ten musi być nasycony bogactwem i różnorodnością form.
Trzeci to modelka. Ta odgrywa równie ważną rolę jak cena. Modelka musi być uosobieniem seksu, wdzięku i pożądliwości. Kobieta patrząc na modelkę wyobraża sobie że tak właśnie będzie wyglądała jak kupi tą sukienkę.
Nic bardziej mylnego. Modelki do takich zdjęć są dobierane w taki sposób,aby pobudzały wszystkie zmysły. Dodatkowo pomagają im programy graficzne.
Czwarty to reklama która atakuje wszystkie wyszukiwarki.
Sprzedawca mając w ręku takie cztery narzędzia sprzeda wszystko.

Co więc zrobić aby nie nabrać się na taki haczyk? Czy w internecie można kupić coś porządnego.
Aby nie nabrać się na takie haczyki trzeba unikać wyżej opisanych towarów. Ignorować reklamy które wyskakują wszędzie gdzie tylko próbujemy wejść. Traktować je jak śmieci już w fazie zdjęcia. To pozwoli uniknąć frustracji.
W internecie można znaleźć wiele wspaniałych produktów polskich producentów. Są to firmy które chętnie odpowiedzą na wiele pytań odnośnie produktu. Pomogą wybrać fason, wyślą dodatkowe zdjęcia.
Szanowni Państwo, nasza firma zajmuje się sprzedażą on-line z dużym powodzeniem.
Szyjemy kreacje na miarę i prowadzimy sprzedaż wysyłkową. Każda Klientka może zadzwonić i porozmawiać na temat swojej kreacji i spotka się z profesjonalną obsługą.
Prowadzimy rozmowy i udzielamy fachowych porad.
Proszę posłuchać co napisała nasza klientka na temat zakupów on-line.
Witam. Bardzo dziękuje za przepiękne kreacje .Przesyłka doszła w idealnym stanie.
Jestem zachwycona jakością materiału perfekcją wykonania .Uważam że Państwa projekty należą do bardzo wysokiej klasy .Byłam zdesperowana w szukaniu czegoś wyjątkowego,dziś wiem że mamy w Polsce firmę, która potrafi zadbać o elegancką kobietę . Uważam że jesteście  jedną z najlepszych  firm w Polsce w tej kategorii .
Gratulacje. Od dziś macie Państwo nowego klienta.
Z poważaniem Wiesława Gruszczyńska. Pozdrawiam

Życzę wszystkim udanych zakupów.

Serdecznie pozdrawiam  Władysława Frączek

Czy zakupy on-line sukienek na wesele są bezpieczne. Szycie na miarę u projektanta z Frydrychowic. De Marco najmodniejsza sukienka dla mamy wesela.

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307