WYSZCZUPLAJĄCE SUKIENKI NA WESELE DLA MAMY. Sklep internetowy De Marco

JAK ZAMASKOWAĆ BRZUCH. Idealna sukienka dla mamy weselnej.

WYSZCZUPLAJĄCE SUKIENKI NA WESELE DLA MAMY.

Częstym dylematem wszystkich kobiet jest brzuch.
Każda z nas, od samego porodu marzy o płaskim brzuchu.
Przez całe lata dbamy o to, aby nie przytyć i zachować idealną sylwetkę. W większości udawało się nam utrzymać ładną figurę przez lata. Kiedy jednak przechodzimy menopauzę, problem z figurą jest coraz większy. Nasila się po pięćdziesiątce i utrzymanie płaskiego brzucha to często walka z wiatrakami.
Na ten okres przypadają najczęściej wesela naszych dzieci. Zależy nam wówczas na idealnym wyglądzie. Jeśli odchudzania nie przynoszą skutku a termin wesela jest tuż, tuż, to zostaje nam tylko jedno – wybrać taką kreację w której będziemy się dobrze czuć. Nie mam na myśli szerokich , trapezowych sukienek w stylu Magdy Gessler. Zamaskowanie brzucha nie oznacza również stosowania marszczeń lub zakładek na wysokości pasa. Mam raczej na myśli odwrócenie uwagi od analizy brzucha, a skupienie się na dekoracyjnych aplikacjach, które w fantazyjny i nieregularny sposób zdobią naszą kreację. Wzrok  wówczas skupia się na imponujących wzorach i nie odczytuje proporcji brzucha w stosunku do całej sylwetki. Ten zabieg stosuję często w kreacjach dla moich klientek, kiedy widzę taką potrzebę. Oczywiście wskazane jest aby kreacja była w komplecie z płaszczykiem, kardiganem lub innym efektownym odzieniem wierzchnim, którym możemy się wspierać.
Panie które chcą skorzystać z moich propozycji, zapraszam do Salonu Mody De Marco do Frydrychowic koło Wadowic, Krakowa w Małopolsce.
Na spotkanie trzeba umówić się telefonicznie pod numerem 33 8795913.

Pozdrawiam

Władysława Frączek

Wyszczuplająca sukienka dla mamy weselnej, szyta na miarę u projektantki mody. Sklep internetowy De Marco.

Optycznie wyszczuplająca i rozświetlająca sukienka na wesele dla mamy pana młodego lub pani młodej. Najpiękniejsze sukienki na wesele od projektantki. Sklep internetowy z ekskluzywną odzieżą damską.

 

 


Opublikowano

w

przez

Tagi:

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307