dm posty2.cdr25

JAK ZAMASKOWAĆ BRZUCH. Idealna sukienka dla mamy weselnej.

WYSZCZUPLAJĄCE SUKIENKI NA WESELE DLA MAMY.

Częstym dylematem wszystkich kobiet jest brzuch.
Każda z nas, od samego porodu marzy o płaskim brzuchu.
Przez całe lata dbamy o to, aby nie przytyć i zachować idealną sylwetkę. W większości udawało się nam utrzymać ładną figurę przez lata. Kiedy jednak przechodzimy menopauzę, problem z figurą jest coraz większy. Nasila się po pięćdziesiątce i utrzymanie płaskiego brzucha to często walka z wiatrakami.
Na ten okres przypadają najczęściej wesela naszych dzieci. Zależy nam wówczas na idealnym wyglądzie. Jeśli odchudzania nie przynoszą skutku a termin wesela jest tuż, tuż, to zostaje nam tylko jedno – wybrać taką kreację w której będziemy się dobrze czuć. Nie mam na myśli szerokich , trapezowych sukienek w stylu Magdy Gessler. Zamaskowanie brzucha nie oznacza również stosowania marszczeń lub zakładek na wysokości pasa. Mam raczej na myśli odwrócenie uwagi od analizy brzucha, a skupienie się na dekoracyjnych aplikacjach, które w fantazyjny i nieregularny sposób zdobią naszą kreację. Wzrok  wówczas skupia się na imponujących wzorach i nie odczytuje proporcji brzucha w stosunku do całej sylwetki. Ten zabieg stosuję często w kreacjach dla moich klientek, kiedy widzę taką potrzebę. Oczywiście wskazane jest aby kreacja była w komplecie z płaszczykiem, kardiganem lub innym efektownym odzieniem wierzchnim, którym możemy się wspierać.
Panie które chcą skorzystać z moich propozycji, zapraszam do Salonu Mody De Marco do Frydrychowic koło Wadowic, Krakowa w Małopolsce.
Na spotkanie trzeba umówić się telefonicznie pod numerem 33 8795913.

Pozdrawiam

Władysława Frączek

Wyszczuplająca sukienka dla mamy weselnej, szyta na miarę u projektantki mody. Sklep internetowy De Marco.

Optycznie wyszczuplająca i rozświetlająca sukienka na wesele dla mamy pana młodego lub pani młodej. Najpiękniejsze sukienki na wesele od projektantki. Sklep internetowy z ekskluzywną odzieżą damską.