Eleganckie ubrania na wczasy w Dubaju

Zwiewne i eleganckie letnie kreacje szyte na miarę. Lato 2022

Eleganckie ubrania na wczasy

Letni czas odpoczynku to czas szczególny, pełen swobody i oddechu od często obowiązujących w pracy zasad dress code’u. Nie oznacza to jednak, że całkowitych wakacji od dobrej jakości, eleganckich kreacji. Aby nawet podczas letniego wypoczynku prezentować się szykownie i z klasą, a zarazem komfortowo, warto skorzystać z możliwości szycia na miarę.

Nasza Klientka, Pani Agnieszka Malinowska w zestawie tuniki ze spodniami. Całość szyta na miarę w naszym Salonie De Marco.

Szycie na miarę a szycie pasowane

Nasz Salon Mody De Marco, wśród luksusowych kolekcji oferuje także szeroko pojętą usługę szycia na miarę, która w sposób szczególny zaspokaja potrzeby Klientek, które szukają unikalnych, jedynych w swoim rodzaju strojów.
Warto jednak wspomnieć, że z naszych usług w ramach szycia na miarę, skorzystać mogą zarówno Panie, które pragną zupełnie wyjątkowej, szytej jedynie dla siebie kreacji, jak i Panie dla których priorytetem jest możliwość dopasowania fasonu, kolorystyki czy ozdób w konkretnej bazowej kreacji – zwane także szyciem pasowanym (MTM – ang. Made to Measure).

Szycie na miarę daje możliwość stworzenia unikalnego, zupełnie niepowtarzalnego stroju w 100% odpowiadającego naszym potrzebom.

Szycie na miarę. Letnie kreacje dla wymagających

Eleganckie ubrania na wczasy

W ramach szycia na miarę, mamy możliwość stworzenia nowej, dedykowanej kreacji zgodnej z potrzebami Klientki, nie tylko pod względem kolorystyki, tkaniny, idealnego dopasowania ; ale także tworząc nowy, unikalny fason, stanowiący zaspokojenie nawet najbardziej wyszukanych potrzeb.

Luźny, wygodny kobiecy zestaw letni – długa tunika ze spodniami

Jedną z tak powstałych kreacji, jest swobodny, letni komplet dla naszej Klientki – p. Agnieszki Malinowskiej. Wygodny damski zestaw na ciepłe dni, składa się z przewiewnych, czarnych spodni z wysokim stanem, o lekko luźniejszych nogawkach, zakończonych ściągaczem. Ich uzupełnieniem, jest elegancka długa, cięta po skosie tunika w stylu casual. Ciekawy, klasyczny, czarno-biały motyw tkaniny oraz delikatny, okrągły dekolt, sprawiają, że cała stylizacja, mimo niezobowiązującego charakteru, prezentuje się szykownie.

Oryginalne wiązanie na wysokości pasa, pozwala, w zależności od aktualnej potrzeby dopasować ją odpowiednio do sytuacji. Jednocześnie jest to element, który nadaje tunice nieoczywistej, oryginalnej formy.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu i stworzenia z nami kreacji na miarę Państwa potrzeb.

Dziękujemy za zaufanie i możliwość zaprezentowania zdjęć Naszej Klientce Pani Agnieszce Malinowskiej.

Czytaj również: Beżowe stylizacje dla Mamy Wesela 2022


Opublikowano

w

przez

Tagi:

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307