Zwiewny kombinezon na kobiecą sesję zdjęciową w plenerze 2024

Modny zwiewny kombinezon damki De Marco

Wiosna i lato, to idealny czas na wykonanie kobiecej sesji plenerowej. Sprezentowana przez Małżonka, organizowana z okazji wieczoru panieńskiego, urodzin czy jako prezent dla Młodej Mamy. Każdy powód jest dobry, by uchwycić piękno, zatrzymać chwile czy ukazać się w zupełnie innej odsłonie. Jak ubrać się na kobiecą sesję portretową? Co założyć na sesję zdjęciową w plenerze? Oto nasz wyjątkowy kombinezon szyfonowy, idealny do kobiecej sesji, nie tylko „pod gołym niebem”.

Kobieca sesja plenerowa to coraz popularniejszy prezent dla Kobiety, na różne okazje. Może być wyjątkowym podarunkiem dla przyszłej Panny Młodej, z okazji urodzin czy rocznicy, dla Młodej Mamy czy ukochanej na Walentynki. Sesja kobieca portretowa to także świetna okazja to spojrzenia na samą siebie w zupełnie nowy sposób, dostrzeżenia tego co najpiękniejsze, budowania poczucia piękna i wartości. Odpowiednia stylizacja do zdjęć, daje możliwość podkreślenia naturalnego kobiecego uroku, czego dowodem jest nasza wspaniała Klientka – Pani Małgorzata Słodowska. Pani Małgosia na klimatyczną, wiosenną sesję wybrała dla siebie zwiewny szyfonowy kombinezon z dekoltem hiszpańskim, projektu Władysławy Frączek dla De Marco.

Czytaj również: Elegancka odzież na lato dla 30 latki, 35 latki, 40 latki, 45 latki w stylu old money

Kobieca letnia sesja zdjęciowa w plenerze – jak się ubrać?

Plenerowe sesje zdjęciowe wiosną czy latem to doskonała okazja, aby wyrazić swoją osobowość i piękno w naturalnym świetle i otoczeniu. Odpowiedni strój może znacząco wpłynąć na ostateczny efekt fotografii. Jak więc ubrać się odpowiednio na plenerową sesję zdjęciową, aby uzyskać niesamowite i naturalne zdjęcia? Podczas sesji zdjęciowej na świeżym powietrzu nie tylko wiosną czy latem, komfort jest kluczowy. Dlatego warto wybierać lekkie, przewiewne tkaniny, takie jak bawełna, len czy szyfon. Dobrze jest unikać zwłaszcza ciężkich materiałów, które mogą spowodować dyskomfort w gorące dni.
Planując stylizację warto także brać pod uwagę zaplanowany plener – otoczenie. Jeśli sesja odbędzie się na plaży, najlepiej sprawdzą się lekkie, swobodne sukienki czy spodnium. W przypadku sesji w parku lub w lesie, lekkie spódnice, topy lub zwiewne sukienki będą idealne.

Jedną z niezwykle uniwersalnych propozycji, która zagwarantuje piękne, harmonijne zdjęcia w plenerze jest nasz szyfonowy kombinezon letni z dekoltem hiszpańskim. Dopasowany w talii, ale swobodny fason – zapewnia swobodę ruchów, romantyczne ujęcia i naturalnie zmysłowy wygląd.

Piękna Pani Małgorzata Słodowska na romantyczną kobiecą sesję w plenerze, wybrała dla siebie szyty na miarę kombinezon szyfonowy w odcieniach bieli, projektu Władysławy Frączek dla Atelier De Marco.

Czytaj również: Sukienka w kwiaty dobrej jakości. Zwiewna i elegancka stylizacja do pracy i na wczasy

Co założyć na sesję zdjęciową? Modny zwiewny kombinezon z szyfonu

Jasne kolory świetnie komponują się z letnim światłem, dodając lekkości i świeżości zdjęciom. Dobrze jest zadbać o odpowiednią dla swojego typu urody kolorystykę, unikając raczej zbyt jaskrawych lub krzykliwych kolorów, które mogą przytłaczać zdjęcie. Najlepiej podczas kobiecej sesji portretowej w plenerze sprawdzają się gładkie, zwiewne tkaniny jak w przypadku naszego szyfonowego kombinezonu z linii Edna. Oczywiście delikatne wzory, takie jak drobne kwiaty czy delikatne paski, również mogą dodać uroku i subtelności – należy jednak pamiętać aby nie zdominowały całego ujęcia odciągając uwagę.;

Serdecznie dziękujemy za udostępnienie zdjęć z sesji plenerowej naszej wspaniałej Klientce Pani Małgorzacie Słodowskiej. Cieszymy się, że nasze kreacje stały się elementem budowania pięknych wspomnień na lata.

Czytaj również: Wiosenne stylizacje Pierwszej Damy RP Agaty Dudy. Lekkie zwiewne sukienki na wiosnę i lato.

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307