Wizytowe sukienki w stylu Pierwszej Damy. Agata Kornhauser-Duda znów zachwyca w sukience z Atelier De Marco

W stylu Pierwszej Damy. Pani Agata Kornhauser-Duda znów zachwyca w sukience z Atelier De Marco

Markowe eleganckie sukienki wizytowe Pani Agaty Kornhauser Dydy. Pierwsza Dama dyktuje trendy w modzie wizytowej i dyplomatycznej!

Pierwsza Dama RP Pani Agata Kornhauser-Duda w sukience z Małopolski

Kancelaria Prezydenta RP opublikowała materiał filmowy zachęcający do udziału w konkursie recytatorskim „Słowem-Polska”. Występująca w materiale Agata Kornhauser-Duda, po raz kolejny zaprezentowała się w zwiewnej i kobiecej sukience maxi zaprojektowanej przez Władysławę Frączek dla Atelier De Marco.

Kadr z materiału reklamowego IV edycji Konkursu Recytatorskiego „Słowem-Polska” skierowanego do uczniów szkół polonijnych i polskich za granicą. Agata Kornhauser-Duda wystąpiła w pięknej, wizytowej sukience maxi z długim rękawem Lena, zaprojektowanej przez jedną z ulubionych projektantek – Władysławę Frączek z Atelier De Marco. Źródło: prezydent.pl

Czytaj również: Pani Agata Kornhauser-Duda w kreacji De Marco podczas oficjalnej wizyty Prezydenta Ukrainy w Polsce

Ogłoszenie IV edycji Konkursu Recytatorskiego „Słowem-Polska”. Agata Kornhauser-Duda w zwiewnej sukience wizytowej De Marco

Ekskluzywne sukienki wizytowe

Małżonka Prezydenta Andrzeja Dudy w spocie ukazującym czwartą już edycję Konkursu Recytatorskiego „Słowem-Polska” ponownie zachwyciła wyborem zwiewnej sukienki wizytowej maxi z długim rękawem. Kreacja zaprojektowana została przez Władysławę Frączek – właścicielkę marki De Marco, projektantkę i stylistkę.

Wybrana przez Agatę Kornhauser-Dudę sukienka Lena De Marco dostępna jest w ofercie szycia miarowego w Atelier De Marco oraz za pośrednictwem sklepu internetowego.

Delikatna i niezwykle elegancka sukienka doskonale wpisuje się w cele konkursu, jakim jest dążenie do upowszechniania sztuki recytacji wśród dzieci i młodzieży mieszkających za granicą oraz ukazanie bogactwa ojczystego języka. Poprzez wybór tak wyjątkowej kreacji Pierwsza Dama RP nie tylko manifestuje swoje wsparcie dla kultury językowej, ale również inspiruje młode pokolenie do odkrywania piękna polskiego słowa.

Czytaj również: Eleganckie ubranie damskie kiedy je nosić i gdzie je kupić?

Sukienka wizytowa De Marco z fantazyjnym zdobieniem. W stylu Pierwszej Damy RP

Polskie sukienki De Marco – Ostatnie kreacje Agaty Dudy

Eleganckie, niezwykle kobiece sukienki wizytowe to jeden ze znaków rozpoznawczych stylu Agaty Kornhauser-Dudy. Wybierane przez Pierwszą Damę RP stylizacje emanują pewnością siebie, prezentując się jednocześnie subtelnie i wytwornie.
Podkreślające doskonałą figurę kroje sukienek wizytowych, Małżonka Prezydenta RP łączy z wysoką jakością materiałów i precyzyjnym wykonaniem. Zawsze zadbane detale, staranne wykończenia oraz staranny dobór kolorów dodają całości harmonii i splendoru. Dzięki temu Agata Kornhauser-Duda stanowi inspirację dla wielu, prezentując, jak umiejętnie łączyć kobiecą klasykę z nowoczesnością.

Pierwsza Dama RP najczęściej wybiera kreacje, które podkreślają sylwetkę, jednocześnie wyróżniając się elegancją i dostojnym charakterem. Na zdjęciu: Agata Kornhauser-Duda w stylizacjach projektu Władysławy Frączek. Źródło: prezydent.pl, delfi.lt

Czytaj również: 10 najlepszych stylizacji De Marco które wybrała Pierwsza Dama Polski Agata Kornhauser-Duda. Kreacja 2.

Stylowa powtórka. Jedna sukienka, wiele okazji

Sukienki Agaty Dudy -modowe trendy 2024.

Baczni obserwatorzy zauważają, że w kreacji Lena zaprojektowana przez Władysławę Frączek Pierwsza Dama RP pojawia się nie po raz pierwszy. Agata Kornhauser-Duda w tej wyjątkowej, zwiewnej sukience zaprezentowała się także podczas wizyty Pary Prezydenckiej w Republice Kenii. Coraz częściej zarówno najważniejsze osobistości świata polityki, jak i szeroko pojętego świata kultury i sztuki decydują się na powtórne wykorzystanie ulubionych kreacji.
Takie odpowiedzialne podejście do mody prezentują między innymi uznawane za ikony mody – Księżna Walii Catherine oraz Królowa Hiszpanii Letizia. Także przykład Małżonki Prezydenta Andrzeja Dudy udowadnia, że wysokiej jakości, doskonale zaprojektowane stylizacje, można z dumą nosić na różne okazje i zawsze prezentować się w nich pięknie.

Źródło: prezydent.pl

Dziękujemy za wybór naszego Atelier De Marco oraz udostępnienie zdjęć – naszej Klientce Szanownej Pani Agacie Kornhauser Dydzie. Życzymy dalszych sukcesów zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Czytaj również: Wyszczuplająca sukienka wizytowa Pierwszej Damy Pani Agaty Dudy


Opublikowano

w

przez

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307