Apricot Crush kolorem roku 2024. De Marco ekskluzywne polskie ubrania damskie

Worth Global Style Network oraz Coloro, światowe autorytety w dziedzinie trendów konsumenckich i projektowych, ogłosiły Apricot Crush jako kolorem roku 2024. Ten regenerujący, odświeżający i energetyczny odcień doskonale wpisuje się w wyjątkowe potrzeby współczesnych konsumentów, którzy mierzą się z różnorodnymi trudnymi emocjami i niepokojem o przyszłość.

Apricot Crush kolorem roku 2024.

Polskie sukienki i garsonki dla mamy na wesele, komunię, chrzciny

Apricot Crush to odcień brzoskwini, łososia, pudrowej pomarańczy, którego można spodziewać się w przyszłym sezonie. Kobiety planujące ważne wydarzenia, takie jak wesela syna lub córki, rocznice ślubu, komunię dziecka lub wnuka czy inne uroczystości, mogą spodziewać się pełnej gamy stylizacji w tych urokliwych odcieniach.

Eleganckie sukienki na wesele, gustowne nowoczesne garsonki oraz komplety ze spódnicą lub spodniami – wszystko wykonane z najwyższej jakości, ekskluzywnych tkanin. Kolekcja De Marco oferuje unikatowe fasony, które są precyzyjnie dopasowane do indywidualnego typu urody i sylwetki. Ten delikatny, rozświetlający odcień jest doskonały dla kobiet po 40., 50. i 60. roku życia. Idealny na wiosenne i letnie uroczystości, takie jak komunie, wesela, jubileusze firmowe czy rocznice ślubu.

Czytaj również: Trendu modowe 2024 Żakardy w ekskluzywnej odzieży damskiej. De Marco luksusowa polska marka

Markowa odzież damska De Marco Szycie na miarę

Apricot Crush to pełen radości odcień, który wprowadza do garderoby świeży wiosenny i letni powiew. Każda z oferowanych stylizacji De Marco jest szyta na miarę, z uwzględnieniem indywidualnych preferencji klientek. Możliwość wprowadzania modyfikacji, aby jak najlepiej dopasować się do sylwetki i uroczystości, sprawia, że każda kreacja jest wyjątkowa i niepowtarzalna.

Apricot Crush to odcień brzoskwini, łososia i pudrowej pomarańczy, który rozkwita na przyszły sezon. Nowoczesne garsonki i sukienki De Marco

W ofercie De Marco, luksusowej polskiej marki, znajdziesz wyjątkowe suknie i stroje w odcieniach Apricot Crush, które z pewnością dodadzą blasku i elegancji Twoim wyjątkowym chwilom.

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307