"Damą się jest, a nie bywa" - czego doskonałym przykładem jest nasza Klientka, Sz.P. Anna Wrona. W naszym Atelier De Marco, na drugi dzień wesela, wybrała szytą na miarę sukienkę koktajlową Sara II,z kolekcji Książęcej.

Co założyć na drugi dzień wesela? Najpiękniejsze sukienki De Marco dla Mamy na poprawiny

Najpiękniejsze sukienki dla 50 latki, 60 latki, 70 latki. Polskie stylizacje na ślub syna lub córki dla mamy wesela

Jakie sukienki na poprawiny dla Mamy Pary Młodej? Co założyć na drugi dzień wesela by wyglądać elegancko i czuć się swobodnie? Prezentujemy najpiękniejsze sukienki na poprawiny dedykowane dla 50-latki, 60-latki zaprojektowane przez ulubioną projektantkę Pierwszej Damy RP – Władysławę Frączek De Marco.

"Damą się jest, a nie bywa" - czego doskonałym przykładem jest nasza Klientka, Sz.P. Anna Wrona. W naszym Atelier De Marco, na drugi dzień wesela, wybrała szytą na miarę sukienkę koktajlową Sara II,z kolekcji Książęcej.

„Damą się jest, a nie bywa” – czego doskonałym przykładem jest nasza Klientka, Sz.P. Anna Wrona. W naszym Atelier De Marco, na drugi dzień wesela, wybrała szytą na miarę sukienkę koktajlową Sara II,z kolekcji Książęcej.

De Marco polska oferta! Najpiękniejsze sukienki dla 50 latki Sklep internetowy

Czytaj również: Luksusowe stylizacje dla Mamy Wesela w kolorze jasnej szarości

Stylizacje na wesele i poprawiny dla Mamy Wesela. Najpiękniejsze sukienki De Marco dla Pań 50+60+

Świętowanie drugiego dnia wesela to piękny staropolski zwyczaj, mający być świadectwem gościnności Rodziców i Państwa Młodych, a także ich majętności. Tradycja świętowania poprawin wywodzi się z czasów, gdy świętowanie zawarcia małżeństwa znacząco się przedłużało, nawet do kilku dni, tygodnia. Zwyczajowo kolejny dzień zabawy, rozpoczyna się około południa – wspólnym, uroczystym obiadem – dając tym samym sposobność do odpoczynku po całonocnej zabawie.
Planowanie wesela w poprawinami najczęściej wiąże się naturalnie, z wyborem i przygotowaniem drugiej kreacji, zarówno dla Pani Młodej, jak i innych Gości, na czele z Mamą Wesela. Czym kierować się w wyborze stylizacji na poprawiny? Jaką sukienkę wybrać na drugi dzień wesela? Oczywiście kluczowym jest wybór kreacji eleganckiej. Choć mamy do czynienia z imprezą dnia drugiego, znacznie mniej oficjalną – nadal jest to wyjątkowa, jedyna w swoim rodzaju uroczystość. Aby więc dać temu wyraz warto wybrać suknię, sukienkę czy kostium /garsonkę – która wyrażała będzie nasz szacunek i poszanowanie zarówno weselnych tradycji i obrzędów.

Ekskluzywne sukienki na wesele Najpiękniejsze sukienki na wesele Cudowne sukienki na wesele Polskie sukienki na wesele

Stylizacje na poprawiny dla Mamy Wesela, mimo większej swobody, powinna nadal wyróżniać się elegancją i stylem. Doskonale sprawdzą się minimalistyczne gładkie kreacje w stonowanych, delikatnych kolorach. Na zdjęciu polecane na drugi dzień wesela: gładki, klasyczny kostium damski wizytowy De Marco – gładki kostium wizytowy Bellona, ekskluzywna sukienka na wesele Sara II, klasyczna rozkloszowana sukienka Hilariona II oraz płaszczyk z sukienką Hilariona.

Czytaj również: Unikatowe stylizacje i niepowtarzalne sukienki na wesele De Marco

Najpiękniejsze sukienki na poprawiny dla Mamy. Prosta sukienka na wesele na drugi dzień dla Mamy Weselnej

Tym co powinno charakteryzować sukienkę czy garsonkę dla Mamy na poprawiny, obok elegancji, są z całą pewnością także prostota i – równie istotna – wygoda i komfort. Po całym dniu stresu związanego z przebiegiem uroczystości ślubnych oraz organizacją imprezy, a także zabawy (często do „białego rana”) warto zadbać o to, by sukienka na drugi dzień zapewniała swobodę ruchów, przewiewność i dawała możliwość zatuszowania możliwych oznak zmęczenia. Szczególnie pomocna będzie więc kreacja okrywająca ramiona, dzięki czemu nie będziemy odczuwali w takim stopniu chłodu, wynikającego np. z naturalnego w tych okolicznościach niewyspania. Świetnym wyborem będzie też sukienka w typie 7/8 lub maxi, która w razie potrzeby pomoże zatuszować opuchnięte i zmęczone nogi. Możliwie jasna kolorystyka, dobrana do typu urody – pomoże subtelnie zatuszować zmęczoną cerę, rozświetlając ją i stwarzając efekt odprężenia.

Najpiękniejsze sukienki dla 50 latki, 60 latki, 70 latki. De Marco luksusowa marka premium.

 Sukienka na wesele dla 50 latki Proste klasyczne sukienki na wesele De Marco polska firma, luksusowa marka. Zwiewne sukienki na wesele

Gładka, klasyczna kreacja, jak rozkloszowana sukienka dla Pań 50+60+ na wesele – Hilariona II czy prosta sukienka wizytowa Hilariona, zapewnią elegancki wygląd i wygodę nie tylko na drugi dzień wesela. Luksusowa sukienka Sara II to z kolei kreacja, którą wyróżnia zastosowanie przepięknej nawiązującej do natury tkaniny i maksymalnie wygodnego fasonu. Idealna okazja by wyglądać spektakularnie, elegancko a jednocześnie czuć się komfortowo i swobodnie.

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307