Etola ślubna

Co założyć na sukienkę weselną w zimie. Etola ślubna.

Co założyć na sukienkę weselną w zimie. Etola ślubna, płaszcz do sukni ślubnej, furto na suknie.

Co ma założyć Młoda Pani na suknię ślubną?

Płaszcze, futra i etole do sukni ślubnej, szyte na miarę w Salonie Mody Ślubnej we Frydrychowicach

Wesela zimą mają wiele uroku i piękna. Jest to jednak wyzwanie dla uczestników, ponieważ dodatkowo muszą pamiętać o zimowych okryciach wierzchnich. Zazwyczaj goście zakładają zimowe płaszcze na wybraną kreację weselną. Rodzice państwa młodych również nie muszą dostosowywać płaszcza do stylizacji ślubnej. Największe wyzwanie czeka na Młodą Panią. Tu nie ma kompromisu. Panna Młoda musi mieć stylizację dostosowaną do tej pięknej okoliczności. Okrycie wierzchnie nie tylko musi pasować do ślubnej sukni, ale musi być jeszcze ciepłe.

Zimowe stylizacje ślubne. Etola ślubna

Typowe płaszcze kupione w sklepie nie są stosownym strojem dla młodej pani.
Stylizacja powinna być spójna i stanowić doskonałą harmonię.
Najbezpieczniej jest zamówić płaszcz razem z suknią. Wówczas płaszcz jest zaprojektowany w taki sposób, aby suknia była lekko widoczna. Płaszcz jest również w stylu kreacji ślubnej i posiada te same charakterystyczne ozdoby co suknia.
Zdarza się jednak, że mamy kupioną suknię i nie mamy płaszcza. Co robić? Co założyć na suknię ślubną?
Jest rozwiązanie. Można kupić etolę z białego futra. Futra ekologiczne są piękniejsze i prezentują się lepiej niż naturalne. Dodatkowo są lekkie, co jest bardzo ważne przy etoli. Takie małe futerko idealnie komponuje się ze ślubną stylizacją i daje ciepło. Kompozycja staje się bardzo wytworna i elegancka. Młoda Pani może bezpiecznie wystąpić w zimie nie myśląc o zimowej aurze.

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307