Ekskluzywne garsonki i kostiumy damskie.

Czarno-białe ekskluzywne garsonki kostiumy De Marco

Ekskluzywne garsonki i kostiumy damskie. Eleganckie komplety biznesowe, wizytowe i dyplomatyczne w pepitę od De Marco.

Pepitka w połączeniu czerni i bieli, to najbardziej charakterystyczny, znany i uniwersalny duet, który nigdy nie wychodzi z mody. Skąd wzięła się popularna pepitka? Jak tworzyć szykowne, uniwersalne zestawy biznesowe w czarno-biały wzór pepito, by zawsze wyglądać szykownie i profesjonalnie? Oto najmodniejsza, ekskluzywna odzież w ponadczasowy wzór czarno-białej pepity od polskiej projektantki Władysławy Frączek.

Eleganckie komplety dwuczęściowe we wzór czarno-białej pepity, od polskiej projektantki Władysławy Frączek.

Pepitka – modna od wieków

Jaki wybrać garnitur damki na jesień? Gdzie kupić elegancką garsonkę wizytową na wrzesień? Eleganckie krótki płaszczyk na październik.

Wzór pepitki jest uznawany za jedną z najbardziej charakterystycznych i szykownych wzorów. Choć często kojarzony jest z ikoną mody, okazało się, że był popularny dużo wcześniej, niż się powszechnie sądziło. Najwcześniej znalezione tekstylia z deseniem pepity, znaleziono w celtyckiej kopalni Hallstatt w Austrii, datując je na 1500-1200 p.n.e. Lepiej poznane i opisane jest wykorzystanie kraty w pepitkę w wełnianym płaszczu, zwanym Gerum Cloak, odnalezionym na szwedzkim torfowisku w 1920 roku. Jego powstanie datuje się na lata 310-100 p.n.e.

 Elegancka odzież biznesowa, wizytowa i dyplomatyczna dla kobiet aktywnych społecznie i zawodowo.

Jesienne stylizacje De Marco. Ponad czasowe ekskluzywne garsonki i kostiumy damskie.

Eleganckie kostiumy damskie ze spódnicą.

Czytaj również: Ekskluzywna odzież damska polski projektant De Marco

W Anglii zwana „houndstooth” czyli „psi ząb”, we Francji – „pied-de-poule”. Niezależnie od nazwy, motyw „kurzej stópki” znany się od wieków, niezmiennie pozostając szykownym, klasycznym deseniem, niezwykle popularnym zarówno w damskiej, jak i męskiej modzie.
Na zdjęciu: ekskluzywny kostium wizytowy Noelia, ze wzorem w czarno-białą pepitę

Pepitka

Ekskluzywne garsonki i kostiumy damskie sklep internetowy De Marco.

Jesienne stylizacje wizytowe i dyplomatyczne, eleganckie komplety damskie.

Wzór pepitki był szeroko używany na tweedowych pledach w Szkocji, gdzie pasterze okrywali nimi jagnięta. Jego popularność motyw pied-de-poule zawdzięcza swojemu eleganckiemu wyglądowi i klasie. Kostium składający się z pudełkowego żakietu i ołówkowej spódnicy, oczywiście w pepitkę, stał się symbolem stylu i klasy.
Zdecydowanie był to początek spektakularnej kariery czarno-białego motywu, która trwa do dzisiaj.


Na zdjęciu: zaprojektowany w Atelier De Marco przez Władysławę Frączek ekskluzywny poszerzany płaszczyk Debora w najmodniejszym wzorem pepito

Stylizacje w modną pepitkę. Jak wyglądać stylowo w czarno-białych zestawach wizytowych?

Pepitka to wzór, który obecny jest na rynku modowym w rozmaitych wersjach, zarówno w modzie damskiej, jak i męskiej. Świetnie nadaje się ona zarówno na samodzielne sukienki, płaszcze sukienkowe, żakiety, spódnice, jak i całe kostiumy czy garsonki damskie, będące podstawą stylizacji.
Aby w najmodniejszych stylizacjach z motywem pepity, nie popaść w przesadę, zdecydowanie warto unikać, szczególnie podczas oficjalnych wystąpień i wydarzeń, zestawiania wzoru pepitki, z innymi motywami, jak linie, grochy etc.
Najbardziej elegancko czarno- biała pepitka, będzie wyglądała w spójnym kostiumie czy garsonce z wyrazistym motywem, bądź też jako charakterystyczny element stylizacji uzupełnionej w komponenty w równie klasycznej kolorystyce. W takim wydaniu kostium czy garsonka w pepitkę, będzie doskonałą kreacją na uroczystości, wystąpienia publiczne czy spotkania dyplomatyczne.

Spodnium biznesowe Fama.
Profesjonalny garnitur damski z najmodniejszym motywem czarno-białej pepity,
od polskiej projektantki Władysławy Frączek.

Ekskluzywne garsonki i kostiumy damskie sklep internetowy słynnej projektantki z Małopolski. Eleganckie i profesjonalne stylizacje szyte na miarę w atelier Władysławy Frączek.

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307