Żakardowa garsonka wieczorowa Sz.P. Aniela

Czerń i złoto – duet idealny. Żakardowa nowoczesna garsonka wieczorowa De Marco

De Marco nowoczesna garsonka wieczorowa

Połączenie bogactwa koloru złota i czerni to jeden z najpiękniejszych i najbardziej eleganckich duetów. Stylizacje na bazie czerni i złota zachwycają skrywaną tajemnicą, zmysłowością i prawdziwie królewskim charakterem. Oto wyjątkowe, wieczorowe kreacje De Marco, ze złotym żakardem i ponadczasową czernią w roli głównej.

Czytaj również: Co będzie modne jesienią? Luksusowa moda damska na jesień i zimę 2023-2024

Ekskluzywne stylizacje De Marco na wieczór w kolorach czerni i złota

Wybierasz się na uroczyste przyjęcie, premierę w operze czy galę wręczenia nagród? Chcesz wyglądać nietuzinkowo, modnie i zmysłowo? Na najbardziej oficjalne, eleganckie okazje wieczorowe duet czerni i złota to połączenie, którym skupisz na sobie całą uwagę otoczenie, jednocześnie wyglądając tajemniczo i niezwykle ekskluzywnie. Luksusowa garsonka, kostium czy damski garnitur o charakterze wieczorowym, to doskonała alternatywa dla klasycznej sukni i świetny sposób na zaprezentowanie się z finezją i wyrafinowaniem.

Żakardowa garsonka wieczorowa Sz.P. Aniela

Zmysłowo i elegancko. Nasze kostiumy wieczorowe De Marco z linii Esperanza to gwarancja zachwycającej, nieszablonowej stylizacji na wyjątkowe okazje. Na zdjęciu: nasza piękna Klienta w kostiumie Esperanza świetnie korespondującym z Jej wyjątkową urodą.

Przesyłamy podziękowania za możliwość zaprezentowania zdjęć i gorące pozdrowienia wraz z życzeniami samych sukcesów.

Czytaj również: Luksusowe komplety damskie ze spodniami. Garnitury damskie od De Marco

Luksusowo i stylowo. Piękne wytworne komplety wieczorowe na wyjątkowe okazje od De Marco

Nowoczesna garsonka wieczorowa Sklep internetowy De Marco

Wyjątkowe okazje, wymagają wyjątkowej oprawy. Wytworne okazje w godzinach wieczornych to doskonała okazja, aby założyć kreację wieczorową. Obok klasycznej sukni wieczorowej, zdecydowanie warto rozważyć stylizację, która zachwyci nieszablonowym podejściem do damskiej mody wieczorowej. Choć garsonka kojarzy się wielu, z okazjami wizytowymi w ciągu dnia, uroczystościami rodzinnymi czy oficjalnymi spotkaniami – doskonale sprawdzi się ona także w charakterze stroju wieczorowego.

Stylowe, zmysłowe propozycje damskiego stroju wieczorowego od De Marco – luksusowa garsonka Esperanza – w dwóch opcjach do wyboru – pełnym pasji tworzenia kostiumie wieczorowym Esperanza ze złotą spódnicą żakardową oraz Esperanza w wersji z czarną, zmysłową spódnicą ołówkową. Polecamy także absolutnie zachwycający garnitur damski wieczorowy ze złotą marynarką – frakiem Miriam, z tkaniny żakardowej o bogatym, hipnotyzującym wzorze.

Czytaj również: Jak się ubrać do opery, filharmonii? Eleganckie stylizacje wieczorowe De Marco

Wieczorowe stylizacje De Marco w kolorach złota i czerni. Najmodniejsze kreacje na wielkie wyjścia od projektantki Pierwszej Damy RP

Garsonki wieczorowe i garnitury damskie o charakterze wieczorowym to kreacje De Marco, które wyróżniają się wykorzystaniem pięknych, niezwykle eleganckich tkanin o olśniewających wzorach – z którymi wyszczuplająca i tworząca atmosferę tajemnicy – czerń, łączy się w idealnej harmonii. Kobiece komplety wieczorowe De Marco dają niepowtarzalną okazję do stworzenia duetu minimalistycznej elegancji koloru czarnego, z przepychem i bogactwem złotego żakardu. Nasze kreacje to więc perfekcyjny sposób na odzwierciedlenie kobiecej natury – która także pełna jest pozornych sprzeczności – zdawać by się mogło – niemożliwych do pogodzenia.

Dla miłośniczek kreacji odsłaniających nogi, polecamy nasze kostiumy wizytowe o wieczorowym charakterze z linii De Marco Esperanza. Z kolei Paniom, które upodobały sobie luksusowe kreacje wieczorowe ze spodniami - polecamy zachwycający linią i stylem - garnitur damski na wieczór Miriam.

Dla miłośniczek kreacji odsłaniających nogi, polecamy nasze kostiumy wizytowe o wieczorowym charakterze z linii De Marco Esperanza. Z kolei Paniom, które upodobały sobie luksusowe kreacje wieczorowe ze spodniami – polecamy zachwycający linią i stylem – garnitur damski na wieczór Miriam.

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307