Czy wypada iść na wesele w sukience w kwiaty? De Marco polskie sukienki sklep internetowy

Czy wypada iść na wesele w sukience w kwiaty?

Czy wypada iść na wesele w sukience w kwiaty?

Koktajlowa sukienka w kwiaty De Marco Czy wypada iść na wesele w sukience w kwiaty?

Decyzja, czy sukienka w kwiaty jest odpowiednia na wesele, zależy przede wszystkim od charakteru uroczystości oraz naszej roli, jaką pełnimy. Jeśli mamy zaproszenie na romantyczną ceremonię i swobodne przyjęcie, które odbędzie się w przyjemnym otoczeniu przyrody, winnicy, na plaży, w ogrodzie, starej fabryce czy stodole, sukienka w kwiaty jest idealnym wyborem. Taki nieformalny i rustykalny styl wesela doskonale współgra z motywem kwiatowym na sukni.

Lekkie i zwiewne stylizacje na upalne dni doskonałe dla gościa weselnego.

Najmodniejsze polskie sukienki dla gościa weselnego na wesele w plenerze, ogrodzie, na plaży, w starej fabryce, stodole itd.

Koktajlowe sukienki na wesele, przyjęcie, wczasy i do pracy De Marco sklep internetowy: Sukienka na lato Ami I Modne sukienki na lato Dzwoneczek II

Czy mama wesela może wyjść w stylizacji w kwiaty?

Sukienki w kwiaty nadają się idealnie na przyjęcia w gronie najbliższej rodziny, gdzie panuje swoboda i luźną atmosferą. Jeśli wesele ma taki charakter, możemy z pewnością zdecydować się na sukienkę w kwiaty. Jednak musimy pamiętać o tym, że dalej jesteśmy rodzicem pary młodej. Nasza rola jest reprezentacyjna, stąd obowiązuje nas pewne zasady związane również z ubiorem. Mama i Teściowa wesela powinny pamiętać o zakrytych ramionach podczas pierwszej części uroczystości i odpowiedniej długości stylizacje, również dekolt nie powinien być zbyt głęboki.

De Marco polskie koktajlowe sukienki Sklep internetowy z markową odzieżą damską: Eleganckie komplety damskie Samanta IV Modna sukienka w kwiatki Aniela III

Czytaj również: Czarno-białe stylizacje wyjściowe do pracy i na imprezę firmową De Marco

Kiedy koktajlowa sukienka nie pasuje?

Jednak, jeśli jesteś mamą lub teściową pary młodej i uroczystość odbędzie się przy udziale wielu gość na sali balowej w stylu królewskim, lub glamour, takie koktajlowe sukienki w kwiaty mogą być nieodpowiednie. W takim przypadku warto postawić na bardziej wyciszony, elegancki wybór w stylu wizytowym. Podczas pierwszej części uroczystości pamiętamy, o formalnej kreacji, natomiast na części balowej możemy sobie pozwolić na stylizację wieczorową.

Warto pamiętać, że odpowiedni wybór sukienki na wesele powinien uwzględniać nasze upodobania, ale również dress code, miejsce, porę roku i oczekiwania pary młodej. Zachowując proporcje i przestrzegając etykiety, nasza stylizacja na weselu będzie harmonijna i odpowiednia do okazji.

Salon Ekskluzywnej mody damskiej De Marco Markowa sukienka Emilia

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307