Ekskluzywny płaszcz do sukni wieczorowej De Marco jedyna tak marka w Polsce i Europie. Najpiękniejsze królewskie stylizacje szyte na miarę

Ekskluzywna sukienka z płaszczykiem dla mamy panny młodej lub pana młodego

Ekskluzywna sukienka z płaszczykiem dla matki weselnej De Marco elegancko na ślub syna / córki

Jesienny urok wesela dla matki panny młodej lub pana młodego znajduje swoje wyraz w starannie przemyślanych komplecie sukienki z płaszczem. Tworząc doskonałe stylizacje na jesienne wesela, wybór sukienki oraz odpowiedniego nakrycia wierzchniego jest kluczowy elementem doskonałej stylizacji. Pierwsza część uroczystości odbywająca się w kościele lub urzędzie cywilnym to moment prezentacji w nakryciu wierzchnim, dlatego eleganckie komplety sukienka z płaszczem zyskują na znaczeniu.

Ekskluzywny komplet sukienka z płaszczykiem De Marco

Kreując wyjątkowe stylizacje na jesienne wesela, kluczowym elementem jest doskonały doboru sukienki i płaszczyka. Ekskluzywne kreacje poznaje się po harmonijnym zestawieniu elementów, w których sukienka i płaszcz tworzą spójną całość. Płaszczyk odgrywa istotną rolę, kiedy tworzymy pierwsze wrażenie, zatem jest to kluczowy element, który wpływa na naszą prezentację.

Szykowna rozkloszowana sukienka z długim rękawem

Sukienka Urania, rozkloszowana do połowy łydki, emanuje elegancją i nadaje się doskonale na różne etapy uroczystości weselnej. Jej klasyczny charakter sprawia, że nie ma potrzeby zmiany sukienki między częściami balowymi a kościelnymi. Kolorystyka jasno waniliowa doskonale rozjaśnia i odmładza cerę i pięknie komponuje się z żakardowymi detalami, które nawiązują do płaszcza, niwelując letni charakter sukienki.

Czytaj również: Ekskluzywne, wieczorowe garnitury damskie dla mamy wesela. De Marco

De Marco mnóstwo inspiracji modowych

Doskonały ekskluzywny płaszcz, który prezentujemy w pierwszej części uroczystości, idealnie oddaje jesienną aurę. Dzięki specjalnemu fasonowi sukienka pozostaje nienaruszona nawet po zaślubinach. Na naszym sklepie internetowym znajdą Państwo inne wspaniałe propozycje z ekskluzywnej kolekcji De Marco, dedykowanej mamie i teściowej wesela. Ekskluzywna odzież okolicznościowa szyta na miarę w pracowni De Marco, to znakomite wyrażenie elegancji i wyjątkowości.

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307