Ekskluzywny kostium damski

Ekskluzywne garsonki i kostiumy damskie De Marco

Ekskluzywne garsonki i kostiumy damskie De Marco

Eleganckie stylizacje na ważne uroczystości. Czarno-złote żakardowe komplety ze spódnicą.

Uroczystości czy ważne wydarzenia zawodowe wymagają odpowiedniej stylizacji, która nie tylko pozwoli nam się zaprezentować pięknie i kobieco, ale także będzie odzwierciedleniem naszej pozycji, kompetencji i profesjonalizmu. Jak więc się ubrać na oficjalne przyjęcie firmowe, galę czy uroczystą kolację? Czym zastąpić suknię wieczorową, jednocześnie wyglądając stosowanie do okazji?

Jak się ubrać na firmowe przyjęcie czy kolację?

Wybór damskiej stylizacji na galę, uroczyste przyjęcie czy kolację – z całą pewnością będzie zależało od ustalonego charakteru wydarzenia. Niemniej, szczególnie gdy pełnimy zawód zaufania publicznego, np. prawnik, adwokat, urbanista, lekarz etc. – należy szczególnie zadbać, aby nasz strój odzwierciedlał nasz profesjonalizm, posiadaną wiedzę i wagę naszej profesji. Oczywiście wśród damskich stylizacji wieczorowych królować będą sukienki o odpowiednim, zgodnym z zasadami dress code fasonie. Doskonałą jednak dla nich alternatywą, są eleganckie kostiumy wieczorowe ze spódnicą, czy spodniami.

Czarno-złoty kostium Esperanza stanowi doskonały przykład wieczorowej stylizacji ze spódnicą, która podkreśli profesjonalizm i powagę reprezentowanej profesji, jednocześnie wyróżniając się wydobywającym piękno kobiecej figury fasonem.

Ekskluzywny kostium damski De Marco to idealna stylizacja wizytowa i dyplomatyczna dla kobiet z klasą. Obejrzyj więcej zdjęć na sklepie internetowym z elegancką odzieżą damska.

Stylowe, żakardowe kostiumy na wieczór

Oficjalne imprezy czy uroczyste kolacje, stanowią niezwykle ważne momenty w życiu zawodowym. Podczas nich, możemy nawiązać i rozszerzyć kontakty, lepiej poznać swoją branżę, jednocześnie dając się zapamiętać jako osoba świetnie się prezentująca, profesjonalna i niezwykle elegancka.
Na takie okazje warto wybrać ekskluzywny czarno-złoty kostium wizytowy, w którym umiejętnie połączono klasyczną elegancję czerni oraz splendor złotego żakardu.

Ekskluzywny frak Fortuna De Marco sklep y luksusowa odzież damska

Waga dodatków w kostiumie wieczorowym

Ekskluzywne garsonki i kostiumy damskie

W przypadku wydarzeń na których występujemy w eleganckim kostiumie wieczorowym ze spódnicą zestawie żakietu ze sukienką, warto zadbać o to, by dobrać odpowiednie do stylizacji dodatki, te bowiem zdecydowanie podkreślają rangę uroczystości i odpowiednio dobrano – podnoszą rangę ubioru.
Do ekskluzywnych zestawów damskich na wieczór, w których jedną z głównych ról „ogrywa ” złoty żakard, polecamy dodatki wysokiej jakości, najlepiej biżuterię z kamieniami szlachetnymi – które jednak będą dobrze współgrały z bogatym wzorem żakardu, nie przytłaczając całej stylizacji.
Warto dobrać także odpowiednie szpilki lub wyższe czółenka, które ładnie podkreślą zgrabne nogi, jednocześnie je wydłużając. Decydując się na torebkę, zadbajmy, by była ona odpowiednich, niezbyt dużych rozmiarów i także wyróżniała się elegancją.

Na zdjęciu – nasza wspaniała Klientka,
Szanowna Pani Katarzyna Grygiel, w kostiumie Esperanza.

Czytaj również: Kreacja wieczorowa inna niż wszystkie, power dressing – garnitury damskie

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307