Iwona Gibas ubiera się w De Marco

Ekskluzywny damski kostium damki wieczorowa stylizacja na galę, premierę, jubileusz De Marco

Ekskluzywny damski strój na galę, premierę, jubileusz. Czarny wieczorowy komplet damski od De Marco.

Polskie eleganckie garsonki, kostiumy i garnitury damskie De Marco Sklep internetowy projektanta.

Elegancki czarny kostium lub spodnium o wieczorowym charakterze to idealny wybór na wszelkiego rodzaju oficjalne wydarzenia, takie jak gale, premiery czy jubileusze. Jak wybrać odpowiedni komplet wieczorowy dla siebie? Jak stylizować czarne spodnium damskie?

Czytaj również: Ekskluzywny płaszcz żakardowy w zestawie z luksusową sukienką wizytową.

Członek Zarządu Województwa Małopolskiego, Pani Iwona Gibas, w naszym wieczorowym kostiumie damskim Miranda z kolekcji Królewskiej podczas uroczystej gali 40-lecia Ośrodka Dokumentacji Tadeusza Kantora CRICOTEKA w Krakowie

Ekskluzywny damski strój wieczorowy. Czarny kostium lub spodnium w stylu black tie

Ekskluzywny damski strój Czarny wieczorowy komplet damski De Marco

Wytworny kostium damski ze spódnicą lub spodniami, to zdecydowanie jedne z najbardziej odpowiednich kreacji na galowe przyjęcia organizowane w godzinach wieczornych. Do takowych należą zwłaszcza wszelkiego rodzaju uroczystości z wręczeniem nagród, premiery operowe czy teatralne, jubileusze czy obchody rocznicowe.

Czytaj również: Ekskluzywne kostiumy i garsonki wizytowe

Elegancki komplet wieczorowy damski Eve I – ekskluzywny czarny kostium ze spódnicą w długości do kolana.

Luksusowy czarny kostium damski wieczorowy ze spodniami w kantkę Miranda.

Dokonując wyboru kreacji na tak wyjątkowe okoliczności, należy szczególnie zwrócić uwagę nie tylko na to by stylizacja była odpowiednia do okazji, ale także równie ważne jest to, czy zapewnia ona odpowiedni komfort, wygodę i co za tym idzie dobre samopoczucie.
Strój wieczorowy zapewnia nam możliwość dostosowania długości i kroju do swoich potrzeb. Decydując się więc na wieczorowy kostium, możemy wybrać opcję najbardziej odpowiednią dla nas i naszego typu figury – może to być zarówno żakiet ze spódnicą w długości do kolana, jak i wieczorową w wersji maxi. Jeśli prezentujemy się i co ważne – czujemy się swobodnie w spodniach – warto postawić na wersję wieczorową ze spodniami w kant.

Nasza wspaniała Klientka – P. Iwona Gibas, na uroczyste obchody wręczenia odznaczeń z okazji jubileuszu 40-lecia Cricoteki, wybrała wieczorowy komplet: żakiet Miranda z sukienką – ekskluzywny czarny kostium ze spódnicą, ręcznie zdobiony misterną aplikacją w kolorze złota i czerni.

Wieczorowy kostium damski ze spódnicą lub spodniami. Jak nosić?

Ekskluzywny damski strój na galę, premierę, jubileusz. Czarny wieczorowy komplet damski od De Marco.

Wieczorowy strój damski semi-formal to stylizacja, do której niezbędne dodatki należy wybierać z umiarem, stawiając przede wszystkim na elementy o wysokiej jakości. Biżuteria powinna być dyskretna i raczej delikatna. Doskonałym dopełnieniem kostiumu wieczorowego będą eleganckie, wsuwane czółenka oraz mała torebka do ręki.

Uroczysta gala 40-lecia Ośrodka Dokumentacji Tadeusza Kantora CRICOTEKA w Krakowie, na której Członek Zarządu Województwa Małopolskiego P. Iwona Gibas pojawiła się w kreacji De Marco – pięknym, ręcznie zdobionym kostiumie wieczorowym Miranda.

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307