Katarzyna Grykiel w stylizacji z De Marco. Ekskluzywne komplety damskie, płaszcz żakardowy z sukienką.

Ekskluzywny płaszcz żakardowy w zestawie z luksusową sukienką wizytową.

Ekskluzywne płaszcze damskie do sukienki. Luksusowe komplety wizytowe i wieczorowe De Marco. Modne zestawy wyjściowe z tkaniny żakardowej.

Stylizacje z żakardu, to kreacje absolutnie niepowtarzalne, wobec których nie można przejść obojętnie. Niezależnie od tego czy są to żakardowe spodnie, sukienka z tkaniny żakardowej czy żakardowy płaszcz – pewnym jest, że żakard doda nam szyku, a cała kreacja będzie miała prawdziwie luksusowy charakter. Skąd taka popularność tej wyjątkowej tkaniny?

Nasza piękna Klientka, Pani Katarzyna Grykiel w wytwornej,
przyciągającej uwagę wizytowej sukience z żakardem Hymena II z naszej kolekcji Królewskiej

Żakard – dotknięcie luksusu

Luksusowe komplety wizytowe i wieczorowe sukienki z płaszczami.

Żakard kojarzy się powszechnie przede wszystkim z tkaniną stosowaną w wystroju wnętrz – w postaci np. eleganckich zasłon, draperii czy poszewek dekoracyjnych. Tkanina ta jest jednak o wiele bardziej wszechstronna, a dzięki połączeniu trwałości z jednoczesną znacznie większą rozciągliwością, niż inne rodzaje splotów – doskonale sprawdza się do tworzenia kreacji z charakterystycznym, awangardowym zacięciem.

Najpiękniejsze eleganckie komplety sukienka z żakietem od polskiego producenta.

Połączenie wizytowej sukienki Hymena II,
z żakardem z ekskluzywnym, długim żakardowym płaszczem Hymena W8.
Stylizacja wraz z przepięknym, pogodnym uśmiechem Naszej Klientki, P. Katarzyny Grykiel
to prawdziwa gwarancja sukcesu.

Żakard to niezwykle dekoracyjna, dwustronna tkanina, z charakterystycznymi złożonymi wzorami, stanowiącymi synonim luksusu i wyjątkowej elegancji. Technologia jej produkcji, została stworzona w XIX wieku, przez francuskiego konstruktora i wynalazcę – Josepha Marie Jacquarda.

Czytaj również: Ekskluzywna odzież damska polski projektant De Marco

Żakardowe kreacje wizytowe – zalety tkaniny

Ekskluzywne płaszcze damskie do sukienki.

Wyszukane i niezwykle efektowne wzory charakteryzujące żakard to nie jego jedyna zaleta. Popularność stylizacji opartych na tkaninach żakardowych, wynika także z całą pewnością z innych licznych walorów tego pięknego materiału. Przede wszystkim jest to surowiec o naprawdę dużej wytrzymałości, dzięki czemu kreacje na jego bazie pozostaną z nami na lata. Tym bardziej, że żakard jest także zbyt wymagający w utrzymaniu i czyszczeniu.
Sukienki żakardowe, spodnie z żakardu czy żakardowy płaszcz – wyróżniają się także wysoką odpornością na zagniecenia. Co sprawia, że nawet po ciężkim dniu, pełnym zajęć i zmiennych warunków, możemy wciąż wyglądać zachwycająco.

Wizytowy zestaw damski na bazie żakardu.
Na zdjęciu: p. Katarzyna Grykiel w sukience Hymena II
z długim płaszczem wizytowym Hymena W8

De Marco Ekskluzywne płaszcze damskie do sukienki.

Serdecznie dziękujemy za zaufanie i wybór naszych kreacji Szanownej pani Katarzynie Grykiel. Gorąco pozdrawiamy i życzymy sukcesów na każdej płaszczyźnie życia.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307