Państo Białas tuż przed rozpoczęciem wesela. Szczególne pozdrowienia i podziękowania za udostępnienie wizerunku.

Ekskluzywny komplet na wesele. Żakiet ze spódnicą.

Dwuczęściowy ekskluzywny komplet na wesele.

To klasyczne połączenie, to prawdziwy hit wśród Mam Wesela, a naszych Klientek. Zestaw pełen szyku i elegancji, a zarazem dający poczucie swobody i komfortu, podczas najważniejszych chwil.
Śmietanowy żakiet Vesta w połączeniu ze zwiewną, niezwykle kobiecą spódnicą w elektryzującym granacie. Zestaw idealny na ślub, wesele, komunie i inne ważne uroczystości.
Kobiecość to jedyne w swoim rodzaju połączenie piękna, mądrości i siły. Nikt tak jak kobieta nie potrafi łączyć miłości do życia, pasji, odwagi i życiowej mądrości.
Proponowany przez nas zestaw na specjalne uroczystości, to kreacja który odzwierciedla niebywałą – kobiecą zdolność łączenia „światów”.

Połączenie śmietanowej bieli i głębokiego granatu
to zestaw idealny nawet dla najbardziej wymagających klientek.
Serdeczne podziękowania dla Pani Białas, która wystąpiła w naszej stylizacji i udzieliła zgody na publikację.

żakiet: Vesta, spódnica Pladia

Górę zestawu dedykowanego Mamie Wesela, stanowi żakiet modelu Vesta w kolorze śmietanowym. Biel i jej odcienie niosą w sobie ładunek emocjonalny, kojarzący się z osobą łagodną, delikatną i pełną ciepła. Co doskonale oddaje charakter każdej Mamy, troszczącej się o swoje Dziecko.
Jednocześnie biel pięknie nawiązuje do uroczystości rodzinnych takich jak ślub i wesele, chrzciny czy Komunie. Odcienie bieli to także kolorystyka osób otwartych na nowe doświadczenia. Pięknie więc symbolizuje początek nowego, wspólnego życia, wejścia do Wspólnoty czy dopuszczenia do ważnych obrzędów religijnych.

Śmietanowy kostium Vesta z której pochodzi żakiet do zestawu, to doskonała propozycja także dla Pani Młodej, która pragnie wyglądać elegancko i niebanalnie, a zarazem ultrakobieco i romantycznie.

Vesta charakteryzuje się także przepiękna linią, podkreślającą walory sylwetki. Kołnierz tworzy piękną kompozycję, subtelnie okalając i podkreślając smukłą szyję i eksponując kości obojczyka. Powstały w ten sposób dekolt doskonale nadaje się nawet na najbardziej wymagające uroczystości, jednocześnie tworzy obraz pełen subtelnej zmysłowości.
W długiej spódnicy z plisowanki, wykorzystano dodatkową tiulową warstwę, dzięki czemu podkreślono wrażenie lekkości i delikatności.
Krój doskonale zaspokaja potrzebę elegancji, jednocześnie zapewniającej poczucie swobody i komfortu, jakże przecież ważnego podczas i tak już pełnych obaw i stresu uroczystości.

Zwiewna, dająca poczucie komfortu,
a zarazem niezwykle elegancja plisowana spódnica.

Ciekawą alternatywą dla Kobiet przywiązanych do rozwiązań bez przyciągającego uwagę kołnierza, może być zestaw Maudia III, w którym żakiecik wyróżnia się mniej charakterystycznym krojem. Propozycja idealna dla kobiet, które poszukują eleganckiej prostoty, zarazem przywiązanych do klasycznych rozwiązań.

Prosty, klasyczny żakiecik w połączeniu
z piękną plisowaną spódnicą w granacie – Maudia III.

Czytaj również: W czym do ślubu cywilnego? Pani Młoda po 40 tce, 50 tce.


Opublikowano

w

przez

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307