Elegancka zwiewna spódnica z żakietem na lato.

Ciepłe, wiosenne i letnie dni to czas licznych ważnych uroczystości i imprez, na których każda za nas chce wyglądać pięknie.
Aby czuć się atrakcyjnie a jednocześnie bardzo swobodnie, warto zwrócić uwagę na nasze zwiewne, niezwykle kobiece stylizacje – połączenie elegancji żakietu z eterycznością i lekkością długiej spódnicy.

Komplet „13” z kolekcji Jaśminowej.
Niezwykle kobiecy i delikatny, a zarazem pełen klasy i stylu.

Zaprojektowane przez Naszą Projektant – Władysławę Frączek komplety, to przepiękne połączenia klasycznej elegancji i kobiecej delikatności.
Krótkie, doskonale dopasowane żakiety wyróżniają się pięknymi liniami i przyciągającymi uwagę detalami. Dół kreacji stanowią spódnice typu maxi, delikatnie rozszerzające się ku dołowi.
W takiej stylizacji z całą pewnością zachwycimy współbiesiadników na weselu, chrzcinach, rocznicy czy komunii – jednocześnie w każdej z tych okoliczności, prezentując się adekwatnie do ich podniosłego nastroju.

Elegancja i klasa – zestaw Noriana III

Przyciągająca uwagę żywym, wiosennym kolorem oraz ciekawą linią góra zestawu doskonale komponuje się z delikatną i stonowaną spódnicą. Dzięki zastosowaniu takich rozwiązań kolorystycznych – komplet Noriana III szczególnie pięknie będzie pracować na sylwetce typu gruszka. Ciemniejszy dół kompozycji umiejętnie zamaskuje masywniejszą pupę czy nogi.
Dla kobiet lubiących nietypowe linie i ceniących oryginalne rozwiązania proponujemy także komplet Noriana w zestawie z szyfonową, asymetryczną spódnicą. Dół kreacji zyskuje jeszcze większą lekkość i pozwala na odważniejsze wyeksponowanie zgrabnych nóg.

Żółty komplet Noriana z asymetryczną spódnicą nadaje sylwetce jeszcze większej lekkości
i „szczypty” ekstrawagancji. To idealne rozwiązanie na uroczystości, na których pragniemy zaprezentować się elegancko, podkreślając zarazem swój charakter.

Dzięki doskonale dobranej długości żakietu w proponowanych stylizacjach – nie zaburzamy proporcji sylwetki, jednocześnie umiejętnie podkreślając kobiece walory.
Zdecydowane, głębokie i jednolite kolory w zestawieniu ze stylowym żakiecikiem wydłużają sylwetkę, czyniąc ją optycznie szczuplejszą, tak jak jest to w przypadku kompletów Milona IV i Johana.

Żakiet ze spódnicą Johana – przepiękny zestaw w kolorze szafiru, idealny na
uroczystości rodzinne.

Na szczególnie gorące dni przygotowaliśmy także „zwiewny” komplet z żakiecikiem z krótszym rękawkiem – Iveta. Delikatny popiel to kolor, w którym szczególnie korzystnie będą prezentowały się Panie w typie urody Lata.

Zarówno długa, zwiewna spódnica jak i gustowny żakiecik, mogą z powodzeniem stać się podstawą do budowania nowych stylizacji, nabierając zupełnie innego charakteru.
Nasze zestawy żakiet ze spódnicą maxi, doskonale więc wpisuje się w popularną i ważną, z punktu widzenia ekologii, ideę szafy kapsułowej, na sezon wiosna-lato.
Wystarczy zmiana dodatków czy obuwia i zastąpienie żakietu np. gustowną bluzką – aby znaczącą zmienić charakter stylizacji.

Zwiewna i niebywale efektowna stylizacja na różne okazje – komplet Lenka.

Komplet Milona IV przepięknie wysmukla sylwetkę, jednocześnie optycznie ją wydłużając.

Prostota i subtelna elegancja kompletu Milona pięknie podkreślają urodę i walory sylwetki. Nasza piękna Klientka jest tego doskonałym przykładem.

Gorąco pozdrowienia.

Czytaj również: plisowanki – De Marco


Opublikowano

w

przez

Tagi:

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307